Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=negvDpZP85w
  • O hře jsem doteď ani moc nevěděl, ale vypadá to, že to prubnu. U mě často vede cesta k srdíčku přes hudbu - Ori, Journey, Child of Light apod. mám rád hlavně kvůli ní
  • MickeyMutant
    Sovák.
    • N0isy
      Asi ho kousla sova při prohlídce a focení sov.
  • Tohle měla bejt přesně hra pro mě. Miluju plošinovky, mam rád povedenej pixel-art (s důrazem na povedenej), a když je hra aspoň trochu originální, rád jí odpustim nějakou tu chybku. Ale nějak mě to nechytlo. Je fakt, že jsem zatim prošel jenom první dungeon, ale nemam vůbec náladu to znova zapínat. A teď otázka za 20 euro - je začátek prostě nejslabší část hry a postupně dojde k podstatnýmu zlepšení, nebo si mě hra nezíská, když se jí to nepovedlo na první dobrou?
    • Nejsi sám. Patřím do stejné skupiny milovníků plošinovek a pixel artu a taky mě to po první hodině hraní nechytlo. A moc mě to mrzí.Hudba je moc pěkná, ale vadila mi ta nekonzistence mezi výbornými orchestrálními skladbami, které střídá tradiční "NES" hudba, která mi už tak povedená nepřišla a v některých případech působila až otravně. A to říkám jako někdo, kdo má tenhle druh hudby rád. Hru jsem na steamu refundoval. Nemůžu tak říct, zda se to později zlepší. Tento druh her mě prostě musí chytnout hned od začátku.
  • kubi-wan
    Na tuhle hru jsem se dlouho těšil...
    A hle, všimněte si, že můj komentář, narozdíl od prvních deseti předchozích (a jistě mnoha následujících), se jako první vyjadřuje k samotný hře.
    Vážně lidi, vzpamatujte se... vážně vás tyhle diskuzní flame wars baví? Vy se buď musíte hrozně nudit, nebo žít prázdný a bezútěšný životy....
    • Ježiš, ty seš mamlas.. Prej jako první vyjadřuje k samotné hře. *15* Sdělení že jsi se těšil, neříká nic o hře, ale o nějakých pocitech tvé maličkosti, které opravdu nikoho nezajímají... Tak neumravňuj a běž si zopakovat základní školu.
    • MickeyMutant
      Nemám ani zdání, jaké off-topic bitvy tady před nevyhnutelným pádem do stoupy proběhly, ale zajímalo by mě, co si představuješ, žes komentářem „Na tuhle hru jsem se dlouho těšil...” plodného, nebo aspoň vzdáleně informativního přinesl do diskuze ty.
      • nightborne
        Dlouho se na tu hru těšil.
        • MickeyMutant
          Pravda, jak mi mohla tahle zpráva uniknout?
    • Teď už tu žádný jiný komentáře nejsou. *1* Škoda, mě ty flame wars baví, pro mě je to relax. :) Něco jako jít v New Yorku před Walmart na Black Friday a koukat co ty lidi vyvádí při otevření. *2*
    • Na druhou stranu, bez nás bys tu byl sám a to bychom ti nemohli udělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit