Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oproti Andromedě měly smysluplný příběh a postavy, co si člověk doslova zamiloval a nepustí je už do konce života z hlavy (Garrus, Tali a další...). To pak na nějaké technické zpracování, chybky v AI, méně dynamické souboje apod. se*e Bílý tesák. A když už jsme u toho technického zpracování, nemůžu si pomoct, ale mně ME3 přijde teda výrazně hezčí na pohled než Andromeda. A na rozdíl od Andromedy jsem se ani v jednom ME nenudil ani minutu v kuse, zatímco v Andromedě 90% času (a to jsem té hře obětoval 95 hodin života).
  • Ver tomu alebo nie, aj medzi hráčmi je veľa LGBT ľudí, hlavne medzi PC-čkármi.
  • To je snad jasne kazdemu hracovi. Podla mna to myslel ironicky...
    Dufam, lebo inak je kkt *2*
  • to nereš, článek je skrytá reklama. a na boku hned inzerce na nakup andromedy
  • Ver tomu alebo nie, su to práve hráči, čo si hru kupuju, nie mimovladne organizacie a spol, takže ak chce byť spoločnosť akou je EA uspešna, musí svoje produkty cieliť na zákaznika.
  • http://www.youtube.com/watch?v=Mjkt4UgcTmg&t=1m32s
  • uzivatel1982
    Naprostý souhlas. Těch nedokonalostí a chyb tam bylo spousty. Sice to byl na tu dobu skvělý zážitek a výjmečný universum, ale oproti andromede to nebyli lip udelané hry. Navíc například nosnost postavy, možné kombinace skilů a synergie s profilama, jizdní model nomáda, grafika i celková plynulost pohybů a dynamika soubojů byl posunem dál. Já bych takových her jako je Androméda chtěl i víc. Jsem fanoušek scifi a takových světů jako má Mass Effect je ve hrách málo. Mohli být víc odvažný s rasama, prostředím apod., mohli udělat sympatičtější postavy, lepší děj....,ale i přes to je pořád Androméda regulerní díl týhle serie.
  • uzivatel1982
    Hochu:)...Ty budeš asi taky dobrej týpek. Jestli jsi hrál puvodní trologii kvuli ději a rpg prvkům, tak máš nahráno asi hodně málo. Děj je jak klišovitý seriál z 90tých let, ač ve hře bylo super, že tam bylo několik zajimávých rozhodování. Rpg prvky, například ve dvojce jsou ještě víc umírněné než v Andromédě, není tam pořádně ani inventář. Nemluvě o tom, že v celý trilogii střílíš víc než polovinu času. Je to akční koridorová ruchárna se zajimávým prostředí a zábavnou hratelností. Ty píšeš jak kdyby to byl Kotor nebo nějaké hardcore RPG. Asi stejný jako průzkum planet. Nápln ukolu v jedničce, byl prosím tě v čem tak vyjmečný a přelomový? Jestli bys se chtěl jen posouvat mezi dialogem a dějem, tak pro Tebe serie Mass Effect není vůbec cílená a spis bys měl hrát hry od Taletale. Původní trilogii mám hodně rád, ale štve mě, když lidi vychvalují jak byla bezchybná a andromedu, která je vlastně uplně průmerný další díl, tak kritizují jako nejhorší odpad.
  • MickeyMutant
    Kdyžs na něj omylem kliknul, měls na prstě aspoň šprcku, nebo jsi klikal navostro?
  • Hráčska komunita je plná nenávisti, LBGT naopak lásky a porozumenia.
  • To nebol omyl, ale dôsledok potláčanej homosexuality. Niet sa za čo hanbiť.
  • Dúfam, že sa z toho poučili a nabudúce budú počúvať hráčsku komunitu a nie LBGTI komunitu.
  • MickeyMutant
    "Je tedy osvěžující, že z této komfortní zóny (velmi opatrně) vystoupil Patrick Söderlund, viceprezident Electronic Arts…"

    Kterým slovem, kterým písmenkem proboha ve svém vyjádření vystoupil z komfortní zóny? Vždyť je to ta nejtypičtější reakce – "kritika přehnaná, hra supr, chyby byly, kde nejsou, že, ale kupte si to, stojí to za to". To je asi tak originální a nekonformní reakce, jako kdyby v Agrofertu dělali anketu, co si myslí o Čapím hnízdě.
  • Tak mám pocit že ta homo telenovela v jádru, bude možná odraz jádra EA.
  • Hra rozhodne mela vic kritiky nez by si zaslouzila.

    Sice zadnemu Mass Effectu nesaha ani po paty, ale vetsinu casu jsem se bavil - na fetch sidequesty jsem kaslal, a hra me bavila. Az na to ze se snazila z myho hera delat teplouse, nabizenim gay dialogu, a jednou jsem na nej omylem kliknul. (nezbylo nic jineho nez nahrat predchozi pozici :( )
  • Jediný dobrý diel bola jednotka. Od dvojky to bol klon gears of war s nekvalitným cover systémom. Príbeh bol tuctove scifi, ale na hru tu stačilo.
  • miker17
    Jasně... za všechno můžou ti druzí.
  • Přehnaný hype způsobený nostalgií předchozích dílů... hráči čekali zázrak, a místo něj dostali starý mass effect s novými nedostatky.
    Hru jsem dohrál prakticky do konce a souhlasím s tím, že na hře bylo kritizováno i to, co by u jiných titulů prošlo v klidu, popř. by nad tím kritici mávli rukou.
  • Má pravdu. Není to vůbec špatná hra, ale není dostatečně dobrá na to aby měla nálepku ME. Být to nová IP, tak to nedopadne tak špatně.
  • Jack1947
    Když všechno sjwuješ a si whiteknight tak časem z toho zmagoříš *3* bacha na to *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit