Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim je na tom lépe, protože nechá hráče tvořit vlastní pŕíběh, dá mu absolutní volnost a k ničemu ho nenutí, Inquisition je proti Skyrimu mnohem víc lineární, základní příběh má stejně klišoidní a nezajímavý jako Skyrim, ale nedá hráči tu volnost navíc
  • Ten článek si nepokládá zásadní otázku: Proč některé světy fungují a jiné ne? A zatímco si autor libuje v porovnávání malých a mnohdy starších her, já řeknu názvy dvou her, které se odehrávají v naprosto úžasných světech, ale jen jedna z nich dokáže hráče přesvědčit o tom, že skutečně prožívá vyprávěný příběh a je jeho nedílnou součástí. The Elder Scrolls: Skyrim a Dragon Age: Inquisition. Co dělají jedna z těchto dvou her lépe než druhá?
  • MickeyMutant
    Diskuze pod podobným článkem je dokonalou ilustrací přísloví "tonoucí se stébla chytá". Text psaný pro úzkou skupinku stejně profesně postižených nadšenců, jako je autor, a který je pro 99 % čtenářů naprosto nestravitelný, se do svého světa zoufale pokouší začlenit hrstka návštěvníků Games.cz. Co tedy komentovat z rozboru, který nikdo nedočetl? Ano, je to obrázek na titulní stránce a jedna drobná zmínka povědomého titulu hry.
  • Pan_Klobouk
    Mark Johnson? Nebo snad John Markson?
  • Femto
    Bloodletting Beast padl snad na první pokus, toho jsem si popravdě musel vygooglit, protože jsem si ho ani nepamatoval, ale byl fakt easy. Abhorrent Beast bylo horší, ale určitě ne jako Amygdala, ta mi v tom dungu tedy nesedla a umřel jsem tam xkrát. Asi to bude o buildu a zbraních, já tedy primárně sekáček a sekundárku Rakuyo od DLC a druhá ruka jenom Evelyn.

    PS. Jinak souhlasím, že je to nejslabší část hry, o tom samozřejmě žádná, strašně mě štval ten mechanismus s pákou, který se opakoval do zblbnutí, ale v globále to byla pořád fajn záležitost díky atmosféře, zasazení. Ve finále to bylo přejemné získaní těch nejlepších run a platiny...

    Reakce na Harbingera *7*
  • Femto
    *15* Dele kašli na to, jsi úplně mimo, hra tvořena z x modulů, které ani nejsou funkční ve stavu samostatnosti a ty tu budeš mluvit o popření reality. To snad ani není možné, jak si kálíš do papule...
  • Krescz
    krása? já v tom vidím creepy sh*t
  • flash789
    tak to mas tak, u nekoho te irituje ze porad posmrkava a u nekoho ti to nevadi. A nevim jestli maji japonci nejaky hry pro hipstery, protoze dost z nich je natolik jinak delana a ujeta ze se v tom nejaky zarazeni dost ztraci. Hipsterstvi je spis zapadni zalezitost, kde ruzne socialni udalosti lidi neustale nuti zaujimat k necemu nejake postoje a dle situace a vyhodnosti je menit, japonci jsou vzazsade proti tomuhle dost imuni, maji dost jasne vyprofilovany narod a tradice kde se toho uz dlouhe desitky let mnoho nemeni. Kuprikladu uprchlik tam je spatny odjakziva a vsichni to tam vedi a maji na to stejny nazor:)
  • Chlape, kolik v tobě přebývá osobností? Miluješ Final Fantasy, ale u Bloodborne ti vadí homo stylizace. Štvou tě hipsteřiny, ale hraješ totálně hipsterský japonský hry, o kterejch v naší zaprděný kotlině nikdo nikdy neslyšel. Zvláštní.
  • Silné popření reality já cítím v tobě, mladý padawane.
  • A to ma vyjit kdy?
  • flash789
    Ja bloodborne jeste nehral, ackoliv ho mam. nejak mi vadi ta homo/metro stylizace, ale treba se nakonec do toho taky dostanu:)
    kazdopadne generovani cehokoliv ve hrach smysl ma, jsou hry kde to funguje vic nez dobre, treba Minecraft. navic to je pro mnoho vyvojaru jedina cesta jak udelat obsahlou hru, protoze kdyby meli vsechno designovat rucne delali by tu hru 20 let, coz je krapet na nic.
  • Star Citizen ovsem neni hra ani zadny jiny obdobny produkt, je to pouze nerealizovatelna idea a cerna dira na penize
  • Tak vzhledem k tomu ze tam se vetsina hracu ani k tem nahodnym dungeonum neodstala, bych zrovna Bloodborne jako priklad proceduralni hry neuvadel. Tam to byl jen vedlejsi bonus pro nejvytrvalejsi fanousky. Ale hlavni hra byla naprosto opak proceduralu. Jeden script za druhym aby jsi se mohl naucit exploitovat soubje (asi jsi si vsimnul ze scripty zarucovaly ze se protivnici zacli hybat az jsi do mistnosti vkrocil aby jsi vzdy zacal se stejnymi podminkami jako pred tim). To nemyslim negativne jako zapor (tu hru zeru) ale jen rikam jako holy fakt.
  • Jack1947
    Děláš jako by to byla jediná hra na světě, ani to už vtipné není *7*
  • Mám pocit, že částečný PCG s ručně dodělanými prvky používá Star Citizen u planet.
  • Nesouhlasím, chalice dungeony jsou nejslabší část hry(defiled jsou přeci jen jiná káva ale není to kvůli jejich designu, spíš kvůli umělý obtížnosti). Watchdog i amygdala jsou neuvěřitelně slabý bossíci. To taková Headles Bloodletting Beast nebo Abhorrent Beast je úplně jinej level.

    Ale jinak souhlasím s tím že hry jako ME2 nebo bloodborne bych si chtěl ještě jednou zahrát s prázdnou kedlubnou :)
  • PCG stojí za houby. Ne vážně, pokud ani From Software není schopný udělat aby PCG opravdu fungovalo tak si myslím že až vyjímky to nikdy fungovat nebude.

    Částečný PCG s ručním návrhem asi fungovat do budoucna bude(otázka je do jaký míry budou schopný pomoct neurální sítě)
  • Femto
    Ach, Bloodborne *14* Vymažte mi paměť, jaký to masterpiece. Dungeony byly fajn, mělo to fakt atmosféru, i když byly generované. Hlavně Amygdala v dungu mi dala zabrat, to byl slušný progress a pak samozřejmě Watch Dog of the Old Lords, na něho jsem pořád čuměl, jak je nádherný, tak mi to taky trvalo x pokusů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit