Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    zakládání vesnic... balení mařek... tsss a co takhle nějaká drsná příběhovka? DLC z nějaké bitvy, nebo obecně trochu té středověké brutality. CO bude další DLC? Kuň ztratil podkovu a tak ji jdeme hledat? Bába potřebuje namíchat lektvar z konopý na záda, ale kumánům našla protidrogová centrála ve sklepě pěstírnu?

    srlsy, tyto odlehčené mise ok, ale nějaký seriozní příběh by nebyl?


    • sukovf

      Nic se takového se v DLC asi jen tak neobjeví, ale vypadá to, že se pilně pracuje na pokračování hry samotné - pánové z WH byli před časem "načapání" na location scoutingu u Trosek. Konec KC:D si už nepamatuju přesně, ale mám dojem, že právě na Trosky se odjíždělo v samém závěru hry.

    • Jack1947

      Obno to není až takové jaké si myslíš, ale pravda mohlotam být kromě utíkání zn jednoho bodu do dalšího toho více.

  • Meow

    Tohle DLC je stejně jako to předchozí velké zklamání. Upřímně to nechápu, základní hra je fakt super. 

    • Lukass

      Co natom nechapes,  DLC sou obecne zlodejina a Vavra neni vyjimka. 

      • Meow

        Právě proto, jak nasadili laťku vysoko, jsem čekal mnohem víc i od DLC? Zaklínač 3 nebo i ten opovrhovaný Skyrim jsou úplně někde jinde, čekal bych něco pořádného klidně za 20 euro, ale tyto dvě jsou velká bída za 10.

        • Lukass

          Ano Zaklinac je ukazka toho jak  maji vypadat dlc,  tak jak to predvedl Zaklinac stim nemam problem,  a ted to srovnej s Warhorse. 

      • XorxoxTalarius

        Proc by melo byt DLC zlodejina? Prosim, vysvetli mi to.

        • Lukass

          Nevysvetlim, protoze nemam naladu a chut s lidma jako ty debatovat. 

          • XorxoxTalarius

            Tak ja to shrnu za tebe, developeri bz nemeli vyrabet dalsi obsah a pak za nej chtit penize, protoze kapitalismus je spatny.

            • Lukass

              Ses uplne mimo,  a presne proto s vsevedama jako ty nehodlam debatovat.  Timto prispevkem koncim. 

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Člověk na kterého tak pliveš patří ještě ktomu moudřejšímu co se po zdejším fóru pohybuje, pokud ti i on přijde jako takovej jouda a provokatér, tak by se možná chtělo zamyslet jestli ti zdejší prostředí má co nabídnout, když tě dokáže rozohnit vlastně i docela obyčejná otázka. 

  • Za 5 let si to koupím a věřím, že to v nějaké ucelené a opatchované kolekci bude super zážitek, jen nechápu ty kaskadéry, kteří testují pro vývojáře nové hry a ještě za to platí exkluzivní cenu. Jo, jo, marketing a hype je mocný. Jenom proto že to běží všude a hraje to každý druhý youtuber to přeci honem nepoběžím koupit. Nic mi neuteče, navíc her je hromada a času spíš míň. Jednou si to rád zahraju, ale v blízké době to asi nebude. Jsem rád, že jsem se teď na gogu nenechal zlákat, co jsem četl, tak je to stále ještě rozbité jak Dukla.

    • Hru jsem koupil hned po vydání. Naštvali mě aktivisti s jejich černochama. Neměl jsem na to ani počítač, takže jsem si musel koupit. Bugy, ano, naštve to. Mě se stal jen drobný bug v jednom vedlejším questu, že scházely markery na mapě, jinak se bugoval jen oblékací systém, ale i ten drobný bug mě pěkně naštval.

      Spíš mě alevytáčí, jak hra šíleně plýtvá hráčovým časem, jakoby to byla ta nejzbytečnější věc na světě. Kdyby bylo po mém, omezení ukládání bych zrušil, stejně jako přetížení, kažení jídla, hlad, staminu atd. Soubojový systém je sice zábavný a opravdu realistický, ale co je to platné, když je hráč v jednom kuse mrtvý a každý souboj je obrovský problém.

      Viděl jsem hru na Brněnském Veletrhu, Datart Expo, ale nebyla kolem ní žádná tlačenice. Pro hráče, který to vidí poprvé, je to v podstatě nehratelně těžké. Netvrdím, že z toho mají dělat kopírku Dungeon Siege, ale trochu uživatelské přívětivosti by nezaškodilo.

      Nejsem žádný fanboy hry, velmi dobře si uvědomuju její zápory a chyby, ale zase mi vadí, jak tu někteří hejtují Vávru a tetelí se blahem z každého bugu, nebo neúspěchu hry. To považuju za extrém.

    • Kupoval jsem ARMA 3 předem a byl jsem naprosto spokojený. S nějakými nedodělky jsem se vyrovnal, bavilo mě i vidět implementaci změn. Je to spíše o tom, jestli chci dokonalý zážitek (pak se mi obvykle vyplatí chvíli počkat, především u her s otevřeným světem), nebo jestli jsem schopný nějaké mouchy odpustit.


      Tady šlo samozřejmě o pořádnou masařku :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit