Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to tu tu zas...

    1. Starcraft neni mrtvej, hrajou pravidelně statisíce hráčů.
    2. Co tu brečíte, že se platí extra obsah??? Obsah který jste si zaplatili už jste dostali.
    3. Pokud moder stráví X desítek hodin na tvoření obsahu, tak pouze fér, aby za to taky něco dostal a navíc to bude lidi motivovat, dělat lepší obsah...
  • Lukyz
    Na tohle je reakce jednoduchá = nekupovat, nepodporovat placené modifikace.
    Většinu "profi" moderů lze podpořit přes PayPal nebo Patreon, pokud chcete finančně ohodnotit jejich práci.
  • Připomeňme, že StarCraft II pro většinu dnes již NEhráčů rozhodně ZDARMA NEBYL! Zaplatili za něj docela dost, díky rozdělení na 3 díly hned 3x PLNOU CENU AAA HRY!!! - to jen pro pořádek to že je to dnes "zdarma" je jen zoufalý pokus z kdysi perfektní strategie ještě něco vydojit ta hra je defakto mrtvá hlavně celá domrvená včetně zoufalého MMR
  • Bohužel Blizzard pro dolar ruce utrhne a s jídlem mu roste chuť, třeba takové D3 dokázali tak nechutně doj**at, že je to do nebes volající a ty směšné ceny 15 eček za necromancera to mě po**r - když to srovnám s tím co nabízí datadisk pro Grim Dawn za poloviční cenu, tak se mi chce z blizardu brečet :-) , navíc na vše si musí hráč pořádně počkat někdy i 10 a více let a někdy se nedočkají vůbec.
    Prostě bliz jsem měl kdys v oblibě, ale teď je to pro mne mrtvá firma, které stejně živí wowko a nic ostatního nemají čas a s ničím si nedělají starosti, proč také že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit