Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jako jeden z mála děkuju za recenzi. Poldu mám rád i když po grafické stránce se mi líbí asi jen jednička. Ostatní díly jsou graficky takové divné a skoro mám chuť říct amatérské. Šestka už se jedničce trochu blíží ale stejně mi tam ty barvy přídou nějak divně sladěné.
    • GlaDOS
      Pixel art jedničky se mi teda moc nelíbí. Příliš saturované barvy, pillow shading a často divná perspektiva. 3,4 a 5 ale vypadají ještě hůř. Nejstylovější mi vždy připadala dvojka.
  • mělo to zůstat v čechách a dělat si srandu z čechů jako jednička, jedinej dobrej díl
  • to mas ako s NFS...na zaciatku serie zabava a smerom ku koncu skor otrava z povinnosti :). ale ako oddych si to rad zahram
  • moc nechapu ten hate, ze vysla pozde recenze, v tomhle pripade bych se drzel zavedeneho, ale prece...

    her jsou miliony a vsechno zrecenzovat vcas nejde, tak holt se to u nekterych mensich kousku udela az si to nekdo z redaktoru zahraje nad plan (i kdyz cesky hry by teda mohli mit prednost)
  • jak to mam zapnout *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* pomoc mi prosím
  • Jack1947
    Nakoneec ... i ten poldák má recenzi *5*
  • Mno, hodit do jednoho pytle těžce vidlácký Izerův rádobyhumor alias převypravování anekdot ze základní školy do jednoho pytle se Svěrákem mi přijde kapku úlet. Celkem mě děsí, že tahle věc dosáhla v produkci už 6. dílu, na druhou stranu to koresponduje se spoustou věcí v téhle zemi :D
  • Proboha jak tomu mohli dát 7/10? Tohle je nejhorší díl série, přestože tomu 5ka silně konkuruje. Je to strašně krátké, hratelnost je šílená, inventář už vůbec neplní funkci jako v předešlých dílech, nebo v kterékoliv kvalitní adventuře. Slabý děj a málo postav, dokonce ani ten dabing už není co býval. Bylo by lepší, kdyby další díl nevyšel a to mi musí dát za pravdu všichni skalní fanoušci této série nebo i samotný Luděk Sobota
    • Môj 6 ročný syn sa u toho dostatočne zabavil a ako rodinná hra splnila účel. Hádam nečakáte adventuru v style Broken sword *4*
      • To ne, ale jaksi bych od dalšího dílu dříve dobře promyšleného Poldy nečekal, že se u toho bude bavit Váš syn :)
    • nemusí
      • Hrál jsi 1-4 v době,kdy to vycházelo? Pro tyhle díly je to ostuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit