Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Uuuu! Takové změny jsem nečekal! Neuvěřitelné!
  • Nostalgie...
  • Přesně tak, je to ojedinělá hra. Sám mám originálku na Ps2 léta, ale nakonec jsem to dohrál až po remasteru na Ps3 a dobře jsem udělal. Přeci jen se zlepšila plynulost a ovládání. Byla trošku nad poměry Ps2. Nehledě ale na to, samotná atmosféra zůstala nedotčená. Hra, která zůstane hluboko v duši. Určitě časem půjdu do Ps4, takže toto je lahůdka.
  • Krásná hra s neuvěřitelnou atmosférou.

    Kolosové č.10 a 13 jsou, co se působivosti týče, víceméně vrcholem her jako media. Ani Gaping dragon z DS1 na ně nemá...Ale hledání, objevení lokace a nakonec spatření samotného kolosa číslo 7, to je u mě ještě dál. Dodnes nezapomenu na tu krátkou hudební znělku před mostíkem, který vedl k bossovi...

    Závist ps4kářům *5*
  • *8* *8* *8*
  • Je to v podstatě to samé, jen trochu jinak řečené. Ve výsledku tam ale žádný podstatný rozdíl není.
  • Tyve to bych si nechal líbit. Kéž by ...
  • Konami víceméně rezignovalo na tvorbu AAA her, mají PES, nějaké ty Pachenka a to je tak vše. Pochybuji, že ještě někdy uvidíme pravou AAA hru z universa Silent Hillu, Castlevanie či právě MGS...
  • jsem rád, že je to remake a ne remaster. Tohle je další strašná radost od Sony. Sice mě zaujala jenom tahle hra na jejich E3, ale pro mě E3 může skončit. Hotovo, rados. *14*
  • Když to ukázali tak jsem byl příjemně překvapený a zároveň naštvaný protože chci taky Ico.Doufám že po Shadow of The Collosus udělají i Ico které je mému srdci bližší!Pokud bude pěkná sběratelka tak beru všemi deseti!
  • Přesně, moc pěkný remake
  • ja to vim!
    ale nepovim!
  • bukrr
    Jaký je rozdíl mezi remakem a remasterem? Mohl bych na to balit holky, chytrý kluci jsou prý docela in.
  • tiež neviem
  • nevím.
  • ravux
    To nevim.
  • yenda1
    Ale proč ne.

    Otázka pro odborníky:Nevíte jestli se chystá nějaká Metal Gear kolekce na PS4? Něco jako byla Legacy na PS3?
  • ravux
    Nevim jak ty, ale ja se na tento remaster fakt tesim!
  • Lol, presne tenhle rage mi trochu chybi o nevyho kratose ale jinak pecka :-))))).

    Btw, ja teda nevim, ale neni to remaster???? Vsak to nebude novej dil udelanej nove, jen vzatej starej dil s ohodne vylepsenou grafikou nebo se pletu? :)
  • Byly kdyby to člověk chápal ale nechápe takže nejsou.
    Přitom to je popsané i v textu
    to z 2011 je HD Remaster
    to co vyjde je Remake
    Rozdíl je tak markantní že to musí každej poznat.
    Stále doufám, že se autor jen přepsal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit