Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V původní hře mi právě ten souboj přišel dost nešťastně udělaný. Sice dobrý nápad, ale jak kdyby tomu pořád něco chybělo k plynulosti.
    Jsem zvědavý na ten nový systém.
  • >kompletne zdarma
    Fake news jak vysity.
    • Hmm, cechachci se stale nenaucili definice slov a ruzne terminy, jako je free, freemium, free-to-play atd. Ze me to ani neprekvapuje. :D
      • kompletne zdarma znamena, ze bude veskery obsah a mechaniky zadarmo. pokud se bude cokoliv spojene se hranim hry platit, uz to nebude kompletne zdarma. co na tom nechapes?
        • Ja to vim moc dobre; byla to reakce na minusky, ktere nechapu.
          Je to fake news jako debyl: kompletne zdarma by znamenalo kompletne zdarma, tedy open-source k ujisteni, ze je kompletne zdarma, zadne nebo volitelne mikrotransakce, ktere by v druhem pripade plnily formu donace, naprosto vsechno koupitelne za herni menu a volna modifikovatelnost hry bez toho, aby te za to nekdo nejak trestal ci cokoli.
        • přesně taky mě to zarazilo, to by asi hra musela být hodně plná reklam, aby mohla být kompletně zadarmo
          • Nadherny priklad neznalosti; neznalost pojmu free jakozto free. Urcite povazujes sluzby googlu jako free, ze ano?
  • zrovna když jsem loni na Vánoce koupil sourozencům dva klíče... :D a zdá se, že o postavy se taky přijde, když bude novej systém soubojů i skillů... ale stejně se těším, pro mě nejlepší onlinovka (všechny ostatní mě nebavěj)
  • no podle me, jednim z nejvetsich problemu tehle hry byl naprosto neodladeny engine
  • XorxoxTalarius
    To zni sakra zajimave, tesim se az vyzkousim. Jen jsem zvedav co si predstavit pod akcnim RPG soubojem, pokud to bude ve stylu jako Skyforge, tak to bude super.
  • rip zbytku TSW :(
  • Presnejsie infi o tom co a ako bude ci nebude by som hladal tu.
    https://secretworldlegends.com/faq/

    A informacia ze sa daju previest stare postavy je nepravdiva.

    Citacia z faq:
    "Do I need to create a new character to play Secret World Legends?

    Yes, everyone will begin Secret World Legends with a new character. Secret World Legends makes some major changes to itemization and character progression that aren't compatible with the old game."
  • Funcom dela neslušny hry, viz poslední conan. v secret worldu toho bylo taky plno tak jsem to musel prestat hrát. navíc bugy kam se podíváš
    • Tak tyhle hry ani nejsou cilene na nekoho jako ty, Bobe, zkus nejakou s ratingem PEGI 7, napr. neco ze serie LEGO her...
  • Jack1947
    Já nevím nooo... RPG nemusím ale když to teda bude zdarma (úbytek hráčů, P2w, zprzněné jinak??) tak proč nezkusit noo...
    • jinými slovy je to podle tebe špatná hra ale zkusíš to protože je zdarma?
      • Jack1947
        Třeba i když nevím kdy... to je furt něco *7*
  • priblizenie sa k akcnym rpg znamena, ze nebude potrebne mat namapovanych 15klaves na udery ako v kazdom jednom mmo, ale bude stacit gamepad? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit