Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co myslite ?? Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, 8 GB ram, GeForce GTX 760
    • v žádném případě
  • Joj,to jsem se nechal nachytat od pc ckaru,prej kazdy pc za 15tis strci ps4 do kapsi,jeste ze jsem ji neprodal,kdyz ctu ze za 15tisic to chce procesor!pc za 15tis to utahne,tak za 2roky!Akorad jsem vyhodil 15tisic voknem,jdete se vycpat bando klavesnicova!Utahne,ale v jakym stavu!Zas budu muset ubrat kyticky,stromecky,a zaklinac bude bez vlasu no. *1*
    • tak to hraj na ps4 a máš to v klidu *3* pc za 15k jsou fakt kecy. já mám za 14k a skoro to neutáhne ani dvojku *1*
      • Počkej, ale jak je to PC starý? Neříkej, že počítač kterej teď stojí 14 litrů neutáhne zaklínače 2. Já ho hrál na 7 let starém kompu s Intel Core 2 duo 3,00GHz, 2GB RAM, Nvidia GTX 260 896MB RAM. Stál tenkrát asi 17 tisíc. A zaklínače jsem bez problémů dohrál na minimální detaily:D
    • Když už chceš psát manipulativní text, nepiš alespoň zcela z cesty. Kde si vzal procák za 15? Ten starej 3770 by nestál ani polovinu.

      A když už chceš porovnávat hardware, porovnávej i stejnou hru, resp. detaily ...což bude trochu problém. Takže jsi rád, že nehraješ na PC za 15 na low, hraješ na konzoli za 13 na low, to je teda vychytávka.
      • Psali to na zing.cz,tam je stejna diskuze!Priznavam,pc komponenet moc nerozumim,ale furt se tam to ohaneli.
    • Jakej procák za 15k ? i5 = i7 bez zbytečných p*čovinek který ti ve hrách jsou k hounu.
      Ale i tak, i7 stojí 9k... Ano, je to dost ale počítám, že ten kdo ji má, má taky high-end grafiku - tzn. může si to dovolit.

      I5 nejlíp s označením K + GTX970 - dá se postavit kolem 25 klacků... nemyslím si že by to byla nějak přehnaná cena *4*
    • Tu moji ps4
  • Někdo, kdo tomu rozumí, prosím seriozní odpověd. Mám šanci to rozjet s GPU: AMD HD 6850 (Sapphire edition); CPU: Intel Core i3 - 2100 3.1GHz X2; RAM: 8 GB; Rozlišení: 1920 x 1080; Windows 7, 64-bit
    • Bohužel konkrétní odpověď ti nikdo nedá, protože hra ještě nevyšla a nikdo neví, jak to bude šlapat na konkrétním HW. Podle specifikace se můžeme domnívat, že hra bude těžit ze 4 (a možná více jader). Grafiku si myslím, že nemáš špatnou - otázkou ale je, zda tě bude brzdit pomalejší procesor. Navíc těžko předvídat, jestli hra bude těžit víc z CPU nebo GPU.

      Troufám si ale tvrdit, že hru spustíš ;-). Hrát předpokládám se to bude dát taky, ale na fullHD bych moc nevsázel. Je to jen můj osobní názor, takže to neber za svaté :-).
      • To si děláš srandu. ten procesor tu grafiku rozhodně nebrzdí. ten procesor naplno utáhne HD 7790 a až HD 7850 brzdí. Měl jsem tuhle sestavu .... vím to jistě. Doporučuju prodat i3 a sehnat I5 2500 a grafiku nejméně HD 7870 nebi její ekvivalenty GTX 660. A Třbe aještě lepší r9 270X se dá sehnat i pot 3000 kč. S tím že šikovnš prodáš staré komponenty tak investuješ maximálně 3500 kč spíše 3000 kč. A vykon ti vzroste tak, že budeš koukat. Ale chce to šikovně prodat a šikovně koupit
  • ''Haput (anonym) No já mam 680HTX OC tak snad to půjde když říkáš, že 770 je děs,,

    Ano, 770 je (za ty prachy) děs. Samo, nepsal jsem o výkonu ;)
  • klasika, vyjde hra, ktora ma vysoke hw poziadavky a cely pc maxtard waste tu zacne vyplakavat lebo si ju nezahra *15* *15*
    • Ale zahrajem, jenom třeba bude snížit detaily a rozlišení na úroveň nextgen konzolí. :) *7*
  • CrocoRay
    Tak nároky jsou vyšší, ale to u Zaklínače byly vždycky. Někdo tu píše, že se vždy udávají vyšší požadavky a pak se vývojáři kryjí, ale to u Zaklínače nikdy moc neplatilo. Ale vzorný příklad uvádění vyšších požadavků je třeba takový Alien Isolation, kde se uváděl jako minimum nějaký core i3 procesor a přitom vám hru utáhlo lecjaké staré core 2 duo a při nižší frekvenci.
    Ale u Zaklínače se obávám, že ta GTX660 je opravdové minimum, stejně jako tehdy byla gt8800 u Zaklínače 2 a zahráli jste si na ní tak akorát na nejnižší grafické nastavení. Možná se pletu a třeba už je nový Zaklínače lépe optimalizovaný a poběží i na slabší kartě, ale upřímně si to zase tak moc nemyslím.

    Ale co se týče procesoru, tak tam si myslím, že core i5 v pohodě postačí.
    • Jo u Zaklínače 2 jsem tehdy splňoval minimální požadavky ještě s rezervou a bylo to téměř nehratelný i na minimální detaily, až když jsem snížil rozlišení na nějaký miniaturní se to dalo jakš takš hrát..ale zas to vypadalo pomalu hůř než jednička *15* Takže u Zaklínače to bejvají min. požadavky pro spuštění, ne pro hraní *15*
  • Koukam dalsi PR masirka, ktera tu bezi uz rok ... a kdovi jestli to nekdy vyjde.
  • i7 je tam imho kvuli grafice. Abys ji utahnul, potrebujes decentni procesor.
    • i5 alebo fx8320 ti utiahne hociaku highend kartu, i5 alebo fx8350 ti utiahne hociake 2 highend karty
      • hociaku highend, nehociaku highend (predpokladam, ze jde o Hi-End) kartu z tebou uvedenych, ale ja tam mmj. vidim i Radeon R9 290 a tu naopak rozhodne nenakrmi. A dve? No tak to uz je uplnej nesmysl. A "dvestedevadesatka" je v pozadavcich jedina, co se alespon blizi soucasnymu Hi-Endu mezi graf. kartama. Zadny vlhky sny o tom co cloveku zrovna ted topi v pocitaci. Realitu prezentovat.
  • Krása, naprosto v pohodičce ^^ Uvidíme co se z toho vyklube :D
  • To je poprve, co vidim doporucenou i7, ze by konecne HT nekdo dokazal ve hre vyuzit?
    Jinak mam "pouze" intel i5 3570k, znamena to, ze uz jsem s timhle procem odepsanej?
    • Nějakou změnu ve využití HT ve hrách jsem nespozoroval. Nepanikařil bych.
      • Crysis 3
    • jistě že ne, akorát se budeš muset spokojit s konzolovou kvalitou.... .)
      • Takze ta 970 phantom, co jsem zakoupil je mi s timhle procem k ho*nu? Jak jako konzolova grafika s kartou za 10 papouchu? ;)

        updated: bottleneck s timhle procem a kartou udajne nehrozi, viz vsemozna fora, kazdopadne pokud nekdo ma tuhle kombinaci, docela bych stal o jeho zkusenosti, me zatim jede vsecko na ultra bez problemu.
        • dáš to na střední detaily, když vypneš stíny, ale i tak to bude koukatelný. To já si to užiju naplno :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit