Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://bonusweb.idnes.cz/vagrant-story-8211-vyborne-hardcore-rpg-dxp-/Clanek.aspx?c=A010306_vagrantstorypsx_bw

    dobová recenze píše o hardcore RPG jen pro zanícené hráče právě RPG her, ale teď už to RPG není dle odborných trollů na Games.cz.

    Bravisimo

    *15* *15*
  • Vagrant Story zrovna hraju a je to spíš akční/taktická/puzzle hra, ne rpg.
  • za to mas cas menit porad nicky a cpat vsude ty svoje japanofilni preference
  • to neni jedno, protoze kateogire arpg vznikla proto, aby se odelily rpg a akcni rubacky s rpg prvky
  • sry jedinej troll jsi ty, navíc neskutečně přežitej a otravnej, RPG je RPG, jestli je to CRPG či ARPG je úplně jedno, pořád je to RPG, že se žánr vyvíjí a mutuje je naprosto normální.

    Jinak tohle opravdu nemám potřebu řešit, nejsem zakomplexovanec s popelníky na bulvách, abych se hádal, co je a co není RPG, na tohle mají čas jenom věční panicové...
  • jj, bylo jasny, co ten troll vytahne, proto jsem ho dopredu varoval, at to nedela, arpg maj k rpg casto daleko
  • není nad názor debilního a dlouholetého trolla...
  • takze spousta blbosti a hromada jich neni ani rpg (sousl hry, jade empire, vagrant story)

    kotory jsou sice fajn, ale mezi nejlepsi rpg bych je neradil, ty ja doporucuju lidem, co rpg nikdy nehrali, protoze to jsou takovy rpg-lite
  • V čem revoluční ?
  • vsechno skvele hry ale Divinity je top 3.. revolucni
  • Já zapomněl na Gothica a Bloodlines, stydím se, ale je to fakt mraky
  • zadny takovy pocit jsem nezazil
  • Dira do Brusele?
  • Tak já ti pomůžu, ještě první dva Gothicy, VtM: Bloodlines, Arcanum a Deus Ex 1. Ono dobrejch RPG vyšlo za ty léta mraky. Ale nový Divinity je furt skvělá hra, osobně bych ho zatim řadil nad Dragon Age, Jade Empire a asi i Witchera, ale ještě nemam dohráno a názory jsou jako díra do pihele...
  • Jop souhlasím, je to subjektivní,
  • Morrowind. Subjektivne. Protoze ptat se na "objektivne" nejlepsi hru je asi tak stejne smysluplne, jako ptat se na objektivne nejhezci obraz v galerii.
  • Kdyz jsi takovy presny, tak Wet bandit se ve skutecnosti neptal na nic, protoze jak znamo, otazka konci otaznikem. Vidis tam nejaky?
  • Bg, bg2, pt, witcher 1-3, Dragon age: o, fallout 1,2, demon souls, dark souls, bloodborne,xenoblade, většina ff, xenosaga, kotor12, jade empire, nw2, dd, tes1-3,vagrant story a už mě to nebaví...
  • Jedna věc je, že něco říká Grygar, druhá věc je, jaká je realita. A realita je taková, že to samozřejmě jde hrát single, ale nezbavíš se přitom pocitu, že ti něco podstatného uniká. A na to se zřejmě Wet Bandit ptal. Neptal se, jestli to jde hrát single, ale jestli je coop zásadní pro zážitek. Podle mě je, protože tahle dvoudílná série je od počátku mulťák (celé to vzniklo tak, že Vincke chtěl hrát něco s přítelkyní nebo manželkou či co).
  • rika to i grygar v tom videu, takze si asi sedi na usich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit