Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Na tohle se hodně klepu....ale až trochu ve slevě a asi na PC.
  • Jednu zásadní informaci postrádam. Jak je to s PC verzí? To bejvá totiž u japonskejch her často kámen úrazu (dívam se vašim směrem, Dark Souls) a já bych se nerad dozvěděl, že je PC verze doprasená až ve chvíli, kdy se jí budu snažit hrát. Protože, tahle hra mě jinak celkem zaujala.
    • Port se prý bohužel moc nepovedl. Bude to chtít opatchovat.
      • Dík za info, v tom případě si chvilku počkam.
  • Po skvělém demu, které mě na tuto sérii nalákalo, jsem si zahrál původní Nier a musím říct... je to slabá hra, ale úžasný nápad, zajímavý příběh a špičkové podání. I přes úmornost některých částí a strašného soubojáku, nelituju těch hodin, které jsem u něj strávil. Časem plánuju zahrát i sérii Drakenguard, protože pan Yoko Taro mi opravdu sedne.

    U Automaty jsem čekal na kvalitu PC portu, ale zdá se, že má trochu problémy s performancí i na silných strojích, takže nakonec půjdu do PS4 verze. Po této recenzi, i té kterou dnes vydal Jim Sterling (9/10), se nemůžu dočkat až se do této hry pusitím...:)
    Velmi mě pobavila "recenze" na Steamu, cituji = "Tato hra je jakoby se Hideo Kojima zhulil a rozhodl vytvořit Final Fantasy." :D

    (Jen jsem chtěl říct něco pozitivního, než se sem zase pustí místní ufňukaná banda haterů a trollů, kteří mi dozajista zkazí zítřek svojí absurdní nespokojeností s tím, že na světě existují lidé, kteří mají tu opovážlivost užívat si videohry.)
    • Vogon
      Drakengard je, co se hratelnosti týče, ještě horší než Nier, tvůrci neměli čas, protože v půlce vývoje byli donuceni přejít z Shmup na Musou žánr, ale taky proto že tvůrci hratelnost udělali špatnou a nudnou naschvál. Ovšem vyprávění to má výborné, hra dekonstruuje skrze hlavní postavu videohry, slovy Yoko Tara: "Někdo kdo zabijí lidi nemůže mít dobrý konec.". Zakončení příběhu jsou výborné, k tomu snad jen řeknu, že Nier vychází z konce, který byl míněn jako žert a parodie filmu E-nd of Evangelion.
      Drakengard 2 ani nezkoušej, Yoko Taro na něm myslím ani nepracoval, a ta hra ztrácí veškerý šarm.
      Drakengard 3 je nic moc. Příběhově trvá dlouho než se rozjede a vtipy jsou naprosto otřesné. Hra navíc jede často ve framerate, které bys bez nadsázky spočítal na prstech.
      Pokud chceš rozšíření Automaty, tak si přečti/shlédni divadelní hru YoRHa, kterou Taro napsal.

      http://nier2.com/blog/yorha-stage-play/

      Takyy doporučuji shlédnou GDC panel Yoko Tara, o tom jak píše své hry: https://www.youtube.com/watch?v=OO_d3fwTNPo
      • flash789
        Prvni Drakengard jsem hral a ,,uchvatil,, me natolik ze jsem dalsim dilum uz nevenoval moc pozornost.
        Doufam ze budou nadale rozvijet Nier a Drakengard nechaji tam kde zustal. Je vtipne a zaroven poucne jak z celkem male casti neceho co je docela prumer muze vzniknout neco co je nadprumer. Bohuzel u me to pribeh drakengardu nezachrani a nastesti Nier ho zpetne moc nepotrebuje.
    • flash789
      ono to na PS4 s tou optimalizaci neni o moc lepsi nez na PC, ale jede to tam rozhodne lip. Ani na PS4PRO to neni idealni, mirne propady fps a lehke cukani je na obou verzich konzoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit