Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Teď fakt není pochyb o tom, že jsi troll.
  • smejki
    technický podotek: 55% z 60% všech voličů
  • Malleth
    Geniální
  • MikeiXX
    Mě negativně překvapuje, kolik čtenářů GAMES (podle mínusek) volilo tak, jak volilo. Člověk, který dokáže rozeznat pravdu a lež, umí číst mezi řádky a chtěl důstojného prezidenta, přece nemohl volit tak, jak 55 % voličů.
  • Máš pravdu, nic lepšího než Zeman tuhle republiku snad ještě nikdy nepotkali. Ultimátní megadobro!!!1!
  • smejki
    "To jsme opravdu takový národ blbých a blbějších?"

    Ano. Bohužel majorita obou táborů volila svého favorita pro hloupé a povrchní důvody. Důvody zemanovců považuji za nebezpečnější a hloupější, ale to spoustě karlovců nijak nepřidá na prestiži.
  • Kein
    Ano! A o to přece u prezidenta jde!...že je sympatickej...omfg... podej si ruku se skupinou Nightwork, Dyk taky na dotaz "Proč jsi volil knížete?" odpověděl "Nevím, je mi sympatickej" hlavně, že se honosil hrdě knížecí plackou na sáčku...

    Knížete volilo x mladých protože jim "připadal sympatickej" to jak se politicky angažuje a pro co je a není a s kým se stýká, to je přece vedlejší, to nikoho nezajímá, to není přece důležité. To jsme opravdu takový národ blbých a blbějších?

    Fascinují mě věčné žabomyší války mezi těma, kteří volili knížete a těma, kteří volili Zemana. Oba tábory se dušují jak jedině ten jejich kandidát je nejlepší a ani si neuvědomují, že se rozhodují mezi dvěma zmr*ama alias rozhodují se mezi menším zlem. Vyhral zmr. Zeman, takže v nejbližší době očekávám dřisty zastánců zmr. Karla jak by bylo dobře, kdyby byl prezident on...nebylo, věřte tomu... možná by to bylo ještě horší díky jeho senilnímu vlezdoprdelství k EU.

    A Zeman? Ruku by mi museli uřezat abych volil levicového socana a spasitele chudého lidu, ale pravda, alespoň uvažuje před tím, než mu přistane na stole mezinárodní lejstro...
  • Žádného Bilderberga tady nechceme!
  • walltar
    Já ze zásady k volbám nechdím, ale myslím že se Zemanem si užijem taky dost srandy, i když průpisky asi krást nebude. *1*
  • walltar
    Pěkné ... celkem sem se zasmál.
  • Amylee.Anderson
    Mně je uplně u zadnní části, jestli máš ráda Zemana nebo Schwarzenberga, ale věta "a na trůn může usednout krásnej a inteligentní pan prezident!" je dle mého názoru tak zveličená, že je trolovitá. A nebo jsi gerontofil.
  • collector124
    Ale no tak, nehádajte sa tu. Stále lepšie ako náš Gašparko :)
    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67794_480137285340315_923798042_n.jpg
  • Trisska
    Však jo, klasika! Mám jinej vkus a odlišnej názor, tak sem pro tebe trol... Vidím, že ste tady fakt všichni stejní! *7* A když se mě jednou za uherskej rok zastane nějakej gentleman jako třeba 11th_Doctor, tak začnete říkat, že já jsem on! A ty než aby ses jako holka ke mně přidala, tak ještě přilejváš olej do ohně! Proberte se lidi, už to tu začíná bejt fakt na palici... *9*
  • Amylee.Anderson
    Myslíš, že když uhasil tu žížu pívem, tak odcházejíc na záchod prohlásil "Velký Poláček odchází čůrat, ale hlavně vás sleduje."? :D
  • Amylee.Anderson
    Pak si o tobě nemáme myslet,že jsi trol *7* Jako jo, každej má svý preference (já ještě volit nemohla, tak jsem to neřešila tolik, abych někoho preferovala, ale Schwarzenberg je sympatičtější než ten zloxich Zemana), ale tohle těžce smrdí trolovinoou a ne upřímnou sympatií k Zemanovi.
  • Jo, tohle pravidlo je hodně "zajímevé". Miloš volá Petrovi: Petře, já nevím co s tím Crysis, chvilku je to na 9 a chvilku na 5.. Petr: za chvilku máme sraz na pívo, tak tomu práskni 7 nebo 8, hlavně ať jsi už tu, protože mi došel tabák a mám žížu..
  • Další bezmozkový kokos toto.
  • Fight Club 29: Když nevíš, tak 7 nebo 8.
    To si můžete dát jako moto. *15*
  • Opakovaný vtip není vtipem *2*
  • Osobo, osobo, kampak ti upad mozek, la la la la....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit