Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 Michaliuz18

    Přijde mi, že vesmírný sci-fi v podstatě vůbec neznáš a vyjmenoval si pár základních filmů. Z Blade Runneru děláš, jak kdyby se jednalo například o "alternativní" THX 1138 nebo plácnu Tarkovského STALKER. Tam bych pochopil, že to tvoje myšlenkový pochody prostě nedají a zavaří se, ale kopat zrovna do Blade Runnera ?? vždyť to bylo a je sci-fi pro tu nejširší masu - na dvojku se těším. Určitě nezapomeň na Kubrickovu 2001 a 2010 Vesmírnou odysseu, sovětský Soljaris a jiné - to je základ sci-fi.

    Spoustu mladších hejtí stará sci-fi a líbí se jim např. Alien Coventant. Chtěl sem utéct z kina......... pak sem zůstal, abych nerušil lidi. Neměl sem žaludek koukat 2 hodiny na posádku, která trpí silnou mentální retardací a nechápe základní taktické a bezpečnostní postupy. Fantazie režiséra ohledně využívání budoucích technologií a výrobních postupů taky tristní.....to měli víc fantazie v těch 70. letech. Ridley Scott (kromě výpravy) fantazii moc nemá - viz. například klasické palné zbraně v roce 2100.....Celkově dost nešťastná série, asi Vás napadlo, že mi podobně hloupý přišel i Prometheus (byť ve finále snad i lepší než Coventant).....ale říkej to mladýmu klukovi
  • Interstellar je prej top sci-fi :) mozna kdyby mel o dve hodiny mene....

    Nerikam ze je spatnej jsem velkej fanda matouše McConaughey ale film nenaplnil moje ocekavani i kdyz moc zajimavy namet. Skoda ze se nezamerili vice na prozkoumavani tech planet.
  • To bude temi bad tripy irl :)
  • prumerna parodie s prefouklym rozpoctem
  • No, jasně jak píšeš, sto lidí, sto chutí. Nenech se vyvést z míry. Ale upřímně, co jsi čekal za reakci, po tom jakou jsi zvolil formu kritiky? Když už jsme u těch filmů, tak jsi to udělal stylem jako Eddie Murphy, když v prvních 48 hodinách nakráčel do té jižanské hospody. :-)
    Jinak to slyovo přirovnání s Neuromancerem sedí. Sice jsem ho dočetl, líbil se mi, ale dalo to práci. :-)
  • ak uz nic ine, tak Blade Runner stoji za zrodom CP na platne. Ale chapem ta, rovnako existuju mnohi ludia co miluju cyberpunk no nie su schopni prehryzt sa Neuromancerom, ktory predstavil CP v literature
  • práve podľa filmov, ktoré si uviedol vyššie je mi divné, že sa ti blade runner nepáči. ale ako píšeš, 100 ľudí, 100 chutí. a pozerať film, keď k nemu už vopred pristupuješ s predsudkami vážne nemá zmysel. najmä ak je to artovka ako blade runner.
  • To, že je Blade runner formově nad obsahem je naprosto jasné, ale někdy je forma tak geniální (v tomto případě), že je i obsahem. Další příklad je nedávný Mad max. Mimochodem, co je u tebe dobré sci-fi?
  • nightborne
    Total Recall je naprostej nářez, náhodou.

    https://www.youtube.com/watch?v=q1FS_vKJl8U
  • total recall, dobrej for

    a ten novej, uplna cypovina
  • michaliuz18
    mozno som do toho stadia este nedospel, ale ked ma to proste nebavilo tak to nebudem pozerat nasilu a nahovarat si ze je to dobry film. Pozitivne ohlasy to malo vzdy ale aj negativne . Nazory su rozne , mne sa to nepacilo tak za to ma nemusite zakopavat pod zem. Hore som napisal ake filmy mam rad.
  • michaliuz18
    tieto stupidne filmy pre deti neznasam. nevidel som 90% marveloviek ani inych komixovych filmov ani ironmanov ani rychlo a zbesilo. Vsetko su to detske hovadiny. mam rad dramy, filmy ktore maju postavy a pribeh , realne zobrazenie , vojnove. Medzi top filmy patri napriklad interstellar, martan, revenant, forest gump a podobné. Tak zas nemel . Milujem hlavne scifi filmy ,cyberpunk hry , ale blade runner? to je uplne o inom . Nic horsie som nezazil . Hovorim v minulosti to trhalo rekordy ale keby ten film vysiel dnes bol by o nicom. Nechapem co na tom vsetci vidite , hlavne sa tu nepototo ked dam na film trochu kritiky , na csfd tiez nejsu LEN pozitiva na to. Sto ludi sto chutí , radsej si pozrem volaky total recall ako hento . Neznasam kecacie filmy kde sa nic nedeje, to je celé . Neznameno to hned ze mam rad transformerov, vy plytké deti bezmozgove
  • Ok, možná jsem příliš velká pussy, ale přestože se mi špinavý kyberpunk libí k smrti, nedokážu tohle hrát. Monstra bych ještě ustál, ale rozpadání reality a "bad tripy" prostě nedávám, je to příliš blízko mým nejhorším fobiím. Soma byla přesně na hranici co ještě dám, ale tohle je asi za ní. Sorry polští bratři, uznávám a respektuju umění děsu, já si vaše dílo bohužel neužiju.
  • DwaR
    doplň sci-fi filmy, ktoré hodnotíš na výbornú, lebo ako nadpriemerné, aby sme si vedeli urobiť obraz o tvojich preferenciách.
    osobne som blade runnera tiež dlho považoval za dejovo preceňovaný film, ale niekde na vysokej škole sa to zlomilo (zhruba v čase, keď som prečítal knižnú predlohu) a patrí suverénne do top 10 sci-fi vôbec. ale v mojej topke nenájdeš ani jeden "akčný" film. všetko sú to "kecačky", alebo filmy s dôrazom na dej.

    P.S.: BR je tak... zmätočný a náznakový (v dobrom), že prvých a posledných 5 minút ti pomôže asi toľko, ako 105 časť divokého anjela :D
  • Než ho tady ukamenujete, tak by ještě mohl specifikovat, jestli viděl vůbec Final Cut z roku 2007 *3* Pokud ano, tak si taky rád hodím *1*
  • Uz tu byl i lepsi trolling ale celkove se jedna o nadprumer. 7/10
  • corfer
    reakce na michaliuz18:

    V pekle je speciální místo pro lidi, kteří mají před čárkami mezeru.:)
  • Člověče z východu, co to blábolíš?
  • OUuuuu ouuuu ouuuu to bolí....
  • Ferdis2
    Vráť sa radšej k Transformerom... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit