Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kolik prodaných PC? *5*
    • Není to jedno? PC je o kvalitním výkonu a obrazu, ne o prodejích.
    • jamar28
      To asi není zrovna fér srovnávat, když PC zdaleka neslouží jen ke hraní her.
      • každé PC může sloužit i k hraní her
    • tak prej 180 milionů letos
      • 0011
        Naprosto nic neříkající číslo, drtivá většina toho jsou kancelářský stroje s integrovanou grafikou. Když už tak trochu vypovídající jsou čísla u prodejů herních grafik a ani to ti neřekne kdo si stavěl nový stroj a kdo jenom upgradoval
        • ucho
          čísla prodejů herních grafik mají taky nulovou vypovídající hodnotu, protože se grafiky ve velkým používají k těžbě bitcoinů a je to nedostatkový zboží.
          • Jo to máš pravdu, ale spíš amd, které mají větší výkon na mining
            • spíš amd? no hlavně že se podzim nedala sehnat ani jedna 1080ti :)
            • A z vyprodukovaného tepla můžeš jako bonus vytápět celý dům.
      • A z toho 80% do kanceláře, 10% pro fejsbuk a 10% na vše ostatní, včetně her.

        Nemá mysl srovnávat nesrovnatelné.
        PC je pro práci, konzole pro zábavu.
        • Souhlasím. Konzole totiž nic jiného neumí. Zrovna nedávno na redditu /r/xbox slavili, ze Youtube aplikace bude podporovat 4K. LOL.
          • To je dobře, konzole mají být pouze na hry, v tom jsou dobré. Youtube si můžu pustit na televizi, tabletu, telefonu nebo počítači.

            To že pro nějaké nerdy je důležité si pustit video ve 4k na xboxu není vůbec vypovídající. Nerdi slaví každou blbost.

            Osobně mi je nějaké 4k ukradené všude.
            Je to jen pitomá reklama.
            • "Osobně mi je nějaké 4k ukradené všude."

              Lol. Mezitím Sony a Mrk cpe 4k do konzolí jako super taháček a u některých her dokonce není možnost si vybrat full hd a 60fps. Člověk je nucen hrát ve (fake) 4k a nestabilních 30fps. Díky za pobavení.

              Až budou konzole zvládat 4k@60, tak otočíš o 180 stupňů a 4k bude najednou standard strašně super... KLASIKA double standard.
            • 4k je ukradené jen někomu, kdo to nikdy neviděl.
            • Oprava: vsude ne, na telefonech to akorat zere vic baterky a vetsi ostrost nez s 1080p na telefonech neuvidis.
            • Asi tak jako Full HD? Jezisi kriste, vzdyt 4k ma smysl vsude, mas vetsi pracovni plochu, 4k videa maji obecne vetsi bitrate, takze i kdyz 4k monitor/tv nemas, tak to na kvalite obrazu bude znat. Hry z toho v budoucnu, az na to nebude potreba grafika za 20 000, taktez dost vytezi. Neni to blba reklama, jen to dnes neni jeste vsude pouzitelne, nebo si musis extremne priplatit, tak jako kdysi za 1080p.
  • A PC a Xbox nikoho nezajímá, svět je v poradku
    • Svět v tvojí hlavě bych rozhodně nenazýval, že je v pořádku. *2*
  • ringmancz
    Já myslím, že Microsoft na tom není až tak špatně. X se v prvních týdnech prodávalo hodně dobře a casual Amíci ty svoje sportovní hry a CoD hrají pořád hlavně na Xboxu.
    • Jack1947
      JJ bez her je to zatím o ničem teda jestli vůbec v budoucnu něco víc bude.
    • Ano prodával jenže pořád tomu něco chybí a ano jsou to nějaké exkluzivní hry ze kterých se posadím na zadek a nikde jinde si je nezahraji jasně mají Forzu,GoW jenže to už tady je dlouho a žádná in inovace tam téměř není pokud pominu grafiku tak nic nového vždyť mne to vůbec nenutí si Xone pořídit vždyť i ten X360 má víc exkluzivek.
      PS:mám PS4,PS3,Vita a X360 jen pro jistotu.
      • ringmancz
        Hry jsou problém, to je pravda. Teď je to ideální pro lidi, co hrají multiplatformní hry, ale ty si zase víc užiješ (bych řekl já) na PC, na který jsou zároveň všechny Microsoftí exkluzivity, takže to je takovej začarovanej kruh. Oni to i ví, že v tomhle jsou pozadu a nedávno říkali, že plánují víc first party her, ale otázka je, kdy s tím začali, protože to se promítne až za pár let.
      • ucho
        neboj, exkluzivity už jsou ve vývoji, za dva, tři roky tady budou :)
        já si chtěl letos koupit Vitu, ale zjistil jsem, že už to ani neprodávají a pořád je to drahý jak *12*. Takže to vidím příští rok na Switch a Vitu holt oželím.
  • Takže vše je tak, jak má být :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit