Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjde PS X-the new generation a Xbox 720.
    • Spades
      Mel si na mysli PS4 a XBox 3 ? :D:D:D:D Ty nazvy uz byly nekde zverejneny :D:D:D
  • aspoň někdo se snaží jít dopředu *2*
  • Ted jeste nova ps4 a xbox btw to s tou zpetnou kompatibilitou se mi zatim libi nejvic, doufam ze se to v ps4 a xboxu taky objevi....
  • takze po prichode noveho nintenda, pride nasledne aj Xko a PSko...a tym padom aj upgrade mojho PC :-))
    • Tak na tohle být tebou vůbec nespoléhám.
  • jeste tam chybí 3d
  • Spades
    Podle me si Sony a MS pockaji na DX12, protoze kdyby vydali konzoli ted, tak by za chvilku vysel DX12 a konzole by byly zase zastarale

    Nejpravdepodobnejsi moznost je, ze az MS vytvori DX12, tak spolecne s nVidiou udelaji kartu jen pro novy xbox, aby PS4 DX12 nemelo a tim padem se mu zvedly prodeje.
    Na PC by to taky nevydaly, aby se prodaval xbox - teoreticky by byl tak rok vykonejsi a levnejsi nez PC, pak by DX12 prislo na PC, takze by chvilku trvalo, nez to zabudujou do dalsiho PS (napr PS4 slim...)

    Wii takto cekat nemusi, protoze pochybuju ze kdy hry na Wii budou podporovat MCAA fousy :D
    • Konečně profík! Prostě DX12 bude přelom lidi!! a Microsoft bude spolupracovat s nVidii!! A MS nepustí nové DX na PCčka kuli prodejům xBoxu! A Rothschildové vládnout světu!!!!
    • LoooooooooooooooooooooooooooooooooL
      dristy debil
    • ps3 nepodporuje ani jeden DX z duvodu ze DX je patentem MS... Necekej ho ani v dalsi konzoli od sony...
      • Spades
        jo aha voni vlastne podporuou OpenGL... chybka no :D
  • No tak si pockam na dalsi prirustek Sony nebo Microsoftu, zustavam v klidu...
    • To je dobře, že jsi o tom dal vědět ;-)
      • *2* Njn, ze zacatku to vypadalo, ze se na nas riti konzole, na kterou nebude mit PS3 ci XBOX360 ani omylem, no a pak to vypada na mensi vylepseni XBOXu a to buh vi jestli, to ukaze az cas, jak to skutecne bude *3*
  • Spades
    Pockat... lepsi jak PS3 Move ? Neni to lepsi uz ted?
    Ma to lepsi odezvu, je to pouzitelne ve vice hrach a nevypada to jak svetlice pro pristavani letadel...
    • Co myslis tim ted? Wii mote je technicky horsi a motion plus zase az tak moc her nepodporuje. A move imho vypada lepe a rozhodne ma lepsi ergonomii.
      • Spades
        neni technicky horsi ale TECHNOLOGICKY - to je rozdil...
        Technicky je Wii lepsi - ma lepsi odezvu, mensi naroky na prostor, nemusi se furt kalibrovat etc etc
        Technologicky je to zastarale, ale pokud to funguje...
        Jedina nevyhoda Wiimote je v tom, ze meri pozici relativne (krom diody ma akcelormetter, jako iphone) kdezto move presne vi kde ovladac je... i kdyz i to se da dobre osrat, kdyz si 3 lidi podavaji ovladac :D

        Nejlepsi pohybovy ovladac na trhu je stejne sixsence pro PC - je to technologicky uplne jinde... nepotrebuje kameru, ale zvlada 360 pohyby, ktere nezvladne zatim zadnej ovladac
        (Move musi mit zarovku u kamery a Wiimote zase IR diodu)
        • chuj zavri hubu
          • Spades
            ty mas co rikat curaku :D
            pff trol...
      • vypada lepe?myslis tu barevnou zarovku? *1* ,vzdyt to vypada otresne.Co se ergonomie tyce,nemuzu soudit,nemel sem v ruce
    • RIKAS, ZE PS3 JE SRACKA! MAS PRAVDU. mas pravdu. mas pravdu. maji pravdu.
  • Drom
    no nevim nevim, uz takhle maji vyvojari problem vytvaret hry na 3 platformy zaroven, 4. tomu moc nepomuze. Kazdopadne se tesim na E3. Kazdy takovy hardware je zajimavy.
    • A jaký že problém to oni vývojáři mají, co se vývoje na všechny platformy týče?
      • Spades
        Konverze...
        Ovladani na PS3 a Xboxu je stejne, ale PC a Wii jsou uz trosku jine kafe
        • Drom
          ty asi nemas o vyvoji na ruzne platformy ani poneti co? Ovladani je jen jedna polozka.
          • Spades
            vysvetlit ruznost ovladani je jednodussi, nez vysvetlovat proc se na PC programuje v C++ s DX 11, ale na xboxu v C# s DX9 a XNA Framework a na PS3 v buhvicem s OpenGL...
            Ani presne nevim, jak se dela v ruznych editorech od enginu, kdyz napriklad UE3 Engine ma svuj vlastni vyvojarsky software pro PC, ale jak to potom zbouchaji do XNA Frameworku, to je mi zahadou...
          • Takže místo toho abys odpověděl na tobě položený dotaz, tak raději urazíš někoho kdo aspoň částečně odpověděl za tebe? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit