Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jako každý kdo dělá něco zadarmo, protože ho to třeba těší nebo mu to přináší naplnění, je u tebe hloupý? Smutný názor...
  • Je fakt , že víc tíhnu k XB1 , než Levelu když jde o podporu periodika na odstřel .... Ale články od Rybkysi rád přečtu ... kniž ne na papíře , tak u konkurence . Rozhodně zajímavější čtení , než se měsíc těšit na náhodné update s článkem "Nejlepší hra minulého roku " ....
  • Jack1947
    To jsou kecy ale co bych čekal od roztomilého trolíka ... nechceš psát pro JD ho ? ten je pořád sněčím v mínusu *7*
  • Mart9
    Díky čtenářům nejsou v mínusu.
  • Jack1947
    Čtenáři jsou nic ? *7*
  • Mart9
    Teď si tomu nasadil korunu *5* Já Level už rok taky nekoupil, protože mě většinou zaujme max 1 až 2 články a to se nevyplatí. Ale na začátku jsem byl zvědav, jak se toho kluci ujmou,tak jsem pár čísel koupil.

    Můj názor dlouhodobě je ten, že by se na to měli vykašlat, pokud je pravda, že z toho mají h o v n o, jak Martin prve říkal. Ale jelikož Level stále vydávají, myslím si, že je to lež a peníze to redakci nese, protože nikdo není tak hloupý aby se snad rok a půl každý měsíc stresoval nad články a uzávěrkou, když z toho nic nemá.
  • Jack1947
    To pak tady má tak 60% diskutérů, a zbytek jsou anonymové co jsou mimo mísu dost často... ale tak GAMES no. Každý je zde svým způsobem mimo.
  • Zrzzek
    Takže se veřejně přiznáváš, že hodnotíš něco, o čem nemáš ani páru? To je ale opravdu docela trapas. "Je to k ho*nu, protože, jsem to nikdy nečetl." Tleskám...
  • nightborne
    Sem si jistej, že už redakce vyskákala z oken, protože nedostane tvý kilo za jeden výtisk ;).
  • CRYPT
    Jestli si skutecne myslis, ze jsem se ztrapnil, tak to ani nechtej vedet, co si myslim o tobe a Veskoslavovych kolikrat stupidnich nazorech, co jsem uz nekolikrat videl zde na games. A ano, jinak mas skutecne pravda nevim a ani nechci vedet o co vlastne v LEVELu jde. Protoze davat skutecne penize za neco, co je sice "tematicke" ale jinak uplne k h*vnu, kdyz si zadarmo na internetu prectes neco mene "tematickeho"

    Kazdopadne vam to neberu a klidne si sve $ vyhazujte za kus papiru s tematickymi clanky
  • Souhlas, až na ten design. Tam si myslím, že mu už ujel vlak.
  • Vytky podporene argumenty ma, coz o to. Jenze ty argumenty ma vystavene na naprosto jednoduchych, nebo mylnych uvahach (zatim nej za poslednich par mesicu byl Terminator Genisys a nasledny mimozni clanek od Vavry vystaveny na zarucene pravdivych rozhovorech od lidi z UPP (lidi od tama znam taky, normalni omylni kluci, zadni supermani) :-D).
  • To máš asi na argumenty hodně nízké požadavky... Dan svojí rádobyargumentaci staví jenom na agresivním psaní i vyjadřování. To je celé. Většinou jsou to bláboly. S výjimkou názorů na herní design, tam je vidět, že tomu rozumí. Jinak děs na úrovni diskutérů z Novinek *7*
  • Mart9
    Pěkně ses ztrapnil. Je vidět, že vůbec nevíš, o co v Levelu jde.
  • Veskoslav
    A další "Jack" co si myslí, že najde na netu všechno.
  • Lima
    LEVEL obsahuje ze cca 80% tematické články, které na netu nejsou. Je vidět, že jsi ani jeden Level nečetl, když píšeš takový kraviny.
  • CRYPT
    Jak nekdo muze vyhodit prachy za neco, co si muze precist na internetu zadarmo fakt nepochopim
  • tady máte Vávru, kterej je inteligentní a vtipnej a nemusí u lidí bodovat sprosťárnama...
    http://video.aktualne.cz/dvtv/vavra-ceskou-sodu-nepotrebujeme-politici-delaji-jeste-lepsi/r~51bc993ec10811e59c4a002590604f2e/
  • Zrzzek
    Hodně relevantní statistika *silný sarkasmus v hlase*
  • Myslíš to, jak jsem od roku 2012 na PS3, 4, Vitu, 3/DS nenakoupil kromě Dark Souls 1 jinak než digitálně? Tak já se opravdu ve statistice Xzone neukážu. V PC jsem dokonce už před lety po umření DVD mechaniky jinou nepořídil, není třeba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit