Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každej přece Skyrim hrát nebude. Tyhle 2 hry nejsou zas tak velká konkurence aby se navzájem ovlivnily
  • Danieledl
    Když na to čekám já nevim jak dlouho tak mě ta chvilka nezabije. *4*
  • Je to škoda, na Batmana jsem se hodně těšil, ale takhle bude odsunut na listopad, kdy už bude neochvějně vládnout Skyrim a na Batmana nebude čas. A jestli si někdy po Skyrimu na Batmana ještě vzpomenu - kdoví. "Chytré" marketingové rozhodnutí bude zřejmě pro vydavatele znamenat ztrátu (nejen) mých peněz.
  • miker17
    Ataker: imbecil --->když jsou konzole tak božské proč si na netu a lapíš tady co? Táhni na XboxLive a zůstaň tam
  • sleepless
    V tomto pripade je to spekulace, ale na druhou stranu je 1:1 odvozena od duvodu, ktere v identickych pripadech posunu vydani uvadi a priznavaji ostatni vydavatele/distributori. A navic je to nazor, jak s nim ctenari nalozi, je pouze na nich - za jejich diskusni (ne)inteligenci a chut flamovat bohuzel odpovednost nest nemuzeme. To bychom, s prominutim, nesmeli psat o nicem ze strachu, ze se na to konto nahodou nekdo zacne dohadovat.
  • Moc se mi nelibi, kdyz jeden clovek pise na dva stejne zamereny weby, ktery si navzajem konkuruji. Zvlast kdyz jeho uroven neni zrovna uchvatna. Pardon, ale nepusobi to na me dobre. Jediny co kvituju, ze nepada to samy na obou mistech a nedejboze identicky (:
  • Ataker
    V tom případě sis odpověděl sám :) není co řešit.
  • Utnul bych to tady.
    PC jsou nejlepší, zachraňují životy a PC hráči jou geniální, krásní a bezchybní bozi.

    To je to, co všichni chcete slyšet, tak tady to máte.

    Další hádky o prodejích jsou zbytečný.
  • miker17
    Xbox verze se prodávají víc jen pro to že se hry na PC dají kupovat digitálně...počet prodaných her se dá měřit jen v kamených obchodech a pomocí "nezávislích" firem které za uplatu zveřejní co si kdo přeje:-) dig prodej jde sledovat JEN s právním souhlasem provozovatele a ten ti nikdo nedá
  • Tu spekulaciu o dovodoch odlozenia si snad novinar mohol odpustit, akurat tym spusta zbytocny flejm.
  • Cajk
    přesně tak .-)
  • Četl jsi tu novinku? Je tam...
    Ještě letos v zimě se prý dočkáme multiplayerové střílečky Resident Evil: Operation Raccoon City, nicméně s termínem "zima 2011" je u Capcomu třeba zacházet opatrně. Může se tím totiž myslet letošní prosinec (což je spíše nereálné) ale i 19. březen 2012, kdy zima oficiálně končí. Osobně tipuji, že si týmový Resident Evil počká na pomalejší start příštího roku, kdy pro, ne až tak zcela áčkovou hru, jakou je Raccoon City, nastává ideální prodejní období.

    Tak reaguju...
  • BTW:
    a i kdyby se dle tebe pirátilo více na konzolích tak se stále mnohonásobně více prodává.)
  • to SA-reg bez licence

    wut ???
  • Nevím o tom :) zas tak často tu nejsem...
  • Cajk
    Já jsem ten, co tady tenhle fakt prosazuje Jakube:) Akorát bych to trochu poopravil - na konzolích se pirátí více, než na PC :)
  • Na Operation Racoon City se těším... je to si hrubý znásilnění Resident Evil série, ale vypadá to aspoň zajímavě... třeba to půjde hrát na PC s gamepadem...
  • Proč mínuska? Vždyť má pravdu....
  • prudislav
    no s arkham asylumtobylo úplně stejný taky přišla PC verze pár týdnů po konzolích
  • Pirátí se stejně,prodává se lépe na konzolích...jestli to nechápeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit