Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    NHL je podle mě jedna z mála sérii, kvůli které by měl člověk uvažovat o koupi konzole.

    Jinak, Bach má zajímavý All Stars Team :D
    • Jsou dvě věci, které jsem konzolistům vždy záviděl. Série NHL a Dark Souls. Zatímco Dark Souls přišlo i na PC (užil jsem si i trochu krkolomný port jedničky), NHL je pro pcčkáře jakožto konzolová exkluzivitka nejspíš nadobro nedostupné. Co bych za to dal, aby si nechali klidně FIFU a dali nám za ní hokej.
      • NHL bylo vlastně mým hlavním důvodem si koupit konzoli. Ale i to NHL 2004 na PC je fajn.
      • My konzolisti aspoň co se xboxu týče, tak Microsoft udělal na své hráče podraz v podobě, že některé hry zpřístupní i na PC s Windows 10.
  • Kdo že to dal za Maple Leafs gól na screenshotu 8?
  • Tak já už odehrál první zápasy, ve Světovém poháru, v repre i v ELH - http://www.kritiky.cz/zaznamy-her/2016/nhl-17/ a vážně je to lepší, než NHL 16
  • Autor recenze zapomněl na velmi důležitou věc, a sice že hra je o dost pomalejší než NHL 16. Tím pádem působí více reálně a méně arkádově. Taky přibyly nové animace bruslení, vousy hráčů vypadájí lépe, textury jsou taky o něco ostřejší a taktéž je vylepšen depth of field.
    • A ještě jsem zapomněl na kvalitní soundtrack, takže už nemusíte poslouchat tu generickou hudbu jako v NHL 16.
      • Já myslím že by se mělo jednat o hratelnosti a ne hudbě , to si kup cd s hudbou. jinak to není hokej ale totální zmatek před brankou kde se to jen stále mele. Hrozný hokej !
  • ...a ještě jsem zapomněl na ULTIMATE TEAM.. Totálně ho podělali.. Zlatá 16-ctka.. Tam to byla ještě klasika.. Nějaký synergie nebo co.. Panebože.. EA budíček!!!!!
    • A kdy to vyjde na ps3 a xbox 360 :-)
  • mam nhl 17 a mrzi mi to ze se tam po tretine nemeni strany nebo nevite jak se to tam nastavi
  • Kravicka
    jinej minecraft s extra blurem :D
  • Chtel sem se zeptat nhl 17 be a pro kde tam najdu zadost o trejd
  • Chci se zeptat jestli jde rozbít sklo s hráčem nebo pukem?....to jsem měl vždycky rád :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit