Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim souhlasit...fifa se mi hraje o dost hure nez novy pes
    Na karticky kaslu,chci si hlavne dobre zahrat fotbal a v tom je proste pes letos lepsi :)
  • Mart9
    Srovnávám dema. FIFU jsem hodně hrál naposled 13 a v 15 jsem první zápasy nemohl dát nějak gól, často mi zápasy končily 0:0 nebo třeba 1:0. V PES 2015 demu jsem si dal první zápas, ani jsem neuměl ovládání a snadno jsem vyhrál 2:0. Brnkačka.
  • Fifa 15 PS4/XB1 a PC
    https://www.youtube.com/watch?v=vbk7P62pfTA
  • Doplnek☺a ta obrana ve fife no nevim na svetovou tridu o tři góly není problém a ty výpadky v obraně
  • Lehčí?? To je věc která ani nejde moc posuzovat protože je subjektivní.

    Myslím že v PES se více promítne taktika kterou si nastavíte v průběhu zápasu nebo před ním. Zdá se mi že je tam lepe zvládnuta fyzika. Ve fifě je to více arkada ikdyž má svá pevná pravidla.
  • :D lol, tak to jsi to určitě hrál
  • Budiz muj nazor mam psa aj fifa na ps3 a musim rict ze fifa je nepoznatelna od 14 rekl bych jeste arkadovejsi fifa ze tak pes jak v grafice ale hlavne v hrani hodne vyladenejsi nemluve o atmosfere stadionu kde sou ve fife slibovany realny chorea anglickejch ultras leda v riti max stadióny pri zapasech ticho jak na pohrbu a tvrdit že má fifa lepsi grafiku no nevim asi kazdyho názor ale prdlacky
  • Většinou měsíc po vydaní ročníku PES vyjde fan mod co jména upravuje. Tedy licenci udělají fanoušci.
  • futbal je pro evo.fifa nie je zla ale na futbal od konami nema
  • Hnisavec
    a ja že ako vianočný darček vyšla recenzia na PES 2014 od Péťa Poláčka *14* *3*
  • Licence jsou důležité. Kdo má hrát za nějaké bezejmené NPC co trochu vypadá jako známí hráč? Ve fifa si lidé staví týmy snů apod. Zde to bude tým nějakých matláků se skomoleným jménem *15*
  • Mato1987
    Ako vidím, tak gramatika nie je jednou z tvojich silných stránok :D
  • Tak vono Pro Evo neni uplne spatne fotbal, jina alternativa pro toho koho nebavi Fifa. Ovsem grafika, prezentace zapasu a omacka kolem je v Pro Evu otresna, az zoufala. U me jasne vyhrala Fifa, navic v Pro Evu sem dostaval furt stejny goly a golmani sou nejaci divny, jak rikam samotne fotbal neni sptane, ale u hrani Pro Eva nemam pocit ze su soucasti zapasu, zatimco u Fify mam pocit ze sleduju skutecne zapas a su jeho soucasti. Za me pro letos Fifa 9/10, Pro Evo 7/10.
    A nejsu zadne Fifa fanatikk, do roku 2011 sem hraval jenom Pro Evo.
  • Mart9
    je ovela lehčí, ne lepší
  • pes je lepsia hra. ovela lepsia
  • Mart9
    Tenhle účel bude recenze plnit ještě 11 měsíců, než vyjde další díl.
  • Ach jaj vy FIFA idioti zaslepený.. :D
  • Mart9
    Jesliže má FIFA 7/10, mělo mít PES 6/10 a tečka. Je to taky super fotbálek, ale neni to lepší hra! Dlouho mě tady nic takhle nevytočilo. Pěkné Vánoce přeju.
  • Proč se tady recenze objevuje až po měsíci od vydání hry? Nemá snad recenze seznámit hráče a potenciální kupce s hrou co nejdříve po vydání? Nebo najíždí games.cz na trend, kdy bude vydávat recenze na hry se čtvrtletním zpožděním?
  • Mato1987
    Nesúhlasím ani s recenziou ani s výsledným hodnotením, iba v tom prípade ak by bach zmenil finálne hodnotenie a textovú recenziu i FIFA 15 na 9/10 a odpočítal výslednému hodnoteniu PES 2015 2 alebo 3 body.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit