Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A než přijde...tak přijde jak nová PS3 tak nový XBOX...
  • Vzhledem k cenove politice vsech zminenych firem ocekavam, ze wii2 bude drazsi nez konkurenti, pokud bude vykonnejsi.
  • Spades
    Pockat... lepsi jak PS3 Move ? Neni to lepsi uz ted?
    Ma to lepsi odezvu, je to pouzitelne ve vice hrach a nevypada to jak svetlice pro pristavani letadel...
    • Co myslis tim ted? Wii mote je technicky horsi a motion plus zase az tak moc her nepodporuje. A move imho vypada lepe a rozhodne ma lepsi ergonomii.
      • Spades
        neni technicky horsi ale TECHNOLOGICKY - to je rozdil...
        Technicky je Wii lepsi - ma lepsi odezvu, mensi naroky na prostor, nemusi se furt kalibrovat etc etc
        Technologicky je to zastarale, ale pokud to funguje...
        Jedina nevyhoda Wiimote je v tom, ze meri pozici relativne (krom diody ma akcelormetter, jako iphone) kdezto move presne vi kde ovladac je... i kdyz i to se da dobre osrat, kdyz si 3 lidi podavaji ovladac :D

        Nejlepsi pohybovy ovladac na trhu je stejne sixsence pro PC - je to technologicky uplne jinde... nepotrebuje kameru, ale zvlada 360 pohyby, ktere nezvladne zatim zadnej ovladac
        (Move musi mit zarovku u kamery a Wiimote zase IR diodu)
        • chuj zavri hubu
          • Spades
            ty mas co rikat curaku :D
            pff trol...
      • vypada lepe?myslis tu barevnou zarovku? *1* ,vzdyt to vypada otresne.Co se ergonomie tyce,nemuzu soudit,nemel sem v ruce
    • RIKAS, ZE PS3 JE SRACKA! MAS PRAVDU. mas pravdu. mas pravdu. maji pravdu.
  • Tak to jsem zvedav, zda s necim prijdou! Kazdopadne po uspechu Wii prijit nyni s nejvykonejsi konzoli, to urcite neni vubec spatnej dalsi krok! A mozna bych nejen ja poprve v zivote premyslel o budouci koupi Nintenda *3*
  • jeste tam chybí 3d
  • Nintendo - vždy o krok napřed *3*
  • takze po prichode noveho nintenda, pride nasledne aj Xko a PSko...a tym padom aj upgrade mojho PC :-))
    • Tak na tohle být tebou vůbec nespoléhám.
  • Ted jeste nova ps4 a xbox btw to s tou zpetnou kompatibilitou se mi zatim libi nejvic, doufam ze se to v ps4 a xboxu taky objevi....
  • tak uz nam to pomalu zacina... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit