Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No na Steamu to kladné hodnocení zatím nemá. Rád bych viděl další díl, ale přeci nové studio vs původní ... nevím nevím
  • kubi-wan
    Ehm... teď vážně nechápu, proč byl smazanej můj naprosto normální, nekonfliktní příspěvek k tématu...
    • protoze nejsi Voloslav, Blboun1947, GGG (Gamesy gruntující genitálie), max ani Konzosavec. Ti sem muzou blit jak chteji, ale zkus napsat neco, co by mohlo byt jako protikladny nazor k nekomu v diskuzi. Uz nevim kdy jsem cetl brutalni flame war mezi dvema z vyse uvedenych... individuii, kde po sobe blili nejruznejsi slova, a to tam zustalo nekolik hodin. Napises, ze vyvojari jsou vyderaci a smazou te.

      Tiscali support team ftw. Furt se resi plevel v diskuzich, vzdyt je to jednoduchy. Vsechny jsem je tu vyjmenoval, ban na IP a je to.
      • kubi-wan
        No... já jen napsal, že si na steamu i na gogu všichni stěžujou, že je ta hra technicky zprasená, takže nevim, co si vývojáři myslej vyplivnutim něčeho takovýho a čekánim, že z toho budou všichni odvařený tak, že se jim tim zaplatí vývoj dalšího dílu...
        A neshledávám na svym příspěvku nic škodlivýho. Ani v nejmenšim.
  • Z doposud vyrobenych remastru se jich povedlo prsty jedny ruky pocitatelny mnozstvi. Vetsina je zbytecna, anebo dokonce horsi nez verze originalne vydany. A kdo mel na Darksiders chut, tak je uz jiste pojedl. Oba chody. A bych chutnali, tak dalsi porce mi osobne na taliri neschazi.
  • Díky Honzo.
  • To rozhodně. Už jen remaster nevypadá bůh ví jak nově. Pokud vše sází na remaster, jsou to šílenci. Darksiders byl skvělý, ale kupovat to znova, jen kvůli remasteru, rozhodně ne. Pro nové hráče jen rada. Rozhodně to vyzkoušejte. Velice povedená hra.
  • mikezz
    Vzhľadom na to, že Deathinitive verzia na Steame je prakticky nehrateľná, úspech remasteru nevidím zrovna ružovo.
    • Ja som vlastnil len povodnu hru bez DLC, ale prave nedavno som dostal chut si to zahrat, takze za tych per eur som to kupil a ziaden problem som zatial nemal...
      • mikezz
        Tak to patrím do tej menej šťastnej skupiny, dosť recenzií na Steame uvádzalo crash po loadingu, presne to sa mi dialo. Pravdepodobne to už opravili. Skúsim nainštalovať znova.
        • No to skor ja patrim do tej dost stastnej skupiny :) Neviem ako, ale mavam minimalne problemy aj s hrami ktore iny preklinaju :D Ale kazdopadne mi to pred hranim stahovalo dodatocne subory, takze asi to uz naozaj spravili...Skus no.
    • preco nehratelna?
      Ja s tym nemam najmensie problemy. Trosku by som upravil ovladanie gamepadom (menu), je to take neohrabane, ale inak som nemal najmensi problem zatial v hre. (mam len par hodin)
      btw. dostal som to free, lebo som kedysi kupil na steame bundle obe hry:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit