Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nighters
    Mohl by mi někdo posalt beta klíč? machr.mig@seznam.cz. Registroval jsem se ale klíč nedorazil zatím a už ani nepočítám že dorazí.
    • poradim ti zatim kazdemu koho znam a kdo si nainstaloval ten novy battl.net launcher klic prisel *3*
    • Mahcake
      V prosinci je open beta, tak už to vydrž. :)
    • Veskoslav
      Jelikož se klíče prodávají od 700-1200 Kč/kus, tak nejspíš bude lepší počkat na open betu.
    • eStar
      Klíčů je furt jako šafránu, nepočítej s tím že ti ho někdo pošle.
    • Beta kluc su ludia stale relativne jednoducho predat za par desiatok dolarov i ked uz bola vyhlasena open beta takze nepocitam ze ti ho len tak niekto da.
  • Blizzard s tím free to play modelem docela překvapil. Čekal jsem, že bude hodně tlačit na placení real penězi, ale po cca měsíci v betě je po pořád příjemné hraní bez nějakého bezduchého grindění.
    • souhlasím, jen bych možná upravil nějak arénu. přinde mi nefér, že někdo má během draftu třeba tři epic karty a nějakou legendary a jiný tahá jen rare karty. ten rozdíl je pak docela vidět (například mágův pyroblast).
      • eStar
        Naprostý souhlas. Jenže nejde jen o legendárky, epické karty atd. Dneska jsem měl v aréně ještě mnohem horší problém. Vybral jsem si paladina a nedostal jsem jedinou buffovací kartu. Moc zábavný musí být například i mág bez spellů. Chápu že RNG (Random number generation) je nutnou součástí karetních her, ale mělo by to mít své limity. Alespoň ty základní karty by tam při výběru měly vždy být.
      • presne tak 95% areny je jen o nahode jake ti padnou karty a pak jake padnou protivnikum kdyz ti padnou blby karty muzes vybirat sebelip a hrat bez jedine chybicky zatimco oponent s dobrejma kartama dela chybu za chybuou a stejne nemas sanci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit