Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW Někdo si stěžoval, že prej v interiérech chybí stíny... Jestlipak to nebude tím, že ten stream nebyl natočený na plné detaily... Takhle vypadají interiéry na ultra nastavení: https://twitter.com/DanielVavra/status/950739010388942848
  • Rekni to panu Vavrovi, ten si s tebou na toto tema jiste sahodlouze popovida *2*
  • Až bude tak bude. Titulky jsi zapnout umí každý a číst umí taky každý. Nevidím v tom problém.
  • Jestli je ten jeliman na mě, tak teda nazdar. Už jsem to tady psal dvakrát, ale pro agresivní tupce to rád zopakuji. Staré ČESKÉ filmy z doby husitské jsou v češtině a nikdo je nezpochybňuje, že tam není staročeština. Jestli tě rodný jazyk tak dráždí, tak tady piš jenom v angličtině, případně prokládej rodnou řeč anglikanismy ... je to přece COOL *8* ...ty cizáku (víš koho označovali husité tímto slovem?).
  • Je to troll, dela si tu p..el z cely diskuze *15*
  • Ty jsi ale opravdu jeliman. Sám česky neumíš, ale hraješ si na chytráka či na obránce českého slova. To sis ale spletl století chlapče. Kromě toho, kdyby se tam mluvilo autentickou češtinou té doby, čuměl bys na to jak puk.
  • jamar28
    To nejsem já, jen mi je podobnej. Asi příbuznej. *4*
  • Výše už uvedeno:
    Podívej se na staré české filmy "Jan Žižka", nebo "Proti všem". Období děje připravované hry a výše uvedených filmů je zhruba stejné. Myslím, že jsme jim už jako děti rozuměli velmi dobře.
  • Trolluj!
  • Shlédni starý český film "Jan Žižka", nebo "Proti všem" a pak si polož otázku, jestli by to bylo lepší v jiném jazyce. Období děje připravované hry a výše uvedených filmů je zhruba stejné.
  • Jo ale oni tu hru dělaj hlavně v angličtině, protože to bude kupovat daleko víc lidí z cizí země než cěchů. Vždycky jsou na prvním místě prachy.
  • Hej... úplně jsi mi připomněl, jak se někdo u Xcomu rozčiloval, že když má 93% šanci na zásah, tak někdy mine. A že 93% je tak vysoká pravděpodobnost, že by měl na 100% zasáhnout :-D
  • Těžko, říci. Pan Vávra tomu dává marketing postavený na českých dějinách a předvídá tomu úspěch. Kvalitní český dabing s anglickými titulky? Proč ne? Přece se za svou řeč nestydíme. Trochu mi to připomíná staré časy, kdy v českých zemích byl nápis nejdříve v němčině a pak v češtině.
    P.S.: rozumím tomu že čas jsou peníze, ale u tohoto jedinečného projektu mě ta promarněná šance mít češtinu jako hlavní jazyk, docela mrzí.
  • Čeština bude. A angličtina je pro všechny první na místě. Myslíš že v zemi okolo 10mega tu hru někdo zaplatí? Asi těžko.
  • http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=576206409
  • Neni mi to jedno, jenom si rad pockam az ji udelaji poradne. Ted na ni nemeli cas a kdyby to dali nekomu externe, dopadne to tragicky a novou cestinu uz by nikdo nedelal.
  • Nó, když je většině hráčů putna jestli v reálné středověké dobovce z českých lesů, luk a hájů zní angličtina jako místní jazyk, tak se nedivme některým evropským sousedům, že postrádají ve hře mouřeníny. Klidně to pak může uhnout do fantasy a je po puncu jedinečnosti. Kašleme na rodný jazyk, vždyť už stejně za chvíli mladá generace nebude vědět co to je (to se pak panečku zase bude kroutit dějinami).
    P.S.: z té nadsázky mě až zamrazilo
  • jamar28
    Ne.
  • kdyz nemas staminu, tak neuhnes/nenastavis plnou zbroj a dostanes to do citlivyho mista

    tyhle resitele hovadin u her me vzdycky udivujou, treba kdyz v tahovkach rozporujou procentualni sanci na zasah, hra je jen abstrakt, herni mechanika bud funguje nebo nefunguje, tvuj pohled na herni mechaniky muzes aplikovat treba ve vlastni hre
  • Nehrajes nahodou wurm? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit