Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze mam zaplatit plnou cenu za neplnou hru a jeste to oslavovat jako revoluci. :-D
    Pristi celej rok pak budu jak na trni, aby to co vydaji vubec stalo za to, dekuji a strcte si celeho Hitmana do ... kam chete.
  • MickeyMutant
    Přemýšlím, jak by se těm géniům v marketingu líbil model, kdy by zákazník zaplatil 10 dolarů za začátek hry v prosinci a pak doplácel postupně po deseti dolarech za další části, až by u posledního dílu částka dosáhla oněch 60 dolarů celkem. Nebo, a to je ještě mnohem lepší prdel, vydávat zdarma, a až s finální klapkou zkásnout plnou cenu. To by byla obchodní revoluce, že by se z toho produkci protočily panenky třikrát dokola.
  • no tak to nekupujte a počkejte až to bude kompletní jako já, když to nikdo nekoupí, ukáže se ten model jako nefunkční. spíš se obávám tech rpg prvku ktere v hitmanovi nikdy nebyli a ani tam imo nepatri
  • XorxoxTalarius
    Tohle je tak super obchodni model ze lidem kteri to opravdu zaplati by meli vzit obcanku *1*
  • MickeyMutant
    Takže zákazníci zaplatí 60 dolarů za začátek hry a do dvou let možná dostanou hru kompletní. "Nový model nemusí být ve výsledku vůbec špatný" - Adame, to myslíš opravdu vážně? Uvažuju, čím to je, že se názor herního novináře může tak radikálně rozcházet se zájmem platícího hráče. Proboha, nepředobjednávat, nekupovat, nebo se to nekontrolovaně rozmnoží.
  • az to zacina vypadat, ze se distributori her inspirovali u televizních serialu

    kvůli podobnym nastavovanym kasim nemam rad pribehovy serialy, muzou mit sebelepsi zapletku, ale protože počet jejich dilu je urcena poptávkou divaku nikoliv potřebou něco konkretniho odvyprávět, tak se z toho nakonec stane jen ta rozbredla kase, když to dojde i nejvernejsim fanouskum, prestanou to sledovat a prestane se tocit, ale ta pachut nezmizi

    tenhle novej brilantni obchodni model je uzasnej, zaplatite 60 babek a mate všechno i v budoucnu v cene, jenze kolik toho v budoucnu bude? jaky kvality (vzestupny tezko, prachy budou mit doma a tak bude motivace miziva)?
  • h0p3
    Já v tom nevidim problém. Berte to tak, že 47 bude dostávat kontrakty ještě půl roku. ^^
    • MickeyMutant
      Dva roky, ne půl roku. Za tu dobu ho můžou zastřelit a co potom?
    • XorxoxTalarius
      Ehm, zaplatit sedesat dolaru a pak cekat mesic nez si budu moci zahrat dalsi hodinu ... ne diky *1*
      • h0p3
        Je pravda, že pro single player hráče to asi není to pravý ořechový, ale třeba já hraju hodně online her. Takže představa, že si hraju to svoje a jednou za čas zapnu Hitmana, protože přidali novou misi mi nepřijde úplně blbá.

        Každopádně rozumim co se na tom lidem nelíbí, teď jde o to co bude v tom základu. Např.: Jestli dostanu 30h obsahu a pak to natáhnou třeba na 60h, nemám problém. Ale jestli z 5h udělají na konci 20 budu asi mírně rozladěn.
  • Tohle neuspeje, maj zadelano na slusny pr.ser.
  • Zrzzek
    ARMA 3 to měla podobně... jedinej rozdíl je v tom, že tam ta kampaň není to nejdůležitější...
    Pokud ta hra bude dobrá, za mě žádnej probém...
    • MickeyMutant
      Ale dost podstatnej rozdíl, jestli blbnu s kamarády v postupně vylepšovaném sandboxu, nebo čekám v singlu dva roky na závěr hry. A dokonce i v Armě se na to epizodický vydávání spustil slušnej shitstorm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit