Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz

    Hele, kdyby jenom armor, ale oni k němu mají i stejně pitomý helmy. Ty helmy alespoň drží téma, vypadaj totiž jako žalud.

    https://i.redd.it/tkyqqxby1r131.jpg

  • CRYPT

    Si nemuzu pomoct, ale kdyz z herniho Witchera 3 mi padala huba kolem jak nadherne a sexy vypadala Yennefer (vseobecne cernovlasky jsou love <3), uzasne a sexy Triss a fantasticky a sexy Ciri, tak tato bida je fakt bida.... Geralt vypada asi ok, i kdyz .... Porad to neni ten, podle her. Netusim jak dalece se odcizily hry od kniznich predloh

    • yeniczek

      Tak šup šup, knížky jsou čtivé a nebo dokonale namluvené v podobě audioknih, to do premiéry seriálu zvládneš.

    • SalemCZ

      možná by to chtělo si přečíst ty knížky, když z toho padáš na hubu.

    • KIMCID

      No nevím jakou oplýváš fantazií ale já  si je v knížkách představuji ještě hezčí.

    • iSpirit

      kolik ti je? 12? Že padáš na hubu z herních sexy postav. BTW tohle úplně zabilo: "Porad to neni ten, podle her".


      Tady tihle ortodoxní fanboys série, kteří se vytvořili na základě jedné hry jsou fakt k smíchu.

      • readyxx

        dyt vypadaji strasne ..ale v dnesni korektni dobe to ohlo dopadnout i takhle https://indian-tv.cz/uploads/ls/f7b7c43a24fa4946b2e2d4d15174b3d7

  • Ilusiveman

    Not bad not bad. Jak jsem říkal, Netflix nemá, proč se nesnažit. Teď už  jsem skoro Nervózní. 

  • Obsazení hlavní postavy mě zklamalo. Henry Cavil je prvoplánový americký hezounek, který se do role Geralta prostě nehodí. Mads Mikkelsen mi do hlavní role seděl daleko lépe. Už jen jeho přítomnost by vdechla seriálu pochmurnost a pošmournost zaklínačova universa. https://www.youtube.com/watch?v=a2aSvw_vVd8

    • Vis o tom ze to je podle knizek, kde je Geralt mnohem mladsi nez ve hrach? Tam by Mada pusobil dost blbe. A Cavil je Brit jak vysitej😂

    • Veskoslav

      Až na to že Cavil je brit jak poleno...navíc tohle kopíruje knížky, kdy je Geralt mnohem mladší než ve hrách.

    • yeniczek

      Mikkelson by se hodil na Zaklínače z doby, kdy se odehrávají hry nebo na nějakého jiné zaklínače. To je tak vše.

  • exoslav

    V traileru jsem očekával slovanskou atmosféru, ale dostal jsem generickou západní fantasy.

  • Uz som to pisal, ale napisem to zas. Ak chcete "slovansku" atmosferu, tak to mali natocit slovanske narody. Zial, vzhladom k tomu aku mame serialovu produkciu, tak by sa to nikdy nestalo. Kolko je u nas fantasy serialov s prvkami CGI ? 

    Netflix to potrebuje predat aby zarobil, to sa tyka teda ludi, ktori maju "subscription". Kolko ludi zo slovanskych narodov vie po anglicky ? Kolko z nich plati mesacne netflixu ? Tuto si to aj tak 90% ludi stiahne s tou nasou mentalitou. "Naco platit, ked to mozem ukradnut".


    Nebyt USA tak CD project neni tam kde su, nehovoriac, ze uz samotna hra sa len inspirovala knihami a rozhodne nejde o vernu kopiu. Witcher 1 sa k nej najblizsie priblizil.

    • TheGGG

      bohužel američané jsou ovada bez historie a kultůry a nebyli by ochotní příjmout ani natočit show, která by měla slovanskou nebo jinou atmošku... všechno musí být naservírovánou tak, aby to sedlo do představ typického amerického joudy... lepší by bylo kdyby nic nevzniklo, než takovýto patvar

      • Duncan66

        Jsou to obchodnici, zadna charita. Muzete si vy joudove natocit klidne vlastniho zaklinace kompletne "slovanskeho", nikdo vam v tom nebrani. 

      • Este raz, oni to musia predat aby zarobili a sam vies, ako amerika dokaze potiahnut predaje od filmov az po serialy. Si fakt myslis ze slovanske narody im to zaplatia ? Mali si to natocit samy...

        Chernobil mal dobru atmosferu a je vidiet, ze ked sa chce da sa to. Lenze to je serial zalozeny na skutocnej udalosti, kde sa treba drzat urcitych faktov. Pri Zaklinacovi si moze kazdy robit co chce a ako chce, kedze si kupili prava. Ak chces niekoho vinit, tak Sapkowskeho, ktoremu opat zavonali peniaze a predal im to. 

        • Coffin.Corner

          Seriál Černobyl je jen dalším důkazem toho, že když anglosasové točí filmy, nebo seriály ze slovanského prostředí působí to neuvěřitelně, křečovitě a směšně. Asi jako, když se ambiciózní český režisér, typu Jákla, snaží natočit světový film.  

          • Zarobili na tom slusne, spravili z toho opat fenomen. Takze kto je ten hlupy co sa nevie predat ? Anglosasovia alebo my ? Mame omnoho starsiu historiu ale nedokazeme to vyuzit.

            • Coffin.Corner

              A proč by se hned všechno mělo prodávat? Výdělek není znakem kvalitní adaptace díla, zpravidla naopak...

  • chargeBR

    Cavil to prej nekolikrat dohral, tu trojku, to jedine co ze Zakliancova vesmiru zna tak 80% lidi co se ted na netu fundovane  vyjadruji, dohaduji a odhaduji, vcetne me, ale me je to jedno pac je to serial a tvurci  z Netflix si stim muzou delat co chcou. Cilem Netflixu je produkovat hlavne tuny exkluzivniho obsahu, ale nedotahvoat to do konce, jen pritahnout nove predplatne, ktere uz vetsina lidi nezrusi (viz vetsina serialu nedotahnuta, ukoncena predcasne atd., i kdyz sou na zakladne klidne stale vydavaneho bestselleru - The Expanse napr)

    Takza hlavne klid, je to predevsim vydelavac penez a ne plneni snu par tisicum nedulezitych nerdu z netu, musi to oslovit mainstream, lidi co o Zaklinaci nikdy neslyseli, ti co jo, ti se na to podivaj stejne, nic vic.

    • yeniczek

      Cavil ale četl i knihy a je velkým fandou celého Zaklínačovského světa.

  • Kompost

    a teraz si predstavte ze by ten serial mal nahodou uspech. uz vidim sapkowskeho skakat ako certika ze on si predsa zasluzi tych percent z diela viac. to tvorcovia nemozu dopustit, ved by sa stary pan potom dopil k smrti...

    • maros.goc

      vsak Sapkowski s nimi spolupracoval

      • Kompost

        a to sa s vyssie uvedenym vylucuje ako?

        • No dá se čekat, že už podepsal takovou smlouvu, se kterou budu i srovnaný?

  • dworkin

    No... tak nová Hra o trůny to nebude, že. Ale úplná katastrofa snad taky ne. Zasmál jsem se jen jednou, a to když Geralt dramaticky roztáčel v rukou řetěz.

    • TheSuffering

      Katastrofa to určitě nebude, bude to dozajista stejně kvalitní jako osmá řada GoT.😂

    • radek.dobes.69

      Jo, také jsem se bál, že si ublíží... :-D

  • mikezz

    Trápne. V knihe sa dala občasná trápnosť perfektne potlačiť predstavivosťou, mať to ale strielané explicitne do ksichtu je teda fakt brutal. Hrozný trailer, seriálu dám ešte šancu. 

    • maros.goc

      Alebo inými slovami, ten trailer ukazuje aký brak sú knihy Zaklínač? :)

      • tak ono to zase zadne extra umeni neni a posledni dil sagy je vylozene spatny

        • iSpirit

          tak nemyslím si, ze by si někdo myslel, že je to Dostojevski. Nemyslím si, ze poslední díl je špatný. Poslední dva díky nabízí změnu vyprávění, autor začíná experimentovat a v rámci psaného slova, jsou to nelepší knihy. Problém je spíše závěr, který působí ne úplně konzistentně. Samozřejmě fanoušci si celou dobu přáli souboj Leo vs. Geralt.

          • Tam neslo o zadne experimentovani, ale o to, ze Sapkowski uz to zacal nesnaset. Proto ty WTF momenty, proto jak se co nejrychleji zbavit vsech postav a nejak to ukoncit. Geralt s Yen ve vane co si podrezavai zily a ubrecena Ciri.....jako fakt ??? Nakonec se mu teda konecne podarilo Geralta zbavit podobne stupidnim koncem. 

            • Geraltova (a Coenova) smrt je popsána už v Krvi elfů. Stejně tam je tam vize mučené Yennefer. Jinak řečeno, konec měl Sapkowski vymyšlený už na začátku. A kdo od něj četl esej 'V šedých horách zlato není', možná i pochopí, proč knihy uzavřel tak, jak uzavřel.

          • Maxianimal

            Ani na chvilku mě nenapadlo, že by Bonhart měl bojovat s Geraltem. To byl úkol jen pro Ciri. Spíš mě zklamalo, jak antiklimaticky nechal zabít Cahira, Milve a Anjoulenne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit