Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Máš pravdu, ale poprask kolem toho byl tak velkej, že se celkem divim, že o tom někdo neslyšel
  • Byla to jen bublina, která splaskla. Pro náš region neměla význam a neměla ekonomický potenciál ani pro svět. Zahubilo jí to, že měla posranejch 1600 platících zákazníků. Zahubilo jí to, že Sony koupilio konkurenční Gaikai, ale spíš kvůli patentům a funkční platformě. RIP Onlive.
  • Na to sou jiny lepsi sluzby ne? kdyby tohle stalo za to asi bych o tom vedel driv.
  • smejki
    k hraní
  • Tak asi jo no stale nerozumim tomu k cemu to je streamovani her? k cemu?
  • No musím uznat, že ještě nedávno byl OnLive pro mě nehratelnej i na netu přes kabelovku, ale ted jsem zkusil na wifině 8mb Gaikai a jsem nadšenej. Zkoušel jsem battlefield 3 a fifu 12 a všechno v naprostej pohodě. Takže muj favorit je zatim určitě gaikai a nechápu co ten onlive tam vymejšlí za blbosti s tim ovladačem a nějakým hubem nebo co to je na těch obrázkách to už pak nemá smysl protože bude zase potřeba nějaká externí periferie.
  • bobsh
    O službě, o které se při jejím představení mluvilo jako o revoluci a možné budoucnosti videoherního průmyslu. O službě, jejíž jméno se zmiňovalo téměř v každém druhém podcastu (ať už Fight Club, hPod, nebo ten zoufalej EG). Checht.

    Rozhodně mi nepřijde, že by to byla neznámá služba (nehledě na počet uživatelů) a pokud jí někdo nezná, tak bude asi vážně problém spíš v nedostatku přehledu...

    EDIT: Rozhodně tím nechci říct, že každý musí znát všechno, ale sakra, přece nebudu vyčítat webu, že píše o něčem, co neznam ne?
  • O službě, která jak se nyní provalilo, měla 1600 uživatelů? Checht.
  • http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2848908

    máte čas?
  • Si žil v jeskyni ? :D
  • Trol.diskuzni
    A dost možná i naposled... *5*
  • O OnLive ctu poprve.
  • Ono na to musíš mít i rychlý internet.
    ...a pak tedy ještě štěstí, aby na serverech nehrálo moc lidí. *7* *1*
  • Napiš na GAMES.cz, že píšou nesmysly, které ti nic neříkají.
    Ovšem mnohé z nás to zajímá. Tenhle portál je zaměřen na dění kolem her, tak to, prosím, respektuj. *4*
  • Promintě za chybky, psáno ve spěchu. *2*
  • Já jsem uvažoval že si koupím ps3 nebo x360, než vyjde next-gen času dost. Hlavně kvůli exluzivitám které si na pc nezahraju ( western GTA, Kratos, Gran turismo nebo Gears fo war 2,3) a na pc jen onlinovky jako Lolko, sem tam Wowko, Team Fortres2. (a Zaklínač 2, grafika kouzelná).


    O OnLive sem ani neuvažoval, taky proč v Česku určitě nějáká ta nefukčnost, žadné exluzivity.. No časem uvidíme...
  • Chapu, ze cist si o sluzbe, ktera v Evrope ani nefunguje misto recenzi na velmi ocekavane tituly je blby, ale tohle je otazka casu, napsat recenzi zabere mnohem vice casu, nez prelozeni informace z jineho webu.
  • DangerousDave
    áno na odskúšanie hier sú tieto služby ideálne, človek nemusí nič sťahovať alebo inštalovať a rovno hrá ... navyše výrobcovia hier sa už nemôžu na nič vyhovárať keď nechcú vydať demo.

    Alala : kvalita je iba otázkou času a až bude onlive alebo jeho klon v každom novom televízore tak je asi jasné kam sa herný priemysel sústredí.
  • bobsh
    Promiň, ale to, že ti ta služba nic neříká je jenom tvůj problém, informací je všude dost *4*
  • bobsh
    Na druhou stranu, s datacentry v USA by nejspíš nemohli zajistit optimální výkon pro hráče z Evropy a moc se jím nedivím, že do toho zatím nešli. Pár lidí by to asi potěšilo, zbytek by hudroval že se to vole seká a nejde to hrát hurr durr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit