Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jo, ale neznamená to že tam je nepoužitelných víc než 2 třetiny. Když ty legendárky padaj tolik, nemůže každá být dobrá, v rámci nerfu je to podle mě teď v celku ok.
  • nightborne
    Dostaneš. Jak správně říkáš, po ukončení sezóny začnou bejt sezónní exkluzivky dostupný i normálně. A to by se, mimochodem, mělo taky s patchem 2.4 změnit a měly by bejt dostupný hned.
  • Mel jsem pocit, ze ty predmety ze sezon by po ukonceni sezony mely byt i normalne ve hre. Je tomu tak? Kdyz na to mam opravdu malo casu, nebo me nebavi hrat porad od zacatku, tak jestli se k tento setum pozdeji dostanu i v normalni hre?
  • del0
    Hmm. Dost věcí, kromě prakticky jakýkoliv legendárky, která nemá special abilitu nebo takový, která jí má naproto k ničemu (itemy typu směšný exp když sbíráš goldy nebo nějakej podělanej summon, kterej dělá kulový apod. hovadinky...). A že tady těch itemů je sakra dost. Např. jednoruční sekery nebo polearmy nemaj snad jedinou dobrou legendárku. Celkem fail. Dropne item a já už vim, že je to salvage... *7*
  • ano, za takych 10 let to už bude hratelna a zabavna hra... *7*
  • pravda, jednym z mnoha duvodu proč se mi diablo 3 nelibilo, je že tam nebyla žadna zajimava postava a i ty ktere tam jsou by šly udelat lepe.
  • nahlášeno
  • nightborne
    Všechno bude =).

    Respektive, oukej, *nejspíš* bude nějaká další postava v dalším datadisku, kterej bude bůhví kdy, ale to už nezní tak úderně =)).
  • JJ, tak bych bral nějakého dalšího summonera. Witch Doctor je fajn, ale už ho mám dost obehraného. Nebo by se mi líbila nějaká fantasy varianta inženýra, který by si přivolával obranné a útočné věžičky, to by taky mohla být sranda, např. jako jsou totemy v Path of Exile.
  • Chtelo by to novyho hrdinu na vyber. Druida, nekromanta nebo nakyho napravenyho demona... Ale toho se jen tak nedockame *13*
  • Už dávno je :-DDDD
  • A kdy bude pvp?? :-DDDD
  • nightborne
    Ono se to zdá jako hodně, ale když si spočítáš kolik dávají současný bonusy, když je nastackuješ přes sebe, bude to zhruba stejně =). Je to "jenom" příjemná alternativa momentálně využívaných buildů - a to je samozřejmě super =).
  • Asharak
    Já řekl že sem si to prošel a podobný názor mám po xx hodinách hraní taky *3*
  • nightborne
    jack: na základní hotu, abys mohl v pohodě běhat alespoň T10, ti v klidu stačí bracers of first men + gavel of judgement + 6set immortal king... což jsou všechno věci, který bys za 400 paragonů už měl mít v truhle =). Focus + restraint taky dělá docela zásadní rozdíl, takže je nevyhazuj, když ti padnou =).

    edit: Též si myslím, že jakubc tím "intenzivním" hraním myslel spíš soustředění při riftech, ne že hraješ málo =). Ale možná se pletu =).
  • jakubc: no, určitě to nikterak intenzivně nehraju a ano nemám ideální build, protože jsem na něj ještě neměl štestí...To ale nemění nic na faktu, že jsem stucked :)
  • nightborne
    No... teoreticky stačí =)). Jenže 50 soulů nemáš úplně hned, musíš k tomu taky ještě dělat komplet sadu bounty aby sis jednou rolnul, a pak, když ti po deseti patnácti pokusech konečně padne ancient... tak nemá staty co potřebuješ. Ano, to se mi přesně stalo =D.
  • Tak tenhle patch bude nátěrovej. Zas pridam par desitek hodin pařby *7*
    Diablo hardcore forever! *16*
  • jakubc
    Nightborne: Stačí rerollovat za 50 souls, ne? :-D
  • nightborne
    Máš pravdu, že DH tuhle sezónu netrhá úplně rekordy... ale pokud tě baví ho hrát, pak to přece vůbec nevadí =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit