Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • posila
    Kdysi to vtipne mozna bylo. Dneska to jeci kazdy maly kluk do headsetu, kdyz se objevi nejaka zena ve hre, cimz jsem se stal na hlasky tohoto typu maximalne alergicky.
  • Mně taky nevadí nápis v obchodech Orsay: Thank God Im' a woman.
    Chce to trošku nadhledu. Mám pocit, že zaměstnankyně zrovna těžce nese svoje dny.
  • Pozor, to je sexistické vyjádření. Diskriminuješ právničky...
  • Právníci nemají do čeho píchnout? To právě by měli řešit ty ženy, ne? *4*
  • Tushan
    najednou všichni hrozně velcí gentlemani *1*
  • Maximalne tak:

    'Too expensive? Let your boyfriend pay for it...'
  • NJn pravda vzdycky boli... ja myslim ze kazdy kdo mel kdy pritelkyni uz vi.
  • Urug
    Takovy problemy bych chtel mit...
  • to sice je fakt, ale nic to nemeni na tom ze tahle chudinka si spletla krajinu.. v USA by s tim uspela a mohla by na tom zbohatnout, v anglii si myslim ze nema sanci
  • Vsechno je levnejsi, nez pritelkyne :) Co je tohle za podivnou dobu uchylnych zalob? Pravnici uz zase nemaj do ceho pichnout ?
  • Zayl
    Mě tohle vždycky pobaví... Muž vytvoří nějaký nový svět, kde má prakticky naprostou většinu, a slečny se potom vztekají co si to chlap dovoluje.

    Řešení je jednoduché- buďte někde od začátku v hojném počtu a potom se s vámi bude automaticky počítat.
  • Reklama mě teda nepobouřila, už jsem ji několikrát viděl u jiných produktů, ale zajímal by mě názor nějaké ženy. Sám si to nedovedu představit a kdyby třeba u nějaké kabelky to bylo napsané naopak "Cheaper than your boyfriend" tak mi to nesedí, ale ani by mi to nevadilo.
  • Ty patříš hlavně do školy... *12*
  • To je asi stejný jako bouřit se že na www.tiscali.cz/games je reklama na přípravky podporující erekci... a pro ženy tu nic není *1*
  • řek bych, že na světě je milionkrát víc zakomplexovanejch chlapů........podle toho taky ten svět vypadá, jak vypadá
  • Nejde, opravdu ne. V reklame delam a vim, ze nejucinnejsi (tj. nejvic zvedaji prodej) jsou prave sterilni reklamy na Ariel. Tak to proste je.
  • Drom
    a kdo rika, ze pritelkyne nemuzou mit i zeny? to je potom ale taky diskriminace ne? *1* ja si myslim, ze to nekdy lidi trochu prehaneji. *7*
  • Asi se jí to nelíbí úplně stejně. Plně ji chápu. Nic nenasere jako, když se prodejce tváří, že pro něj vaše peníze nic neznamenají.
  • Ještě žes nepoužil slovo "emancipace". :D
  • s politickou korektností děte doprdele!
    docela by mě zájimalo, jestli ta zaměstnankyně také protestuje proti zavádění práva šária na britském území, jestli to tam takhle půjde dál, tak ji za pár let ji ukamenujou na ulici...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit