Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ktery ze si nemuzes zahrat? Ps1 i 2 jde emulovat uplne, spoustu mensich veci(persona treba) uz jde emulovat i z PS3
  • ringmancz
    To video... Zjevně nechápou, jak funguje thug life meme. A jak se do Playstation dostala Geforce GTX? Čeština je taky fail. Deset let jim trvalo přeložit pár položek v menu. Navíc Store je dál anglicky. To je fakt na palici.
  • restore
    Hm to bola posledna sanca, kde sa deti mohli naucit anglicky, teraz su vprdeli :D
  • fíha, tak to je fakt fjůčr *15*
  • .....príma....to uměly Windows 95. Mám takovej pocit, že šla dohrát čeština i do Win 3.1. Vždycky se pousměju, když čtu s čím "novým", že to Playstation přišel tentokrát *4*

    Mrzí mě, že si nemůžu 20 let zahrát těch pár exkluzivek, které vyšly jen pro Playstation - na druhou stranu jsem 20 let rád, že můžu používat kus HW, který mi vždy nabídl lepší grafiku a uživatelské rozhraní (holt mi ani jako malému nepřišly dialogová okna operačního systému jako nepřekonatelná překážka)....co mě u konzolí však vždy vadilo nejvíc byla jejich jednoúčelovost - která ani ve své hlavní devize, hraní, nepřekonává průměrné, herní PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit