Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cryingsun

    Chtělo by to dopsat, co říkáte... 😎

  • SnakePlisken
    Diskuze pod tímto článkem si opravdu říká o nějaké pravidlo Klubu rváčů. Prosím proto Lukáše Grygara, aby to zvážil. *15*
  • Heh, vy mi čtete myšlenky. *4* Zrovna nedávno jsem si říkal, že seznam pravidel Klubu rváčů by neuškodil, páč jsem z prvních dílů neviděl/neslyšel ani jeden a pouštět to jedno za druhým se mi nechce *1*
  • "Vyšší princip a Justin Bieber nemůžou zůstat v opozici natrvalo."

    *1* *1* *1*
  • walltar
    Pěkné ... celkem sem se zasmál.
  • Fight Club 29: Když nevíš, tak 7 nebo 8.
    To si můžete dát jako moto. *15*
    • Jo, tohle pravidlo je hodně "zajímevé". Miloš volá Petrovi: Petře, já nevím co s tím Crysis, chvilku je to na 9 a chvilku na 5.. Petr: za chvilku máme sraz na pívo, tak tomu práskni 7 nebo 8, hlavně ať jsi už tu, protože mi došel tabák a mám žížu..
      • Amylee.Anderson
        Myslíš, že když uhasil tu žížu pívem, tak odcházejíc na záchod prohlásil "Velký Poláček odchází čůrat, ale hlavně vás sleduje."? :D
  • Trisska
    Není pochyb, že úplně nejvíc mimo bylo pravidlo číslo 112! Zaplať pánbůh se ním nikdo neřídil, dobro nakonec zvítězilo a na trůn může usednout krásnej a inteligentní pan prezident!
    • smajdal
      Teď fakt není pochyb o tom, že jsi troll.
    • MikeiXX
      Mě negativně překvapuje, kolik čtenářů GAMES (podle mínusek) volilo tak, jak volilo. Člověk, který dokáže rozeznat pravdu a lež, umí číst mezi řádky a chtěl důstojného prezidenta, přece nemohl volit tak, jak 55 % voličů.
      • smejki
        technický podotek: 55% z 60% všech voličů
    • walltar
      Já ze zásady k volbám nechdím, ale myslím že se Zemanem si užijem taky dost srandy, i když průpisky asi krást nebude. *1*
      • Coffin.Corner
        Musím uznat že Zemanův humor se mi vždycky líbil. Například jeho historka z roku 1997, když si společně s tehdejším předsedou vlády, Václavem Klausem, letěli ve vrtulníku obhlédnout škody po povodních na Moravě.
        Zeman prý Klausovi řekl: "Václave, tebe nenávidí polovina republiky, mě nenávidí zase ta druhá, víš jak by se národu ulevilo, kdyby s námi ten vrtulník spadl?"
        Ješita Klaus se prý okamžitě urazil a po zbytek letu, už nepromluvil ani slovo...
        *15*
    • collector124
      Ale no tak, nehádajte sa tu. Stále lepšie ako náš Gašparko :)
      http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67794_480137285340315_923798042_n.jpg
      • Malleth
        Geniální
    • Amylee.Anderson
      Pak si o tobě nemáme myslet,že jsi trol *7* Jako jo, každej má svý preference (já ještě volit nemohla, tak jsem to neřešila tolik, abych někoho preferovala, ale Schwarzenberg je sympatičtější než ten zloxich Zemana), ale tohle těžce smrdí trolovinoou a ne upřímnou sympatií k Zemanovi.
      • A mladý intelignetní volič promluvil.Ono vlastně se dá říct, že ty jsi takový příklad většiny naší mladé elity národa.
        Sice je člen vlády, která zvyšuje daňe, zavadí poplatky, odebírá výhody, ale když on je tak sympatickéj chlap ten kníže.Tak hezky podřimuje a poslouchat jeho hlas to je pastva pro uši.A ty politické názory..no hned bych ho volil.
        Vlastně vy řešit nějaké daně a poplatky nemusíte.Za vás vše platí rodiče :)
        Ale i na vás dojde a jen upozorňuji, že všichni milionáři nebudete :)
        • Amylee.Anderson
          3 příspěvky nad tebou, psáno v včera v 22:43. ;) Sympatie nejsou jenom o vzhledu. Ale na druhou stranu, když se teď tak zamyslím, prezident je TAK moc důležitej a mění toho TOLIK, že možná záleží už jenom na tom xichtu...

          Vy jste jak starý zapšklí dědkové, co házej všechnu mládež do jednoho pytle a sežrali všechnu moudrost světa, to pak nemá cenu vám něco vysvětlovat. A to jenom protože, že mi nebylo 60 a v Rusku jsem nebyla.
          • Ty by sis především měla uvědomit, že politici se mají vybírat a volit podle činů, a ne podle sympatií.Sympatie si obhajuj jak chceš, ale nic to na tom co jsem napsal výše nemění.

            Ve tvém případě bych i věřil, že kdyby za tebou přišel Brat Pitt a řekl, že ti zvedá DPH o 10% tak mu za to ještě poděkuješ, a řekneš si o jeho podpis.
            • Amylee.Anderson
              Měla jsem rozepsanou odpověď, ale mě to prostě nebaví se tu hádat, připadam si jak blbá, bavit se tu o takových pitomostech jako politika. Ale teď se můžeš jít uspokojit nad svým egem, jakej si to pašák, že si ukázal osmnáctce jak je vypatlaná :) Dělejme portály, ne válku.
            • Vskutku ? Tak to ti doporučím si přečíst ten pří->S<-pěvek znova.
              Jinak vtipný komentář.Argumenty došly respektive žádné nebyly tak tu byl pokus o záchranu.Pobavil.Tolik k tobě.
              *4*
            • Amylee.Anderson
              *7* Házení hráchu na zeď. MOudříjší ustoupí, takže si mysli co chceš, moje prvotní pointa byla, že Trisska je troll. Pápá.
      • Kein
        Ano! A o to přece u prezidenta jde!...že je sympatickej...omfg... podej si ruku se skupinou Nightwork, Dyk taky na dotaz "Proč jsi volil knížete?" odpověděl "Nevím, je mi sympatickej" hlavně, že se honosil hrdě knížecí plackou na sáčku...

        Knížete volilo x mladých protože jim "připadal sympatickej" to jak se politicky angažuje a pro co je a není a s kým se stýká, to je přece vedlejší, to nikoho nezajímá, to není přece důležité. To jsme opravdu takový národ blbých a blbějších?

        Fascinují mě věčné žabomyší války mezi těma, kteří volili knížete a těma, kteří volili Zemana. Oba tábory se dušují jak jedině ten jejich kandidát je nejlepší a ani si neuvědomují, že se rozhodují mezi dvěma zmr*ama alias rozhodují se mezi menším zlem. Vyhral zmr. Zeman, takže v nejbližší době očekávám dřisty zastánců zmr. Karla jak by bylo dobře, kdyby byl prezident on...nebylo, věřte tomu... možná by to bylo ještě horší díky jeho senilnímu vlezdoprdelství k EU.

        A Zeman? Ruku by mi museli uřezat abych volil levicového socana a spasitele chudého lidu, ale pravda, alespoň uvažuje před tím, než mu přistane na stole mezinárodní lejstro...
        • Trefné !
        • Amylee.Anderson
          Milý zlatý, já nevolila, nemohla jsem. Takže jsem do hloubky neřešila, co to je za blbce. Ohledně toho menšího zla máš úplnou pravdu a myslim si, že volba menšího zla to byla už v prvnim kole. Politiku nemam ráda, ale bohužel jsem nucena jí řešit, pokud si chci stěžovat na tenhle stát.
          Tím, že je někdo sympatičtější nemyslim, že má hezčí tvářičku, ale celkově shrnuté vše, co jsem od něj kde slyšela o podobně. Kdybych v tu dobu měla právo volit a rozhodla se, že pujdu volit, rozhodně bych si ty dva víc proštudovala.
          A ani nevíš, jak jsem byla ráda, když už bylo zvoleno a tyhle směšný hádavý komentáře byly pryč i z Games. A ejhle, jsme u toho.

          Tak se nerozčiluj, Bobánku ;)
          • Trisska
            Možná ti Karel připadal sympatičtější kvůli tomu svýmu roztomilýmu žvatlání... Jenže to se moc nehodí do takový reprezentativní funkce!
        • smejki
          "To jsme opravdu takový národ blbých a blbějších?"

          Ano. Bohužel majorita obou táborů volila svého favorita pro hloupé a povrchní důvody. Důvody zemanovců považuji za nebezpečnější a hloupější, ale to spoustě karlovců nijak nepřidá na prestiži.
          • Doporučuji tento článek:

            http://www.nekorektne.com/2013/01/ze-zivota-kocourkova-k-volebnim-urnam.html

            Možná to někomu otevře oči
            • smejki
              Nevím nevím, jestli má nějaká povrchní dojmologie nějaký závratný potenciál prozření. Buď té lásky a podobné bezobsažné věci už mi nikdy nedoporučuj. Díky
      • Trisska
        Však jo, klasika! Mám jinej vkus a odlišnej názor, tak sem pro tebe trol... Vidím, že ste tady fakt všichni stejní! *7* A když se mě jednou za uherskej rok zastane nějakej gentleman jako třeba 11th_Doctor, tak začnete říkat, že já jsem on! A ty než aby ses jako holka ke mně přidala, tak ještě přilejváš olej do ohně! Proberte se lidi, už to tu začíná bejt fakt na palici... *9*
        • Amylee.Anderson
          Mně je uplně u zadnní části, jestli máš ráda Zemana nebo Schwarzenberga, ale věta "a na trůn může usednout krásnej a inteligentní pan prezident!" je dle mého názoru tak zveličená, že je trolovitá. A nebo jsi gerontofil.
          • Trisska
            Tak samozřejmě spíše než fyzickou krásu sem měla namysli tu duševní! Například se mi líbí, že se Zeman nijak nepovyšuje nad obyčejný lidi a klidně s nima stráví večer u jednoho stolu, zatímco Karla zajímaj jen luxusní podniky... Zeman si nenechá do ničeho kecat a jedná podle svýho uvážení, taky narozdíl od Karla nedělá ostudu spaním na tiskovejch konferencích, nekomolí češtinu a českou hymnu... To jen tak ve zkratce! Působí na mě jako čestnej člověk a dle mýho názoru bude i dobrej prezident! Tak uvidíme...
            • co to meles, karel vymetal obycejny knajpy a potkas ho v uplne normalnich kavarnach treba... a zeman cestnej? pust si Vladneme nerusit. a uvidis.
  • christianus
    9 z 10 lidi si spocitalo kolik je doopravdy 6x9 :D
    • 6 x 9 je 42.... ovšem jen ve třináctkový soustavě. Jinak každýmu kdo není kulturní analfabet došla narážka na Stopařova průvodce galaxií.
  • calwin
    neviem či má efekt trepnúť sentimentálnu hovadinu na konci podcastu :D
    stálo to vôbec za námahu tie veci ešte napísať do jedného siahodlhého článku? :D
    • zdeeneek
      Hlavne se ta hlaska vztahuje k necemu, co zaznelo v podcastu - takze clovek, kterej ho neslysel nebo si tu situaci z podcastu nepamatuje vubec nepozna o co go ;) Ale vypsat ty hlasky zase tak moc prace asi nedalo, takze no problem ;)
  • Adam_M
    Fight Club 109: S Martinem Bachem nejsi nikdy sama doma. Jo tomu verim :D...
    • Nevim kdo to říkal, že Martin je renesanční člověk. A z mého pohledu tedy jediný renesanční člověk, který byl v Sama doma:).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit