Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádné vyjádření k mazání příspěvku? Myslím, že žádné pravidlo neporušoval, týkal se tématu. Pro jistotu znova: https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html
    Aby to nevypadalo, že si dlouholetého odběratele Levelu vymýšlím, nebo že vás tím vydírám pokusím se. Jako příloha k jednomu Levelu byl černě potištěný karton s nápisem Cracker a v něm byla tři jasně zelená CD. Jestli mne paměť neklame, byla tam hra SpecOps. Pokud se žádně vyjádření neobjeví, končím s Levelem tištěným i webovým. Poznámka pod čarou, nejsem registrovaný, protože by mne ze všech registrací na webech šlehlo, takže pokud to jde, registraci nepoužívám.
    • To co predvadis je totiž blesk, nejhorší je, ze si neuvědomujete,ze takhle se zveličují zpravy a děla bulvár, proto te magurku mazou
    • Nedivím se, že v diskuzi nechtějí příspěvky odkazující na jiné stránky a jiná fóra, možná je to i v podmínkách. K tomu článku: "Světový trh vyčítá české hře neexistující černochy," hlásá titulek. Ve skutečnosti se stalo to, že se Vávra na Twitteru chvíli dohadoval s nějakým neznámým Američanem. Článek je pouhý žvást, který se snaží co nejvíc vydřenit z neexistujícího konfliktu mezi ultrakorektní politickou mašinérií levičáckých kryptofašistů a dobře informovanými bojovníky za svobodu. Nedivím se, že už na Games podobné debaty nechtěj, nikam to nevede a té hry se to v podstatě netýká.
      • Přesně, ten článek a jeho kopie jinde byl jen spekulací založenou na téhle 2 roky staré výměně názorů mezi k**vou Gieseme z polygonu a Vávrou. Šlo tehdy o Zaklínače 3
    • na pravidla se tu uz davno nehraje, vlastne zbylo jediny, kdo nemaze s nama, maze proti nam
  • Akorát je docela smutné sledovat některé komentáře různě jak na youtube, tak na facebooku. Fakt nechápu, jak může někdo zavrhnout hru jen protože tam nebude pohled z 3. osoby... Stejně tak pro někoho nejsou facialky dost dobré na to, aby ho to přesvědčilo hru koupit...
    • Facialky mi jsou ukradené, ale hru bez pohledu z 3.osoby zavrhnu taky. Ne že by mi to nějak ideologicky vadilo, ale protože u pohledu z 1.osoby se mi po chvíli hraní dělá blbě. A hru kterou nemůžu hrát víc jak 15 minut v kuse, si fakt kupovat nebudu. A vím, že takových lidí je víc. Na druhou stranu to nijak nehejtuju, prostě beru, že to nebude hra pro mě.
    • TheGGG
      přitom největší unikát je ten omezenej výhled co máš, když si nasadíš přilbu s hledím, TP pohledem by se to zruinovalo
    • Magister_Peditum
      Já to dokážu pochopit v tom směru, že je škoda, že se člověk sice ve hře může vyfrcnout na tisíc způsobů, ale uvidí to jen v malém okénku v inventáři nebo během nějaké cutscény (snad). *4*
      • Tak vidíš se během každého rozhovoru, při jízdě na koni, ruce při souboji atd.
    • Ja bych to zavrh, kdyby tam byl pohled z 3. osoby.
      KC proste neni hra pro lidi, ktery jsou schopny hrat PUBG. KC je immersive. A presne to je jeden z duvodu, proc uz ji mam koupenou, ano jsem si jistej, bude to bomba. Pockam par mesicu az opravi tu hromadu bugu co to bude mit na zacatku (a pro ktery budou vsichni rvat ze je to nehratelny) a dostanu jednu z nejlepsich her vsech dob.
      A kdyby ne, tak vyjdou mody, ktery z toho udelaj minimalne simulaci a to ja muzu *12*
      • vsadim se ze jeden z prvnich modu bude ze zmeni vsechny NPC na cernochy *15*
  • Trailer se vazne povedl. Pekne sestrihany sceny v souladu se soundtrackem, kterej ma podle me hlavni zasluhu na epicnosti toho videa. ( BTW, Jo Blankenburg - Hiraeth, https://www.youtube.com/watch?v=QK3C8_OvRyk ).
  • KINGDOM COME: DELIVERANCE Preview!!!
    Německý komentář, anglický dabing: https://www.youtube.com/watch?v=wNyWkKkktKM
    • Fordzy
      Intro je vskutku nádherné a je pěkné vidět, že každým dalším videem hra vypadá lépe a lépe. Ještě doladit doskakování textur, pár animací a předně pohyb očí.
      Jen ty tutoriálové obrazovky na mne působí jako Dark Souls mezi tutorialovejma obrazovkama. :D Až to uvidí mainstream hráči, tak to vzdají hned na začátku. Ale je pravda že v tomto případě asi nejde použít intuitivní tutorial ala Half Life.
    • BohumilCisar
      Je fajn vidět, že to vše nakonec jede jako po másle a ani ty jednoduché faciálky, na které bylo tolik hejtu, tu hru nijak výrazně neshazují. Teď jen doufat v super přiběh a questy.
      • Naprostý souhlas!
        Mimochodem to intro mě popravdě dojalo.
  • Mazii
    Sdílejte prosím tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=27pR7vTAYcI
    Ať ho vidí co nejvíce lidí, kteří neustále brečí ohedně českého dabigu *3*
    • Jasně budu to sdílet, ale hlavně lajkovat aneb kampaň 8letých usoplenců :)
      • Mazii
        Usoplenci jsou možná ti, kteří neustále brečí, jak je štve, že česká hra nebude mít český dabing a proto si to nekoupí... Tím samozřejmě nemyslím tebe, jen si myslím, že když už takhle všichni brečí, tak by si mohli zjistit, jak to s tím dabingem skutečně bude. Video je na YouTube už 4 roky a je jich mnohem víc, kde je potvrzeno, že dabing na 99% bude, jenom ne v den vydání, což se po zhlédnutí toho videa dá pochopit :)
  • Tady se mažou příspěvky? Projel jsem to pětkrát a můj včerejší tady není *8* Proč?
    • Takže zmizela hodina z diskuse? Copak jsem napsal špatně? Tohle:
      https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html
      Pánové, Level kupuji cca od čísla 28, pokud jste můj příspěvek opravdu smáznuli.....
      • Me tu casto smazali i pochvalu hry, nemyslim si ze je to ucelovka, spis nejakej omyl nekde v backendu nebo tak..
      • TheGGG
        haha toto téma se tu nesmí řešit... musíš být korektní a hlavně na faily ostatních korektních soukmenovců neupozorňovat.. jinak si pro tebe dojde pc principal
  • Uvidíme jak se to povedlo. Jestli ano, může to být pecka a úspěch.
  • V němčině to je daleko lepší https://www.youtube.com/watch?v=OJQ-JkQzvzE&ab=

    Absence českýho dabingu je je fail, ať si už vymyslíte psudoargumenty jakýkoliv.
  • Trailer Rex, Familia et Ultio sice vidělo víc jak 2 miliony lidí, ale potenciálních kupujících v prvním roce bude rozhodně podstatně méně než 50 %, bohužel pro WH, naprostá většina hráčů hru upirátí, realistický odhad prodaných kopíí na PC v prvním roce vidím mezi 400 až 600 tisíci kopiemi, u konzolí odhaduji maximálně polovinu. Breakeven na 0 % ROI bez ohledu na inflaci a vývoj trhu vychází někde mezi 650 až 850 tisíci prodaných kusů, v závislosti na prodejní ceně, daních, marži prodejce a celkových nákladech.

    Za velmi optimistický odhad považuji lehce přes 1 milion prodaných kusů v prvním roce a celkovou návratnost investice přes 50 %, ovšem vzhledem k tomu, že vývoj trval přes 5 let, stál přes $15 milionů, S&P 500 udělalo ve stejném období v průměru 16 % p.a., potřebovali by prodat kopie alespoň za $31 až $32 milionů (630 až 650 mio CZK), jenom aby se dostali na nulu. Otázka je jaká bude průměrná prodejní cena, kdyby skončila okolo $30, musejí prodat minimálně 1 030 000 kusů, a to bych byl jako investor pěkně naštvaný, protože jsem peníze mohl nechat bezpracně ležet na ETF na S&P 500 a nic neřešit. Během dvou let by se číslo prodaných kusů mohlo vyhoupnout přes 1 500 000 prodaných kusů, ale spolu s ním půjde dolů i prodejní cena, jsem zvědavý, jak přesný tento odhad nakonec bude.

    Aktuálně je celé WH v mínusu $25 až $28 milionů.

    Držím palce, ať jim to výjde, nerad bych viděl Dana někde pod mostem, tohle prostě musí mít úspěch. Fiasko by znamenalo ještě víc nekvalitní tvorby a posílení pozice EA a podobných recyklátorů herního obsahu. Určitě WH přispěju, kvalitní herní tvorba se musí podporovat.
    • Hodně lidí jako ty zapomíná na jednu důležitou věc. Že věří, že investují do nečeho, co má jinou hodnotu, než vidíš ty a těch 14 dalších. Zapřemýšlej o tom.
    • Llour
      Ježiš to jsou cifry, všechno vycucaný z prstu. *7* *7* Jakých 25 milionů dolarů v mínusu??? Sám Vávra říkal, že se dostanou do černých čísel při prodeji 400-500K kusů za plnou cenu.
    • TheGGG
      Investoři můžou být co chcou ale kdyby chtěli investovat do něčeho méně rizikového mají milion jiných možností.
      • Ty jses hroznej v*l. Doufam ze v praci nebudes rozhodovat o nicem dulezitem.
        P.S. prominte diakritiku, pisu z mobilu ;)
        • TheGGG
          pořád brečíš, protože jsem pomluvil tvoje taj čiči? *1* *1* salty
    • "bezpracně ležet na ETF na S&P 500" no ty jsi velký znalec :)
    • Ja bych zas rekl ze prve kvuli piratstvi a nedostatecnym hw budou mit konzole dvojnasobny prodeje co pc
    • BohumilCisar
      Já si myslím, že oni už makají (nebo se chystají makat) na další hře a jestli to bude pokračování KCD, tak už to nebude tak pracné, protože mají hotové enginy a tooly, tím pádem by to už tolik nestálo a mohli by se dostat do plusu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit