Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No to že to bude pecka to bez debat, si vemte že není jiné hry s destrukcí zlaté Mercenaries kde se dali bořit budovyletecky přivolanou atomovkou - kde je těmhle hrám konec!

    • Jack1947

      Jen Mercenaries1 měl byt trochu předskritptované výbuchy tak stále co se týče destrukce největší a nejzábavnější hra navíc ten konflikt byl celkem i reálnej ( Severní korea) a účinky radiace z toho dělalo něco nevídaného navíc to bylo už v roce 2005 JUst cause zase excleuje rozlohou.

  • Still

    JC3 jsem nedávno koupil ve výprodeji na Steamu a za 20 minut jsem zažádal o Refund.

    Aby mi to během 15 minut 2x spadlo a jednou se sekla celá hra... To si mužou strčit za klobouk.

    JC2 mě bavilo o dost víc :)

    • Jack1947

      Jedinej problém byl aspon pro mě že hra nejela 60fps dokud jsem měl zaplněnou ramku 80+%

  • No hlavně ať zapradují na soubojích. To byl největší problém dvojky i trojky. Ono je hezké, když mám k dispozici tolik možností, ale když na tebe nabíhá nekonečná řada respawnujících se tupců, které střílíš nejnudnějšími zbraněmi, které nemají žádný "feeling", tak se člověk raději rycle odhákoval někam pryč, aby se soubojům raději úplně vyhnul, protože to byla nejhorší a nejnudnější část hry. Což je u akční hry trošku problém.

    Tak snad na tom celém trošku máknou.

  • SalemCZ

    už tam chybý jenom žraločítornádo a bude hra dokonalá :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit