Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, není nic lepšího než Crash Bandicoot na PC emulátoru PSX s X360 gamepadem :-D
  • Jack1947
    Pac castokrat jsou slusnejsi jak cesy, napr .
  • Proč pořád na český stránky lezou slovávi? Tihle čoboláci jsou jako rakovina...
  • Jo už je to tak. Dnešní hry jsou z pohledu obtížnosti neuvěřitelné teplý. Teď např hraju Remember Me a několikrát jsem se musel ujistit, jestli opravdu hraju na nejtěžší, protože se to hraje prakticky samo...

    Dnešní hry jsou bohužel až moc zženštilé, ale s tím už těžko něco naděláme... Už několik let si nepamatuje nějakýho bosse, kterej by mi utkvěl v paměti, tím že by mi zatápěl...
  • Jack1947
    Aby deti nebrecily , ze to je tak tezke (respkt bylo.) *15* *1* *2*
  • U starých a na dnešní dobu příliš těžkých her by se mohl upravit třeba souboj s bossem či obtížná pasáž nebo by mohlo dojít k oživení starého konceptu.


    NO TO SNAD NÉ...
    *11*
  • crash bandicoot
  • jak se prosím jmenuje ta hra :DD jak je tam ten obrázek :D
  • A ps3 neni stary hw? Hloupa ovce. *7*
  • Já bych zase chtěl Gran Turismo 1/2 třeba i offline, ale s o trochu lepsima texturama a hlavne klidne 24 autama na trati :)
    Ale Crash Team Racing taky dobry.
  • Pan_Klobouk
    A proto jsem psal o emulatoru komercnim, ktery zadny BIOS nepotrebuje... takze minimalne ze strany zakaznika je to OK. :)

    Ze strany Sony to ale byl problem, vsak je taky zalovala. :D

    http://en.wikipedia.org/wiki/Connectix_Virtual_Game_Station

    Vlastne dost popularni byl tenkrat i Bleem a ani ten (pokud si dobre vzpominam) zadne dump fajly nepotreboval.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Bleem!
  • Miserius
    PS One hry se prodávaj digitálně na PS3, tak se prober ;)
  • Crash byl super, ale já bych s ním sáhl ještě po Medievilu, spyrovi, tenchu atd.
  • Starý psx cédéčko můžeš mít, ano. Emulátory jsou zdarma, ano. Zatím vše v pohodě, ALE aby ti emulátor fungoval, tak potřebuješ bios a jediný legální způsob, jak jej získat, je extrahovat jej z tvé vlastní konzole.
  • Je pako, pac obesel umely omezeni kvuli prodejnosti staryho hw. Oh wait! Beeee. *5*
  • Ty wannabe multimedia umi i androidovej dongl za tisicovku.
  • Kozy
    Souhlas, dneska už dle mě nemají konzole co nabídnout, možná tak kromě toho multimediálního centra, nebo o co se to snaží.
  • Pan_Klobouk
    "že dlouhodobou vizí Davida Perry a jeho Gaikai týmu je" Homola ty lidi proste nezna, no. A jako opisovac novinek odjinud ma taky jeste co dohanet. :)
  • Pan_Klobouk
    Mno! :) Rekneme, ze mas originalni puvodni hru pro PSX. Coz je OK. A ze mas koupeny i emulator PSX, jeden takovy se kdysi prodaval, takze je to taky OK. Emulator si taky muzes stahnout, vetsina jich je freeware, a porad jses OK.

    Nakonec to tedy lze provest velmi legalne, vlastne cele. Jedine drobne ne az tak OK je skutecnost, ze jsi nedal vydelat firme Sony na hardwaru, ale... PSX nebo PS One uz dneska clovek asi nekoupi. A spravne by mel firmu podporovat nekde na PSN, kde si tyhle stary pecky digitalne stahne... tam kam se stahnout daji. :)
  • Miserius
    Tak seš pako no... další

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit