Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOOOOOOOW Gotky 17 byla prava hardcore hra :) bez navodu bych se v jistych castech proste po*al :D hlavne absenci zasadnich zbrani ktere bych snad nikdy nenasel
  • O gorky jsem jeste nikdy neslysel. Asi zkouknu par gameplay videi, at jsem v obraze.
    • Ale hlavně se nedívej na gameplay od Gorky zero, to už byla tuctová hra a moc společného s Gorky 17 neměla. Určitě mrkni právě na Gorky 17 a vřele doporučuji, určitě tomu dej šanci a zkus si to sehnat a zahrát, opravdu skvělá hra.
      • System souboju mi pripomina Dofus.
  • Psychotic
    Tak teď mě opravdu potěšili! Pokud trochu vylepší původní hru - trochu vyšší obtížnost, delší příběh, a samozřejmě moderní grafický kabátek... jo a tuším, že když zemřela/odešla nějaká postava, celý její inventář byl ztracen - to zrušit... a bude to skvělá hra.
  • Hehe, takže na E3 přišlo nějaké překvapení - co to má znamenat, vrátili jsme se snad o 8 let zpátky?! :D
  • Jooo incubation a já si nemohl vzpomenout jak se to zatraceně jmenovalo, nevíte kde by se dal takovej klenot v dnešní době sehnat ??? byla to fakt hardcore hra.
    • Mam ji, spatna hra tí neni, ale hardcore? Vzdyt je docela jednoducha.
      • To jako vážně? No, asi jsem v tom nechytl ten správný grif, protože si to vybavuju jako doopravdy tuhou záležitost:-)
        • gorky byla těžká hra před 12 lety, když mi bylo nějakejch 9 let a vrcholem taktický kooperace bylo sekání sekerkou a střílení puškou. Cca před rokem jsem Gorky dohrál a musim říct, že pokud nehraješ jako kamikadze, tak to máš v klídku za den hraní bez loadů dohraný. Ke konci hry to je už jenom čekání, až se ti nabije mrazidlo/uspávadlo a kosíš je...ale i tak to je supr.
    • fixcz
      gog.com (hledej Battle Isle Platinum)
      • díky moc
      • Thumb up, taky děkuju za tip. Mám ho rovněž ze Score, ale pod Vistama mi neběhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit