Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra roku.
    Adventura roku.
    RPG roku.
    Soundtrack roku.

    Shrabne to tenhle klenot vsechno? :)
  • stojí ty Persony za to? O čem to je? Má to nějaký smysluplný příběh nebo je to nějaká naivní přeslazená teenager hra typu Life is Strange?
    • Vogon
      Persona 3 má temnější ladění(Inspirace v Neon Genesis Evangelion je velmi znát.), Persona 4 je "comfy" detektivka a Persona 5 je něco mezi. Persona využívá právě tématiky teenagerů(a tedy školního roku) ve zpracování vývoje postavy. Pokud chceš ještě něco temnějšího než Persona 3, tak doporučuji Shin Megami Tensei: Nocturne.

      Edit: Pokud chceš hru s dospělou tématikou, tak doporučuji Catherine, která je také od tvůrců Persony.
      • flash789
        Jo, Persona je SMT pro deti:)
    • flash789
      jestli byla skolni dochazka aveci kolem ni jednou z tvojich vyznamnych zivotnich zkusenosti je velka sance ze by se ti to mohlo libit. A ne preslazeny to neni, kupodivu to je vic ,,dospely,, nez hodne her ktere to o sobe tvrdi.
    • Jack1947
      Není to přeslazení dáno tím a vztahy že si získáváš partáky do party a máto celé více smysl?

      Life is Strange to se snad ani v tomhle nedá srovnávat lol. Jern citruji cop jsem četl v recenzi Levelu a slyšel v Replay *3*
  • Jack1947
    Nevím proč ale zjistil jsem až ted ( jsem si nevšiml že nahoře v článku u verdiktu je i PS3 )
    Což je + pro lidi co nemají PS4 a jinak ta hra není co jsem četl krom horší grafiky a kvalit textur o moc ochuzená ,což pozná jen někdo kdo zkoumá detaily lupou i když tam je trochu v krajích rozmazáno a jedeto jen 720P oproti 1080p PS4 je tam všechno.

    Jinak jako jiné hry měla vyjít ještě primárně na PS3 a taky vyšla a PS4 je prý port ale vylepšený.
  • Děkuji za recenzi na hru, kterou jsem už dohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit