Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Japonci byli vždycky top na jrpg...
  • Špatně. Ta hra se prodává protože je dobrá, ne proto, že je exkluzivní. Smysl exkluzivit není o tom dobře prodávat hru, ale prodávat konzole.
  • snorgrind
    aby to nedopadlo tak, ze to chteli zabit kvuli tomu, ze delaji na PC verzi *1*
  • Bohužel nejsem, spíš zkusím tu vitu jak mi poradil Pavel. Ale i tak ti děkuji za nabídku :)
  • Ještě můžeš zkusit Playstation TV.
    Jestli jsi z Prahy, tak mám jednu nepoužívanou mám, tak bych ti to mohl prodat za šest stovek i s SD kartou.
  • Jo, díky za doporučení. Tak zkouknu a asi(spíš určitě) do toho půjdu. Ještě jednou děkuji
  • Vím, že kupovat další zařízení není ideální, je to skoro až závazek, ale jde sehnat na sbazaru, bazoši a podobně původní model vity téměř jako nový za tři čtyři tisíce a na něm si zahrát Pesonu 4. Nehledě na spoustu dalších kvalitních titulů, když se ti japosnké hry líbí.
  • Jo, to jsem slyšel. Hlavně jsem hodně slyšel chválu na čtvrtý díl, který je podle všeho i lepší jak 5. Akorát...je možné je zahrát na PS4? Pokud to jde, tak do toho půjdu po hlavě.
  • Kdyz budes mit hodne casu tak nevahej a zahraj si i ostani persony vsechny stoji za to
  • lokiman
    Nezabudaj na PS3 :D

    Inak ak som to dobre pochopil, tak P5@PS3 bola dovodom preco chcel Altus zabit RPCS3 (PS3 emulator).

    V kazdom pripade uspech je to velmi pekny - je vidiet, ze japonci su stale top ;)
  • Nikdy jsem se o sérii Persona nezajímal(neměl jsem PS ale XBOX), ale pak když jsem na youtube viděl pár videí ze hry, tak jsem hned v tu chvíli chtěl PS4. Za pár měsíců jsem si ho koupil a Personu 5 jsem si přímo zamiloval. Skvělá hra a jsem hrozně rád, že slaví takovýhle úspěch.
  • Dost slusnej uspech na to, ze se jedna o PS4 exkluzivitu, tudiz se hra prodava pouze na jeden herni system... Proste exkluzivity maji porad svuj smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit