Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jedna z nejlepších TPS co jsem kdy hrál, na PS3 dohráno 4krát, teď koupím znovu na PC, epická gamesa po všech stránkách...
    • Tak to si asi hrál jinou hru než já i když se jmenuje stejně. Za mě nepřehledná chaotická zplácanina....
      • TheGGG
        není to pro dědečky, kteří zvládají jen 8bitová tahová RPG... hra byla epická, včetně luxusně zpracovaných nepřátel atd...
        • ale jinak poklona, ze davas AI v konzolovym fps, to je na gaming prize hehege... ted mi napis jak si strasne honim ego a jdu si dat mobu, cs a jak sem edgy gaganku
        • ty 8bit tahovy rpg jsou komplexnější než tohle heh, vubec ohanet se gamepadovym fpskem je samo o sobe vtip...
    • Jack1947
      Zase schválně přehnaná reakce...
      • TheGGG
        radši si vezmi nějaké prášky a smiř se s tím, že lidé mají různé názory...
        • Jack1947
          Víš že to je proti pravidlům ? *7*

          NELŽETEDiskuse, ve kterých se lže, nikam nevedou. Možná vás někdy bude lákat přifouknout si fakta nebo zveličit nějakou historku. Nikdy byste ale neměli vědomě lhát. I přes anonymitu našich diskusí je také zakázáno vydávat se za někoho jiného.NEDBOČUJTEDržte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.NESPAMUJTERESPEKTUJTERespektujte ostatní diskutující i všechny, kdo budou vaše příspěvky číst. Vyhněte se publikování textů, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci ostatních. Snažte se srozumitelně a rozumně vysvětlit svůj názor a respektovat fakt, že ostatní si mohou myslet něco jiného.NEDBOČUJTEDržte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.

          *4*
  • flash789
    hazeni perel svinim..
    • heheheheg flash vtipalek
      ta hra dopande stejne jako pc dragons dogma, nestekne po tom pes
      mel bys vylezt z te bubliny a prestat snit o tom, ze pc hrace tyhle prumerny konzolovy hry zajimaj, pak ti bude lip a jako bonus nebudes pusobit jak hlupak
      • snorgrind
        No ja ti nevim, kdyz vezmu vpotaz jen steamspy tak po dragon's dogma steklo 700k psu. To me neprijde zrovna malo na tak "starou" zalezitost.
    • Jack1947
      Já nejsem proti portu starších her ale musí to být hry co za něco stáli, ale jo Vanquish nebylo zlé... ale nějak víc se mi nevrylo do paměti nebýt oznámení bych na to zapoměl.
  • A když už sci-fi krycí střílečku tak třeba takový Binary Domain je mnohem lepší hra....
    • Jack1947
      Ta už port má mám ji dokonce i na Steamu ;) Vanquish není pro každého a nevím jak se to bude dát hrát na klávesnici...

      Paradoxně, jsem čekal že by mohla být možnost pokračování kdo hrálim ( mám pocit že to mělo víceméně otevřenej konec)
  • Jack1947
    Já si aspon osvěžím pamět i když ruku na srdce tahle 6hodinovka, která byla sice zajímavá hratelností ( frenetická akce defakto po celou dobu a chaos) zas tak skvělá nebyla. Proto jsem na většinu her už dávno zapoměl... když na to tak koukám by mohli třeba i jiné studia portovat - třeba Shadow of the damned ( další hru lolipop chainsaw) Splatter house a tak dále... to jsou víceméně blbosti.

    Nebo i jiné béčkové až céčkové - Ono na každá hra opravdu stojí za port *7* Minulá generace konzolí nebo i ostatně předminulá neměla jen samé klenoty. Ovšem co by za port možná i stálo a nikdy se nenaportuje nejspíše třeba Black ( důkaz že FPS se na gamepadu hrát dá)

    PS2 výbornou akci Urban chaos:Riot response... nic podobného na pc nikdy nebylo. ostatně třeba bít průměrná Fracture by stála za zmínku taky hra o destrukci která hrála hlavní roli ( jop bylo to v red faction ) ale tady byla ještě mnohem propracovanější.
    • Souhlas, hrál jsem to na PS3 a je to průměr, "dohrát a zapomenout". Zbytečný port.
      • snorgrind
        tak jako kdyz se ten port zaplati a vydela i neco navic, tak zbytecnej neni podle me.
  • Nic moc hra, zkoušel jsem jí rozehrát 2x a opravdu to za to nestojí, nepřehledná, chaotická, prostě hloupá hra...
    • Jack1947
      Ono spíš jde o to že ten styl a hratelnost nesedne holt každému - taky jsem měl problém se vypořádát s některými bosy.
    • jj, něco jako nový Prey...
      • akorát s horší grafikou
  • kubi-wan
    Nejsem masochista, ale cokoli, kde se primárně střílí prostě vždycky budu hrát s myší.
  • tyto konzolovky jsou všechny na jedno brdo, samá zběsilá akce, skákání, střílení, sekání, výbuchy, barvičky, ohňostroje. A většinou žádný mozek.
    • Tak to potom doporučuju quaka, to jsou takový fps rychlošachy. :O
    • https://www.youtube.com/watch?v=IG8LVpuzYls , jop, žádný mozek, ani troška... *7*
    • žádný mozek... když to hraješ ty
  • "která vyšla původně na PS3 a --Xbox One--" - na X360
    • ales.smutny
      Sakra, síla zvyku, díky :)
  • Dodnes nepřekonaná cover akce, sildě doporučuji!!!
    • Jack1947
      GOW 2007 měl lepší cover systém než tohle :D
    • Hmm tak to ani náhodou *10*
  • Odulin
    Super zpráva. Vanquish byla dobrá kvalitka. Na x360 jsem ji z nějakého důvodu nedohrál, ale na PC už tu chybu neudělám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit