Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NJn pravda vzdycky boli... ja myslim ze kazdy kdo mel kdy pritelkyni uz vi.
  • Urug
    Takovy problemy bych chtel mit...
  • Vsechno je levnejsi, nez pritelkyne :) Co je tohle za podivnou dobu uchylnych zalob? Pravnici uz zase nemaj do ceho pichnout ?
    • Pozor, to je sexistické vyjádření. Diskriminuješ právničky...
      • Pozor, to je asertivni rakce. Diskriminues sexisty ... :)
        • reakce
    • Právníci nemají do čeho píchnout? To právě by měli řešit ty ženy, ne? *4*
  • Zayl
    Mě tohle vždycky pobaví... Muž vytvoří nějaký nový svět, kde má prakticky naprostou většinu, a slečny se potom vztekají co si to chlap dovoluje.

    Řešení je jednoduché- buďte někde od začátku v hojném počtu a potom se s vámi bude automaticky počítat.
  • Reklama mě teda nepobouřila, už jsem ji několikrát viděl u jiných produktů, ale zajímal by mě názor nějaké ženy. Sám si to nedovedu představit a kdyby třeba u nějaké kabelky to bylo napsané naopak "Cheaper than your boyfriend" tak mi to nesedí, ale ani by mi to nevadilo.
    • Mně taky nevadí nápis v obchodech Orsay: Thank God Im' a woman.
      Chce to trošku nadhledu. Mám pocit, že zaměstnankyně zrovna těžce nese svoje dny.
    • Maximalne tak:

      'Too expensive? Let your boyfriend pay for it...'
  • To je asi stejný jako bouřit se že na www.tiscali.cz/games je reklama na přípravky podporující erekci... a pro ženy tu nic není *1*
    • Raziel_cz
      Já bych řekl, že ženy tu erekci taky ocení. *1*
  • Drom
    a kdo rika, ze pritelkyne nemuzou mit i zeny? to je potom ale taky diskriminace ne? *1* ja si myslim, ze to nekdy lidi trochu prehaneji. *7*
  • s politickou korektností děte doprdele!
    docela by mě zájimalo, jestli ta zaměstnankyně také protestuje proti zavádění práva šária na britském území, jestli to tam takhle půjde dál, tak ji za pár let ji ukamenujou na ulici...
    • Asi se jí to nelíbí úplně stejně. Plně ji chápu. Nic nenasere jako, když se prodejce tváří, že pro něj vaše peníze nic neznamenají.
  • Ten chlap, co povolil feminismus, by se měl pověsit. *1*
    • Ještě žes nepoužil slovo "emancipace". :D
  • Sex a vtip vždycky nejvíc prodaj. Pamatujete na tu reklamu na balakryl? ,,Maminko, až to budu natírat příště, vy už tady nebudete´´. Nevim, jestli to zvedlo prodeje, ale určitě mi to v paměti utkvělo víc, než sterilní reklama na Ariel. A o to jde v reklamě především.
    • Nejde, opravdu ne. V reklame delam a vim, ze nejucinnejsi (tj. nejvic zvedaji prodej) jsou prave sterilni reklamy na Ariel. Tak to proste je.
      • krunoslav
        nevím, jestli ty mínusy jsou kvuli tomu, že hráči neperou:D..v reklamě nedělám, ale jsem divákem reklam už nějakou dobu (nekoukat na reklamy je jako krást televizi:D)..v jednom nemáš pravdu, nebo si to spíš špatně řekl..nejlépe fungují sterilní reklamy právě na výrobky typu prací prášek, protože cílí na určitou skupinu lidí, která si nepotrpí na žádné kontroverze..takový model reklam se osvědčil, tudíž není potřeba, aby byly nějakým způsobem originální..mimochodem co se týče reklamy na hry..já myslel že zažitý stereotyp je, že hráč ani přítelkyni nemá:D
      • V dobe, kdy tohle pisu jsi dostal -5 a to je znamka jenom jedineho. Hraci her neperou :)
    • Cože? Reklama na árijec je lepší a to ani nemusí sršet černým humorem, maximálně tak hnědým. *5* Ale v podstatě máš pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit