Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abe je fakt klasika. Skvělá plošinovka v pěkně nakreslenym světě. Navíc pěkně náročná, někdy až moc. Doufam, že si ten remake koupí hlavně spousta mlaďasů, aby viděli, jak má vypadat pořádná hra. A snad to i dohrajou a neodložej, jen kvůli tý obtížnosti.
  • rami.cz
    Hello. Hello. Gonna buy u. Ok. *14*
  • Amylee.Anderson
    Nostalgie :) Vypadá to dobře.
  • ,,aňóňo" - jestli taky pamatujete. *4*
  • Hanzales
    Ohohohohooo, to je rána do ksichtu jako z děla. Ale koulí z těch nejlepších ingrediencí!
    Taktéž mám na Abeho velmi příjemné vzpomínky a tenhle remake navíc vypadá fakt vymakaně! Teším, koupím.
    • Lawliet
      MM ani mi nemluv, vyrostl jsem na tom se da rict a tie lasery, a tikani min ty skvele scenerie v pozadi teto plosinovky mi vazne chybi a nejednou jsem se ji pokusil znova sehnat,.. *15* ale no nebylo to uz ono asi menej casu, tak pevne verim ze tomuto remaku se nevyhnem.. to uz by me proste nedalo *1*
  • Inquisitor
    Abe to je srdcovka. Nádherná hra, tenkrát jsem to pařil na PSX. Na počítači ho mám pernamentně nainstalovaný. HD remake beru všemi deseti i když nový pokračování v duchu prvních dvou dílů, to by teprve byla bomba.
    • rami.cz
      Presne!
  • Hooray! Na Abea mám nezapomenutelné vzpomínky. *14* *14*
  • Hmm Oddworld, to byla opravdu fajne hra. Ale tohle si asi nechám ujít. Stejně jako v případě remaku MDK2 původní hra funguje bez problému i na moderním PC a jen kvůli moderní grafice to kupovat nebudu. Kdyby radši místo toho udělali normální pokračování ve stylu prvních dvou dílů.
    Tohle bude spíš pro ty co to nikdy nehráli.
  • Už teď to vypadá opravdu dobře. Když jsem se před delším časem dozvěděl,že Abe má mít HD jen na konzole,tak mě to dosti zklamalo. Ale nyní, když to bude na všechny platformy, tak jsem nadšený. A bez mrknutí oka jim zaplatím a opět si rád zahraju. Snad i časem udělají druhý díl do nového kabátu.
  • Spousta Nostalgie :) Vypadá to extrémne dobře na alfu tesim se na final to zas bude bolet hlava z přemýšlení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit