Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bul som funbujom Blijuozrdu. Bul som...ale už nje som. Přeshlydka je infantylnaja gra, k-těrych je pelno všudo kolm. Dnějska vychazi tuolik duobrych hjer, třieba Dum, njebo Absolutna Vojnaja - Bojova palica. Pruoč buch mjel grat takuto kuokuotuovinu? Blijuozrd u mňa zkuončil Djajablom trjetm. I tua djebilnaja MUOBAJA - Buogatyři Unjiversa - už tuo sa dalo grať iba chjujom.
    • to si psal aspoň tak hodinu ne?
      • Ne, vážně. Potřeboval jsem si od plic zatrolovat. Byla to reakce na ty mikrotransakce, které jsou v této hře. Pro mě je to první hra od Blizu, kterou si nezahraju. Ne, že by bych ji bral jako obecně špatnou, ale jde žánrově i zpracováním mimo mě, stejně jako HotS. Chtěl jsem tím pobavit vás tady čtenáře diskuse a hlavně sebe. Berte to s humorem! :-)
        • Ronnyss
          microtransakce jsou skoro vsude a kupovat si to nemusis, hru to nijak neovlivni, nechapu proc to porad vsechny sere, nikdo vam to nenuti
      • Ne, jen mám bujnou fantazii :-) Ale beru to jako kompliment.
  • Jack1947
    Tanky je můj nejoblíbenější typ, chápu že ne všechny hráče to uspokují, protože vydrží sice víc a mají vtší sílu a dmg. Akorát fungují jako support, tedy jsou velice důležitá podpora týmu. Nic pro nikoho kdo chce nastřílet co nejvíce fragů aby se s tím clubil. Těžkopádnější ale neméně zábavní.
    • Pak doporucuju world of tanks
      • Jack1947
        Tank je typ hrdiny Bobe to nemá s tankem jako reálnou předlohou nic společného teda krome síly kterou má a požkozením který dává.
        • Vidis, a ja myslel ze je to tank protoze hodne vydrzi. *9*
          • Asharak
            Neboli "má hodně síly" *3*
    • Veskoslav
      Support je support, tank je tank...Mimoto nejméně hraní? A bereš nějaké drogy nebo to máš na předpis? V 90% her máš tank.
      • Jack1947
        No jistě pokud ty za něj v těch 90% hraješ což jsem v betě hrál *3*

        Tank doplnuje support, a ne opravdu za něj aspon v betě tolik nehráli nebo jsem si nevšiml.

        Ted ty drogy sis zapoměl vzít ty kde jsem napsal nejméně hraní... ? *7*
  • A kvůli takovým lidem jako jsou výše, jsem strašně rád že Overwatch je za plnou cenu a ne f2p *2*
    • Tak to bud rad ze jsi tak odolny, jsou tu jedinci kterym nici zivot uz jenom to ze si nekdo mysli neco jinyho.
      • Asharak
        Se s tim smiř.
        • Vzhledem k tomu, ze ja nejsem ten kdo se vzteka kvuli oblibene hracce, tak to vypada ze jsem smiren. *3*
          • Asharak
            To je jedno k vůli čemu se tu vztekáš *1*
            • Radost mi to neudela, je to prace navic. Ale predejdu tak tomu, ze to nekdo nepochopi.
            • Asharak
              Když ti to udělá radost, proč ne. Díky. *8*
            • Aha, priste tam pro pomalejsi dam spravne tagy:
              < ironie >Hrozne mi trha zily, ze nechces znat mou odpoved< / ironie >
              *15*
            • Asharak
              " a ze mi to trha zily ze nemuzu"
            • A muzes citovat kde se vztekam? Nebo trollis jak troll Veskoslav?
  • Žádný článek o Blizzardí hře není kompletní bez vytrvalého trolla v diskuzi.
    • Neboj, je tu dost fanboys co mu vysvetli ze nema pravdu. *3*
      • tak tak ti vás přivedou na pravou víru v nejlepší herní studio *3*
    • tak tedy vítej...
  • Baví mě sledovat jak v diskuzi na Overwatch lidem praskají žilky *1*
  • Další smutná diskuze. Lidé, kteří zde přispívají a nadávají, musí mít velmi smutný a hořký život. A sobě se divím, že tady do diskuzí ještě lezu... *7*
    • Asharak
      A jak se dneska máš?
      • Dobře, díky za optání.
    • Vsichni co nesdili muj nazor jsou strasne zli lide. *9*
  • 1. Zaplatit 60e za f2p hru, kde se vsechno musi dokupovat nebo grindit
    2. ???
    3. Profit
    • Asharak
      Kdyby ta hra byla f2p, tak nestojí 60€* *3* troll detected
    • BoB.2
      Přesně tak oni na tom chtějí snad vydělat nebo co. *8*
      • Protoze LoL na skinech nevydelava.
        • Veskoslav
          Ano, proto 20 skinů v LoL stojí jako celé Overwatch a to se vyplatí....Navíc tam máš systém hrdinů, co rotuje. Jestli nevidíš rozdíl mezi Overwatch a LoL, tak je naprosto zbytečné cokoliv řešit.
    • Veskoslav
      1. F2P nebyl ani TF2 a stojí 40 euro, 60 euro je edice. A jak by jsi nastavil F2P model?
      2. Skvělé argumentační schopnosti
      3. Firmy nejsou charita
      • Jo, zapomel jsem tam napsat ze nazor fanboju me vubec nezajima. *5*
        • No ovšem, jak jinak. Co také čekat od individuí, které svoje výkřiky do tmy považují za "konstatování faktů" bez jediného alespoň základního podložení tvrzení a bez sebemenšího náznaku logické argumentace. Hulvát jeden nevychovaná!

          Jo a nezapomenu sem napsat, že tvá odpověď mě vůbec nezajímá.
          • Tak ja ti teda neodpovim, kdyz te to nezajima. Ale ver mi ze bych strasne rad a ze mi to trha zily ze nemuzu. Asi dneska neusnu.
            • Už ti někdo někdy řekl, že mluvíš z cesty?
        • Veskoslav
          No jo, ono u lidí s tvými zkušenostmi, znalostmi a inteligencí není nic překvapivého:)
          • Mimochodem, mas dokonaly prehled o mych zkusenostech znalostech a inteligenci jenom diky tomu, ze jsem si dovolil kritizovat cenu tvoji oblibene hracky? Za to bys mohl dostat nobelovu cenu.
            • Asharak
              Já hraji CS:GO teďka. *6*
            • Tys zaplatil za hru 60 eur abys v ni pak na neco cekal v queue? To dava smysl.
              Ono je pak ale vtipny kdyz jdes nekoho otravovat a sam vyletis jak Veskoslav z krabicky.
            • Asharak
              Když čekáš v queue, je lepší jít otravovat na forum ty, kteří to berou jako full time job *3*
            • Takovymhle stylem argumentace jsme se zabyvali ve skolce. Takze uz chapu.
              Mimochodem, jake to je hrat hru a porad pri tom odepisovat na fora? Neni to trochu o nicem?
            • Veskoslav
              No jsi, máš 100% pravdu:)
            • 0/10, uz to zacina byt nuda
            • Veskoslav
              Kromě UT a TF2 a nová hra od tvůrců SMITE . Jinak mě nenapadá hra, která by nabízela X let podporu, mapy zdarma atd. Ale jo, Blizzard je jediný, kdo si za to nechává platit.... *7*
            • Nejak mi unika proc bych mel delat co chces ty. Konstatoval jsem ten fakt, ze Blizzard si necha zaplatit za neco co je u vetsiny f2p her zdarma. A jeste tam nacpe f2p obsah. To je vse. Nemam povinnost diskutovat tak jak si preje nejaky fankid. *3*
            • Veskoslav
              Kde máš tu kritiku? Neznáš ani cenu (40 vs 60 euro), neřekl jsi ani jaký F2P model by hra měla mít, tak co chceš?
          • Rekla ovce co hypuje cizi produkty na internetu a jeste za to nic nedostane? *15*
            • Hra se hraje tim, ze 24/7 sedim u internetu a zacnu se hadat s kazdym kdo o ni napise neco spatneho? Tak to celou dobu hraju vsehno spatne. *15*
            • Veskoslav
              Já něco hypuji? Já to akorát hraji, baví mě to a platím za to. Překvapivé, že platím za něco, co mě baví. Já se tak stydím *7*
  • Asi jsem už starej ale nějak nechápu, jak tyhle online zhovadilosti můžou lidi pořád ještě bavit. Za poslední roky vyšla snad jen jedna nebo dvě hry které bych si chtěl někdy v budoucnu zahrát, Zaklínač 3 a možná i nový Doom, jinak vychází samé stupidnosti a hlouposti (pro mě)...
    • např. Bloodborne, Uncharted, Life is Strange, Until Dawn atd - dobrých her je dost, stačí trochu hledat a určitě si to svoje najdeš
    • Veskoslav
      A další zaprděný fotřík, co "žije" v minulosti, kde všechno bylo skvělé a brilantní. Mimoto online arény už jsou tu pěkných pár let a stále baví. Nepochopitelné, že? *1*
      • Veskoslav - o tvé nevalné inteligenci si myslím svoje tak mi nemusíš pořád utvrzovat, že je opravdu mizivá. Dle tvé úvahy je někdo kdo je starší než ty méněcený tak jsi mě opět přesvědčil, že jsi omezenec což jsem si už dávno myslel...
        • Veskoslav
          Ty se oháníš inteligencí a vyplodíš takové moudro? *1* Jediný, kdo je tu omezený, tak jsi ty:) Mimoto ty jsi přesně důkazem, že stáří neznamená moudrost.

          P.S: Můžeš mi napsat, kde jsem napsal, že je starší méněcenný než já? Rád se tvé debilitě ještě jednou zasměji. Ani by mě totiž nepřekvapilo, kdyby ti stěží bylo 30.
          • Debilitou trpíš akorát ty, nebudu už na tvé omezené blitky reagovat...
            • Veskoslav
              Protože nemáš jak. Udělal by jsi ze sebe ještě většího starého hlupáka než jsi udělal teď a to by nebylo vončo:)
      • tak nejdřív tvrdíš že nenajdeš ani 10 variací a pak že online arény už jsou tu pěkných pár let... Jo aha Veskoslav *15* *15* *1* *1*
        • Veskoslav
          To se nějak vylučuje? RTS žánr je s námi taktéž X let a v poslední době žádná hitparáda kvalitních titul.....Stále čekám na těch 10 variancí, protože prostě nejsou i kdyby ses na hlavu postavil a tím myslím kvalitních arénových variací.
    • Jestli nechápeš, že někoho (miliony lidí) baví něco jiného než tebe, tak asi nebudeš úplně "chápavý" člověk. Je dost možné, že už jsi fakt "starej" a nějaké kognitivní funkce už prostě nefungují tak jako dřív. A koho by bavilo vytvářet hry pro takové staré zaprděnce...
      • Ordinace v růžové zahradě je u nás taky prej nejsledovanější seriál nicméně to z něj nedělá nic kvalitního. Ordinaci s Overwatchem spojuje nuda a obsahová prázdnota a velký hype.
        • Veskoslav
          Můžu se zeptat na ten hype ohledně Ordinace? *1*
    • Asharak
      Přesně. Nebo třeba rohlíky a chleba. Jak to může někdo pořád jíst i po těch letech *6* Dal bych si max. nějakou GMO okurku, aůe ty staré stereotypní blbosti už fakt né, na to jsem moc starý.
    • Jinymi slovy radsi bojujes proti botem, nez proti lidem?
    • taky nechapu, cim si ta hra zaslouzila takovou pozornost, dalsi nudnej multiplayer,kterejch je vsude 10 ruznejch variaci...
      • Veskoslav
        10 různých variací? Že přeji hodně štěstí s hledáním. Obzvlášť aby splňoval podporu minimálně dalších 5 let, zdarma DLC po dobu trvání a měl komunitu větší než 100k aktivních a pravidelných hráčů.
      • Skus napsat nejakou variaci, ja nic neznam
        • tak to máš hodně zůžené obzory... Ale jestli chodíš jen na games.cz se ti nedivím tady je to obden jen samej overwatch *11*
        • Ronox
          Mě napadají pouze Paladins, ale ty mají opět v sobě složitost (vrstva s kartami), ale jinak další takhle ambiciózní hru neznám. Já to teď střídám s CS:GO a spokojenost.
    • Asi tak nějak, na to abych se na hoďku proběhnul po mapě a pokropil vše na co narazím fakt nepotřebuji co tři měsíce nový MP titul. Navíc většinu takto zaměřených her stejně pohřbí cheateři, bugy, nekonečné balanci které jednu věc spraví a dvě jiné rozbijí a mizerná konektivita. Stačí si vzpomenout jak dlouho trvalo dát aspoň trochu do latě BF4 a teď bych si měl stejným očistcem projít nanovo s BF1, tak to ani omylem. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit