Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny dosud zveřejněné informace, obrázky a videa mě jen utvrzují v tom jak moc Bannerlod chci, ale pokud dostanu kvalitní hru, rád si ještě počkám... ostatně Warband mě stále neomrzel *1*
  • Boha, stačí tuhle misi jako DEMO ..hned! A pak ať na tom klidně ještě rok dělaj. Nebo ať vydaj betu ... Prostě něco a rychle. Prachy jim narveme do chřtánu.
  • Když vidím to video, musím zase chtě nechtě na Mount & Blade II myslet zase o kousek intenzivněji :) - v létě by to mohlo se štěstím klapnout. Jinak Warband vyšel na PC 30.3. 2010, takže by tvůrci mohli oslavit tento den třeba... moment... oznámením dvojky :)
  • Pro mě nejočekávanější hra vůbec. Hned po tom je Kingdom Come Deliverance.

    Jen připomenu, že MaB II a KC jsou dvě dosti odlišné hry. MaB bude jasný sandbox, kde si příběh píšete sami. KC je v podstatě něco jako Mafie ve středověku - silně příběhová hra. Obě hry mě hodně zajímají. Obě podle mě mají co nabídnout. Kdybych si měl ale vybrat jen jednu, bude to MaB II. Tam vidím více potenciálu. Už předchozí díly jsou pro mě fantastické hry - hlavně Warband.
  • Vavra uz si uvedomil, ze uz nema cenu si ty hnedy spodky prat, kdyz zahlednul dalsi novinku o teto hre..
    • Vara to trumfne levou zadni s prstem v uchu.
    • jestli ty dve hry vyjdou cca ve stejnou dobu, tak vavra nemá šanci... *9*
      • ty hry hlavně budou mít každá úplně jinej gameplay. proč je některý inteligenti furt srovnávaj, je mi záhadou.
  • Svým způsobem i v předchozích dílech bylo důležité mít dobrý vztah s nějakou vesnicí, aby dávala větší počet rekrutů později i s lepší kvalitou.. ale oproti avizovaným změnám (které snad splní očekávání) to zpětně působí jako hraní na pískovišti s lopatičkou *1*
  • Inquisitor
    Mě už jenom zajímá kdy :)
  • nejlepší český letsplayer na mount and blade je synchr
  • kdyby to vyšlo už včera, stejně by to bylo pozdě... :(
  • Toto je asi jedná hra, na ktorú sa teším. (No dobre dobre, ešte sa neviem dočkať early accesu pre hru Rokh)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit