Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • predpokladam ze bude nejaky ten lets play a hype kedze to tu profesionalni herni kritici obhajovali aj niekolko dni po vydani toho failu
    • Hype bych nepotreboval, ale let's play by mohl byt - tak aby bylo videt kam se pohnuli. Ostatne zajimal by me i let's play Elite.
  • Slušný experiment, který není moc hrou. Updaty ukazují, že na tom dělají, ale samy o sobě nic extra nepřinesly a rozhodně nepozvedly hratelnost.

    Mělo to být v early acces za 20 euro.

    Hru mám na steamu a stále čekám, co z toho bude. 30 hodin jsem se celkem bavil, relaxoval. Chce to ale něco více plus odstranit blbosti a nepříjemnosti.

    Refund jsem nikdy nechtěl a nechci. Tohle je věc, kterou prostě chci mít v knihovně. Nabízí minimálně příslib a občasný relax.
  • "mohly se lidské práce soustředit na vlastní update a obecné vylepšování ne zrovna dobré pověsti hry"
    Mohl bych vědět, kolik je autorovi tohoto článku? 15 let? Uvědomuješ si, že nikdo neumí všechno? Že existuje něco jako dělba práce? To je jako říct, že zubař bez práce má jít dělat neurochirurga. Je to přece taky "lidská práce" a je to doktor ne?
  • Vakek
    "mohly se lidské práce soustředit na vlastní update a obecné vylepšování ne zrovna dobré pověsti hry i studia Hello Games"

    Lidem se prostě nezavděčíte. Mnoho lidí toto považuje za super věc v rámci lákání na nový obsah. Zaměstnalo to jistě spoustu lidí, než to vytvořili, ale na druhou stranu lidi mají tyhle věci rádi a proto je na redditu rozsáhlá spousta informací a spekulací. Také já mám rád formu téhle propagace, ale jak se říká sto lidí, sto chutí! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit