Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo to byl ten Ondřej Černík ?
    • Bol to blízky priateľ jedného z členov ČSLA Studia, ale predovšetkým to bol veľký fanúšik OFP a ČSLA, ktorého bohužiaľ v mladom veku skolila zákerná choroba. *9*
  • ee ponorka ? WTF? CSLA vlastnila niekedy ponorky ? co sa pustali po Labe,Vltave,Dunaji,Vahu ? Alebo ponarali v Orlickej priehrade alebo na Sirave ? ako nemam zasa taky prehlad ale nemyslim si ze sme niekedy vlastnili ponorky. Ale zasa ak je to tam cisto koli zabave alebo preto ze ine staty vychodneho bloku ponorky mali tak preco nie.
    • Magister_Peditum
      Oni v ČSLA modu nejsou jenom Čechoslováci. Navíc se jedná jen o objekt v rámci kampaně, která se odehrává v Černarusi, která je obklopena mořem. *3*
    • celoush
      ČSLA mod obsahuje nejen jednotky a výzbroj ČSLA.
    • Mám dojem, že ta ponorka je od ČSLAckých savjetských soudruhů. :)
  • ja nesnaším fade ochranu, i když mám simulace rád, tak si prostě radší zahraju Battlefield Project Reality než řešit to že Fade Komplikuje život protože Bohemka nechce riskovat že to lidi zpirátí.To je holt česká povaha. na žákazníky serem. Bohemka je vnímana pozitivně skoro jako Cd Projekt jenom proto že nemá konkurenci, nikdo jiný vojenské simulace nedělá. Neřikám že jsou nějáká EA nebo Activision ale mně prostě stvě jak se tu z nich dělají pomalu svatí,jenom proto že jsou to česi. Nemáme přirozenou hrdost,a tak si ji zkousíme doplnovat fanatickým podporováním všeho českého.Spíš než děla tohle bychom měli konečně začít pracovat,na tom abychom tuhle zemi dali do pořádku.
    • tomu nerozumím. Vadí ti FADE? V tom případě používáš neoriginální verzi.... já mám origo a všechny datadisky a fade jsem nikdy neviděl... nechápu proč nadáváš. Kdybys nadával, že je potřea neustále připojení k netu nebo nutnost softu jako uplay a podobně tak to pochopím, ale koupit si a zadat serial a v klidu pařit to tě otravuje? Panebože...
    • Jak konkrétně ti FADE komplikuje život? Sere tě, že si musíš hru koupit? Jinak Arma rozhodně není dokonalá, její hardcore fanoušci jsou sice trochu zaslepení, nicméně pravda je, že nic lepšího tu v tomto směru není.
      • Tak zrovna u dvojky se tahle ochrana spoustele jen kdyz ses snazil to trochu modifikovat (ale uz nevim ktera verze). Sam origo mam a fade se mi spoustel. *3*
        • A jakoze nej na tom bylo, ze zatimco jsem platil, nikdo mi neveril, nadavali mi do piratu. Nakonec jsem jako cu*ak musel fotit original, aby mi aspon na jednom foru verili... BIS uz ani haler. Jakoze fakt nebrat. *7*
      • LOOOL ARMA III na torrentech bez FADE. takže takhle já jsem si koupil ARMU II a jestě horší nez Rome II.
        a jinak nejsi náhodou zase nějákej fanboy ? kde jsem říkal že jsem si to zpirátil ? jen jsem říkal že mě ta ochrana stve a proto to nekupuju. TO UŽ JE ZLOČIN PROSTĚ NEKOUPIT ČESKOU HRU ? když ji nepirátíte ? reaguješ jak fanboy.ale fanboyum zvoní hrana Rome II Mass Effect III
        a podobně to jenom ukazují.Mně to prostě fade zkurvila celou hru.Neříkám že to musí dělat každýmu ale support se na mně sprominutím vysral.
        • Já Armu ani nehraju, ale když vidím takové dyliny, jako jsi ty, tak mi to nedá nezareagovat, takže to s tím fanboyem si nech pro někoho jiného *3*
        • Tak fakt nechápu co ti na tom kurví hru, když sis hru koupil, tak ti tam vůbec nic nevadí, ochrana tam je taková že na pirátských verzí se rozbijí věechno možný ( např. teď v armě 3 na jedný pirátský verzi nešlo zaměřovat ( vim to protože se ten exot na to stěžoval na fóru a obviňoval z toho vývojáře))
          PS: Jak tady u každýho píšeš že je fanboy, tak to já tedy rozhodně nejsem, Arma 2 i Arma 3 jsou plný bugů, ale Arma 2 už není tak hrozně zabugovaná jak na začátku a dá se v phodě slušně hrát a u Arma 3 si hold musíme počkat ( což bohužel je špatně, docela dost chyb by měly mít opraveny), ale zas etka hrozný to taky neni, hru jsem si koupil v betě, takže plnou cenu jsem stejně neplatil :)
          • Na netu je x torrentů funkčních verzí ARMA 2 včetně všech datadisků do verze 1.6. AI, míření, všechno ok. Kdo už chce pirátit, tak si tu cestu dřív nebo později stejně najde.....to je boj s větrnými mlýny. Vsadim botky, že ARMA 3 bude v singlu plně hratelná docela brzo- ani bych se nedivil, kdyby už na warezech nějakej funkční torrent byl teď
            • Promiň ale stim ti neporadim, k ČSLA jsem se ještě nedostal :(
            • nevíte jak je to s modem ČSLA? mám původní ARMU II bez datadisků, tak jestli stačí stažený patche, který mám, nebo jestli je potřeba i nějakej datadisk
      • mna sere napriklad to ze som kupil armu 2 a rovnako aj 3 a druhy diel je pre mna nehratelny vobec pricom arma 3 na ultra ziadny problem... tym samozrejme neobhajujem piratstvo len keby sa viac ludia z bohemie starali o ine veci ako tu ochranu
        • Tak ta ochrana není vůbec problem, to stou optimalizací zase nevidim tak černě, mam skoro 2 roky staré PC a součástky na něj jsem koupil za 7000kč a to na aukru z druhé ruky ( a většinou starší) a v pohodě mi to šlape na ultra/vysoké , jediný co jsem musel snížit postprocesor a nic jinýho :) , v kampani se mi to vůbec neseká a jen občas v MP, ale to je spíše tím že mam pomalý internet.
          • tak Rome II taky nekomu jede v pohodě a někomu ne.To si človek nevybere.
            • To je fakt, i když zrovna ta optimalizace u Rome 2 je docela tragická, jako nic proti hře, ale když se ti FPS nezmění ani ze snížení z ultra na low, tak to je hodně blbí.
        • Tilwaen
          Nemá ArmA III také fade?
          • má,kolega akorát říkal že u ARMY III ta fade není tak zla. Já to projistotu po Arme II neriskuju.
            • To Tilwaen: Přesně, já tim myslel, že to rozbijí tu hru schválně :) :D
            • Tilwaen
              @Smajdalf: Tak to není rozbitá, ale dokonale fungující ochrana *1*
            • Ve dvojce ani nevim jak rozsáhlá byla FADE ochrana, ale co jsem koukal tak ve trojce je to hlavně o tom že je to na pirátských verzích rozbitý a nic tam nefunguje ( např. míření a UI)
        • Aha, takže Fade může za to, že nemáš dostatečně silnou sestavu...
          • ano nemam dostatocne silnu zostavu na ich staru hru :D ale novu hej :) tym bolo myslene to ze keby radsej si dali ten svoj engine dokopy konecne tak mozno vacsina ludi co to spirati by to aj kupili ...
          • lol Cteš vubec co kolega napsal ?
            ARMA 2=nejede vubec.
            ARMA 3=Jede na ultra.

            nevím jestli neumíš číst,ale pokud vím tak čisla jdou 1,2,3 a né 3,2,1
            arma III ma vylepšenou grafiku,jde mu to na ultra ale arma II což je starší hra mu vubec nejde.
            ty musíš fakt být fanboy nebo troll
            • arma 3 je mnohem líp optimalizovaná a fade s tím nemá nic společnýho pokud máš necracknutou originálku
  • Nadhera! Ted prosim to same na Armu 3 :-).
  • Magister_Peditum
    Jo, ČSLA byly vždy luxusní modifikace už od Flashpointu. Co do propracovanosti se jim jen máloco vyrovná. Hlavně mě baví hrát za soudruhy z 80. let víc než za moderní armády v ARMAách. Má to svoje kouzlo. *3*
    • Já na tom vždycky miloval to, že si hráč zahraje za vlastní.
  • Nicee diky :) jen mit silnejsi pc na lepsi detaily :/ :)
  • ČSLA mod byl super už v Flashpointu. Jsem zvědavý jakou kampaň udělají pro Armu 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit