Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda nevím, ale když jsem refundoval hru za 19.99 EUR, vrátili my 16.00 EUR... tím mě docela naštvali.
  • práve koukám na stream a vypadá to hodne luxusne
  • ALHAZRED
    ...no jesli se tem moc nekeca treba jako v CoD všechni zabit, krom svich kery maj modry menovky nad hlavou, tak to bych treba zahral bez češtiny.
    HELE LIDI JAKY TO JE ??
    Dojmi, pojmi, ja tychle reklamni masaže nečtu a recenze bude, až bude... *1*
  • Jack1947
    Ptže tam je denuvo ;)
  • Jack1947
    Sry jako, FPS (až na vyjímky) v cz může chtít jen nějakej lenoch - CZ je dobrá na rpg tam to chápu nebo nějakou komplexnější adventuru ale fps... a ještě v takové pchfůů..
  • A mínusy to jen dokazují :-)
  • Morraw
    To podstatné je, že na PC demo není. A je jedno jaký udali důvod.
  • XorxoxTalarius
    Precti si ten text od Koxe jeste jednou
  • ALHAZRED
    To chce klid. Dnes sem si kopil Dishonored 2 za dvacku € na CdKeys, ptž hodni hoši tady tedko udelali češtinu. Na steame je porad za 60 babek a ja je mužu oflusat, aj s tim jejich refundem a takle to udelam aj s Prey esli za neco stoji a mužete mi vite co...jo a konzolisti všichni umite moc dobre EN ?? Ptž CZ nebude *2*
  • To je blbost, že by PS4 mělo vyšší rozlišení textur, než PC verze..
  • Díky moc!
  • Lukyz
    Klid, nerozčiluj se nebo ti praskne cévka a budeš tahat nohu.
    Jde to přeci napsat i normálně *3*
  • Záleží na tom, co je základ, tj. engine, textury, zvuky, hudba atd., které jsou potřeba v každé části hry. Jestli ten základ má třeba 11 GB, tak není nic zvláštního na tom, že demo má 12 GB a plná hra 17 GB a ani se nemusí lišit velikosti textur pro PC a pro konzole.
  • Sám mám málo.
  • Co to proboha zase pindáš ? Bereš nějaký léky ? Když vracíš hru máš dvě alternativy jak si nechat vyplatit zpět peníze, buď tebou zmíněný wallet nebo OPĚT ZPĚT peníze na ÚČET, už jsem to dělal minimálně osmkrát, takže vím o čem mluvím. Prostě máš tu nepodložené argumenty a akorát tu lidi plašíš absurdní lží...Takže abych se vyjádřil k tématu, částečně souhlasím, že není potřeba demo, pokud hra vychází na Steamu.
  • Jack1947
    Marketing... co kdyby se zrušily rázem předobjednávky ?? !
  • bukrr
    Nekrmit!
  • No koukal jsem se na to a hra stála 8.29 EUR s DPH a vráceno také 8.29 EUR.
    Výpis z banky http://imgur.com/VJymTKK Paypal kurz 1 CZK = 0.0357956 EUR takže to odpovídá a bez poplatků.
  • Demo libový. Hrál jsem ho několikrát. Po odehrání předobjednáno. Hry se platí (a vyvíjí) hlavně díky konzolím, protože pcčkáři to kradou z torrentů, to je přece jednoduchý. Miluju ty řeči, že to stáhnou, popaří a když dobrý, tak to koupí..
  • XorxoxTalarius
    Velikost textur *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit