Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Opět na Games.cz nejlepší názory. Můj nejoblíbenější díl je Porsche Unleashed, takže vím o čem mluvím. Konečně udělají NFS, který převážná většina fanoušků po celém světě chce, byli spokojeni i s betou a přijdu na Games.cz a je to opět paskvil. Witcher III je paskvil, AC série je paskvil, Fallout je paskvil, co podle lidí na tomhle webu není paskvil? Já jako automobilový nadšenec obdivuji, že s NFS konečně něco udělali. Má to výbornou atmosféru noční automobilové kultury, jsou tam jak JDM, tak evropské i muscle auta, od hatchbacků po supersporty, můžete si s tím autem dělat co chcete, nemusíte nic a lidem pořád něco vadí. Pokud nemáte rádi hry, tak je nehrajte, ne?
  • Zdar :) Tak mam odehrány asi 4 hodiny na xbox one. Musím bohužel říct, že jsem čekal o hodně víc.
    Budu trochu porovnávat s novou Forzou.
    Výběr aut dobrý, ale málo. Tuning sice je celkem obsáhlý, ale nepřijde mi, že by měl nějak extra velký vliv na jizdní vlastnosti auta snad kromě zrychlení a max rychlosti.
    Samotný jízdní model mě hodně zklamal, připadá mi to spíš jako Flatout, auta podivně zatáčejí, celé je to spíš dělané, pro drift. Teda napodobení driftu - stačí držet plyn + brzdu + směr a auto driftuje uplně samo :-D Další co se mi nelíbí, je poněkud divně se chovající kamera při zatáčení auta.
    Další, co mě štve jsou pořád nějaký videa, asi 3x jsem byl v nějaký kavárně, kde se místní jezdci bavili o různých blbostech a asi 5x v garáži, kde zase mleli kraviny. Pomalu po každých dvou závodech je nějaký trapný intro.
    Co se týká grafiky tak ta se mi vůbec nelíbí. Přijde mi, že občas někde zrní. Detaily nejsou moc kvalitní. Přijde mi, že je tam až moc růžných světel a jisker.
    Funguje zde sice model poškození, ale jen kosmetický, na auto to vliv nemá. Chybí mi absence pohledu z očí řidiče. A hlavně jsem nepřišel na to, kde se dá nastavit manuální řazení. Dokonce se ani nikde nezobrazuje aktuálně zařazená rychlost :-D Joi a policajti se chovají jako pitomci :-D
    Celkově tedy zklamání - jediná trochu zajímavá věc, je ten vizualní tuning. Jsem rád, že EA to dala zdarma na vyzkoušení na 10hodin do vaultu. Za mne hráčům, co mají se závoděním trochu zkušenosti hru doporučit nemůžu :-) Ale možná jsem jen zmlsaný z Forzy :)
  • Nuda. A není to na X360/PS3 takže nezájem...
  • Výběr aut dobrý, i když jich mohlo bejt víc, udělat ošklivou hru na Frostbitu je taky dost těžký. Rozhodující u mě bude, jestli se stále ještě už asi pátým rokem budou křečovitě držet jízdního modelu "press space bar to do an awesome stunt and win", nebo jestli se to bude trošku chovat jako auta. Tohle tu bylo tuším poprvý s novodobým Hot Pursuit. Však ono to půjde poznat už z videa.
  • Já bych bral třeba i Ferrari Unleashed *4*
  • Tady stačí jediný pohled a hned je jasné, že tohle nemá s kořeny série nic společného.
  • To jsou zase kecy, ano přestaňme vyvíjet hry a hrajme staré braky... Odsoudit hru, aniž by dotyčný hrál je vrchol demence...(Doporučuji navštívit Nešpora...)
  • Ti vilkládej njěco o cestynjě trotle. Nautč se poušívad nejdřív sam dyakrytyku ty jednoduchí vímaze a pak švaň.
  • razenim* samozrejme
  • Vlastně každá mapa tam byla skvělá :)
  • Slabota... A trapnejsi hudbu vybrat uz nemohli... Vlastne jo mohli, treba We Will Rock You.
  • Ty se jdi ucit radsi cestinu ty casual, easy, low, decko, co hraje kazdou zavodni hru se zaplym automaticky radenim.
  • musim povedat ze s tym cocotom BLOCKom sa trafili nema co smrdiet v hre ako dirt alebo cokolvek co mas nieco spolocne s rally. tu moze byt tu mi nevadi nebudem to ani hrat.
  • a zase to trpný driftování....
  • Draken69CZ
    Remake Need for Speed: Porsche Unleashed a hráči by jim utrhali ruce, ale děti by to nekupovali, škoda budeme tu mít další paskvil á la The Crew *13*
  • Draken69CZ
    Tak horší než The Crew to nebude, ale taky mě to mírně odpuzuje.
  • cumpi3
    Redrock ridge a hometown *4*
  • NFS III - Aquatica v Lamborghini Diablo je podle mě lepší :)
  • Nevím co melete, to je proto protože ste už starý a líbý se vám ty starý hry protože si zase připadáte mladý. Já se těšim!
  • nj, ja to 'hraju' aspona na youtube :) https://www.youtube.com/watch?v=ciXf-uvJAjg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit