Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    na tento kúsok sa teším. vďaka za recenziu.

  • XorxoxTalarius

    No ... prijde na to, vzhledem k tomu ze kazda lokace si pamatuje kde lezi jakej item a mrtvola, plus co vsechno jsi tam udelal, tak to dava smysl. Kazdopadne muj osobni nazor co tomu pomohlo je ze jsem si koupil GOG verzi, nejednou se mi stalo ze GOG verze jela rychleji nez Steam verze. At uz se jednalo o nacitani nebo hru samotnou.

  • i586

    V Baldur's Gate to zas takový problém nebyl, protože tam si nemusel mikrovat u každý postavy KAŽDÝ "KOLO" tisíce abilit. Řešil si jen kouzla u 1-2 postav (kterých je dost omezeně) a sem tam něco z quick slotu. Jinak ale souhlas. U těch novějších her je to občas frustrující. Realtime s pauzou byl vždycky takový kriploidní koncept. Nemá to přednosti ani jednoho systému. Je to jeden velký kompromis. Realtime hraju kvůli realismu a nutnosti se naučit hru ovládat, tahový zase kvůli přehlednosti a hlubším taktickým možnostem (můžu efektivněji využívat pohybu, plošných útoků, útoků do zad, iniciativa má větší váhu atd.). Realtime s pauzou nemá ani jedno. Jako realtime je to nehratelné a ve finále je z toho nepřehledný zkriplený turn based, kde spamuješ mezerník a zápasíš s path-findingem a AoE útoky. Dokonce si ani ty souboje nevychutnáš, protože i v tom tahovém systému se normálně přehrají animace boje, tady je vše neustále pauzované, protože pro každou postavu končí akce v jinou dobu.

  • hoj, me se taky Original sin líbil moc, ale taky se mi celkem líbil první PoE. Deadfire mě umlátil obsahem hned na začátku, takže jsem to vzdal. Souboják v Pathfinderu je v zásadě to samé co PoE, takže jestli tě nebavil tam, nevidím důvod proč by to tady mělo být jinak. Já doufám v další Divinity..OS 2ka byla jedna z nejlepších her posledních pár let.

  • Skyrim měl katastrofální RPG systém, protože člověk si tam mohl vytrénovat všechny vlastnosti a dovednosti na 100, a stát se šéfem všech guild v jednom hraní. Tím naprosto zabili jakoukoliv znovuhratelnost. O dalších stupiditách jako levelování potvor spolu s hráčem či o levelování náhodného lootu v truhlách nemluvě.

  • to mas pravdu, ale treba curse se mi odpocitava

  • To jsi jeden z mala stastnych, kterym se to nahrava rychle. Protoze spouste lidem ani prechod na SSD nijak nepomohl a jak clovek ve hre pokracuje tak se nahravaci casy neustale zvysuji. Nemluve teda o tom, ze u takove hry to nema ani zadne opodstatneni...tam to ma byt blesk, i kdyby se to tahalo z diskety.

  • maros.goc

    pauzovať môžeš koľko len chceš, čiže nechápem, čo nestíhaš lol :D

  • Murlock

    Až na to, že kvalitní RPG základ tam je. Jediný zápory co ta hra má jsou bugy a možná loading screeny ale kdo v roce 2018 nemá SSD. Stejné to bylo jako s New Vegas. Při vydání prakticky nehratelné ale Falloutí komunita tu hru hraje dodnes.

  • to len na zaciatku, ten prvy hlavny quest je casovo obmedzeny... potom uz len v kralovstve sa s tym stretnes, ked budes cakat na to co sa udeje v ramci jedneho Kingdom questu

  • nó, neni to RPG ve stylu Dungeons&Dragons se spoustou statů, čísel, a hodů kostkou, ale ten roleplay element je tam na druhou stranu obrovský, tak právě nevim. Málokterá hra ti dá takovou svobodu rozhodování jako Skyrim

  • já si  říkal, že by to chtělo AI skripty, jako mělo Baldurs Gate, aby nebylo třeba vše oklikávat, ale možná to už přidali, chvilku jsem nehrál

  • skaven

    nechcem spustat flame, ale ...skyrim nepovazujem za rpg

    . :)


  • možná to patchli? já to měl jen v první kapitole, v té druhé s králem trollů se mi už žádný limit neukazoval 

  • když do toho nepočítáš akční hry, co se tváří jako rpg, tak zase tolik ne 


    na druhou stranu, není Skyrim svojí otevřeností a množstvím možností jak přistupovat k hraní právě nejvíc rpg ze všech? 🙂

  • KrPa

    az az az, takove hry nestoji za rec, z kazde sra*ky udelas jednou klenot

  • KrPa

    takze bys tu hru doporucil nekomu, kdo hral orginal sin a wastelandy? prave boje me v pilarech extreme nudily a po chvili jsem i prestal pouzivat kouzla, hra se nedovedla prekousat mim vysokym lvl postav i kdyz sem si zvysil obtiznost

  • walltar

    Ta možnost si to přepnout by byla nejlepší... stejně ta hra jede na tahy, jen se to mezi tahem nepauzuje.

  • XorxoxTalarius

    No ja si nedovede predstavit ze bych to hral na tahy ... jako kdyby tam byla moznost si to prepnout ala X-Com Apocalypse a hrac by si vybral, pak by to bylo ok, ale dat tam tahvej system, tak to bych se na celou hru vykaslal, kdyz si predstavim kolik je tam boje, nehlede na to ze v pozdejsi fazi vetsinu potvor zabiju na jednu ranu, fu

  • XorxoxTalarius

    K tem casum loadingu musim rict ze disk dela hodne, mam novy M2 s 3.5 GB/s zapis/cteni a vsechny loadingy mi klesly na 0.5 vteriny. Takze vlastne ani neregistruju jestli se hra automaticky uklada nebo se nacita, hraju uplne plynule bez preruseni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit