Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych is rád zahrál Command and Conquer s větvícím se přibehem na zakladě uspěchu a rozhodnutí, kdo by nechtěl mít možno vykopnout Kanea z jeho vlastního NODu ? samožrejmě by to mělo být apropriatně obtížne což znamená že to 95% lidí nedá
  • Mě by stačilo ku štěstí hrát FUNKČNĚ FUNKČNÍ verzi Erath 2140,taky s expansionama(stařičká DOS RTS s vynikající umělou inteligencí) na moderní operační systémy,bohužel verze Earth universe,kde je hra na win XP má AI debilní,zrovna tak na steamu a taky na GOG,tam je dokonce o chloupek nejdebilnější. *10*
  • Starcraft 2 je skvělý příklad, jak se mají dělat RTS. Nedávno jsem si koupil komplet trilogii a proseděl jsem u toho celý týden v kuse. Protože ten příběh a provedení všeho je neskutečně super.
  • Podlě mě se příběh nemusí ani nijak rozvětvovat. Stačí, když je hezky zpracovaný a motivuje hráče k tomu aby si pustil další misi, odemkl další jednotky a viděl další video. Kvalitních strategií je fakt málo. Proto pořád hraju už deset let staryho SupremeCommandera a se mnou spousta lidí na faforever.com. Chris Taylor tenkrát vytvořil klenot, který září dodnes. Strategie, ve které jde primárně o strategii a ne o to kdo má kolik kliků za minutu a jestli má o 5 vteřin spožděnej build oproti soupeři.
    • Líbí se mi, jak pleteš dohromady single a multiplayer. Protože kompetitivní hraní v REALTIME hře bude vždycky postavené na tom, že někdo umí něco rychlejš...
      • jo, to máš pravdu.
  • pěknej aprílovej článek
    • Jo, článek překvapivě (nejspíš) není aprílový fórek, ale celkem zajímavá úvaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit