Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Ale vyrostly na špatnym stromě *2*
  • Panzer 38(t) a Hetzer tam snad od zacatku ne ? :P
  • martin.mirejovsky
    Z československé větve je tam zatím jako předvoj prémiová Škoda T 40, technologický strom přijde až kolem těch Vánoc :-)
  • WT chvilu a hned back k WoT... grafiku to ma přehlednější, lepsi na klanovky atd. a HP pool me nevadi naopak :)) za tohle me budou lidi chtit ukamenovat...jeste stesti ze vetsina neumi hazet *1*
  • :D :D
  • Armu mám moc moc rád :) ale naposledy jsem hrál 2, ke 3 jsem se zatím nedostal. Každopdáně doufám, že se k tomu do budoucna dostanu :)

    Každému ale podle jeho gusta, já jsem právě zkusil asi na měsíc WoTko, sice fajn že tam mám spoustu známejch, ale já radši víc reálný tanky, než arkádu.
  • Já WT zkusil a po 2 měsících jsem byl zpět ve WoT *4* Zkrátka mi v tomto typu her více vyhovuje arkáda než ... no dobře ... "simulátor". Což je zvláštní, když z akčních her hraji nejčastěji ARMU a občas ještě stařičkého i Flashpointa, ale zkrátka je to tak. *4*
  • Mno já si hlavně myslím, že jim docela ujel vlak....přece jen WarThunder je už na PS4 delší dobu a navíc podporuje crossplatform, takže super. Sice je WoT známější značka, ale kdo jednou zkusí WT, tak k WoT už nepůjde :)
  • Navíc neni důvod proč by nedali na PC do nastavení ty nejlepší textury když by je měli už vytvořený na PS4.
  • elwiscomeback
    No, rád bych podotknul že jenom prvních 5 screenu je z PS4 verze, zbytek je z PC
  • Grafika mě z toho co jsem zatím viděl hodně zklamala...
  • del0
    Zajímavý, co všechno dokážeš vyvodit z pár screenshotů. Oh wait... peasant. *15* Až to uvidim v reálu běžet v hratelných fps a kvalitě na úrovni průměrného PC, tak si můžeš otvírat tu svojí trollí hubičku...
  • jj, proti sony byl velkej bratr jenom hodnej kamarad od vedle
  • Dikes.
  • Ne, žádná hra s Crossplatform to neumožňuje - kvůli PSN. Sony tomu není otevřené.
  • Sou to arogantni retardovany imbecilove ... co k tomu chces dodat? Previst ti cokoli kamkoli je otazka 2 radku SQL. A kdyby to nebyli tardi, tak to navic ani nemusej resit ... on je totiz neresitelnej problem udelat jednu databazi loginu, a zaridit, ze budes hrat na serveru podle volby/latence.

    Samo kdo pamatuje u WoT ... nejdriv rozdelili keteni US a EU, dusovali se, ze vsem kdo budou chtit zustanou oba ucty (paac hromada liti proste mela grupy kombinovany), to samo nedodrzeli ... a pak to zas slucovali ... a ve finale je z toho jeden velkej megabordel, kdy nejsou ani schopny zaridit, ze se tvuj login hodi na srv kde hraje kamos (nebo jeho na tvuj) ... coz je neco, co se umi uz asi tak 30 let ...
  • az kolem vanoc
  • BangMeInBangladesh
    hahaha *15*
  • wenceslaus
    i s 31 se člověk cítí lépe :-D
  • doufam ale, ze v 4K v 60FPS, jinak to samozrejme nema cenu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit