Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej ale tak toto je fakt na granata do nosu vydat neuplnou hru ale az tak to je bomba a nejvetsi kulervouci je ze lidi to kupujou plivat na ea a ty jardy co to vedou lituju ty lidi co se snazi udelat hru a oni jim hazou klacky pod nohy co takhle odklad to ne prasulky musi byt hned ukazka vysmechu zakaznikum
  • Prosim napiste mi co vylepsil update pls pls
  • Porad je HUT mrtvej v NHL 14 nebo to zase ozilo ?
  • podla mna penazi by aj mali ved hokej bol roky len na PC a potom prisli konzoly a zistili, ze sa to menej pirati, ale ved kopa hracov si hokej kupili aj na PC, debilny futbal a NBA tu urcite zaujima menej ludi, preto cakam kedy niekto urobi poriadny hokej na PC a to by ste len kukali ako rychlo by aj EA vydal NHL na PC ale kym je monopol tak sa s nami zahrava ale nevadi ved uz nejaki ludia na hokeji pracuju a moc im fandim, snad sa to podari....Fifu tlacia na PC lebo mame aj kvalitny PES a nenechaju len tak niekoho ryzovat...proste take keci, ze EA a hraci nech si strcia za klobuk :)
  • Není.
  • NHL 15 jsem si koupil na starou generaci konzolí zhruba před týdnem, takže jsem ještě nečetl tuto recenzi a netušil, že je to tatáž hra, jako NHL 14. Na jednu stranu se cítím pohoršen, jelikož je to jen a jen vypočítavost developperů, protože teoreticky stačilo vydat v rámci DLC update soupisek a nebo tu hru neprodávat za plnou cenu. Bohužel v marketingovém oddělení vědí, že takových "idiotů", jako jsme já, se najde mnoho.

    Nicméně musím říct, že nebýt této recenze, tak bych ani netušil, jaká je pravda. NHL 15 se mi velice líbí. Poslední, které jsem hrál, bylo 12. 15=14 a někdo zde píše, že 14 je téměř stejná jako 13. Jinými slovy by mezi 15 a 12 neměl být téměř žádný rozdíl, a přitom se to hraje úplně jinak, vypadá to mnohem lépe a konečně to už připomíná hokej. Next gen verzi samořejmě nechci hodnotit, ale díval jsem se na letsplay na hrej a přišlo mi, že je stále co vylepšovat. Například kontakt hokejky s pukem stále vypadá velice nerealisticky, vzájemná interakce hráčů je také míle za fyzikou z FIFA atd.

    Tak doufám, že NHL 16 už bude hotová hra a kompletně next gen.
  • michaliuz18
    marťasi preco nepises slovensky? netvar sa jak cech :D
  • Tak pan Bach má rád industrial, to jsou věci.... Pevně doufám, že jste si v tom případě nenechal ujít ani jeden z obou dosud v ČR proběhnuvších koncertů Skinny Puppy, páč to je zážitek, který industriálnímu fandovi vydrží na hodně dlouho...vlastně asi navždycky.
  • Tak po novým updatu,to je naprosto rozdílná hra, herně se to posunulo mnohem víc k realnýmu hokeji...
  • hovorte si co chcete zabava je to uzasna aj graficky ....aj atmosferou mody chybaju ale tie co su tam ked nieste magori na manazment postacuju na perfektnu zabavu hlavne na superstar hardcore ... *5*
  • Jako se systemem braneni souhlasim... Co se tyce chybejicich veci, tak o nich se ea vyjadrili, ze je pridaji v prubehu rijna v updatech, takze celkove hodnoceni bych nechal az na potom, jen prece termin vydani je vicemene pevny ale letosni dil se nese ve znameni velkych zmen... Novy sestem, novy engine, takze verim, ze na tom zapracuji :-)
  • Mě nepotěšilo jak se EA vykašlalo na starý konzole(a to neříkám jen protože vlatním starší konsoli).Prostě NHL 15 je na starých konzolích úplně stejný jako NHL 14.Před rokem jsem říkal že NHL14 nepřineslo nějaký zásadní novinky(jen bodyčky a bitky).Ale NHL 15 nepřineslo na X360 a PS3 nic nového.Takže radši bych zůstal u NHL14.Co se týče XOne a PS4 tam je supr grafika a hratelnost je o kousek lepší ale zamrzelo mě že tam není sézóna a Life the Live(pardón Be a Pro) není takový jako ve NHL14.Já osobně dofám že na starších konzolích(protože ty budou stejně ještě pár let mít milióny lidí)se předvede alespoň Fifa 15, a že NHL 16 přinese nějaký větší změny.
  • Odulin
    Přístup EA obhajovat nebudu, ale koupil jsem na PS4 a spokojenost. Vždycky jsem hrál akorát online versus a sem tam ultimate, takže absence módu mě nezasáhla. Bránění mi celkem vyhovuje. Hraje se to jinak a chce to cvik, ale na těch mých pár zápasů týdně to stačí.
  • Zůstanu u třináctky a klasické sezóny, na PS4 si časem nějaký ročník taky pořídím, až to vypilují.
    A kdyby měla série pro nezájem skončit, koupím ten poslední díl.
    Však na PC jsem taky spokojeně hrál 09 a nebrečel jsem, že nejsem in.
  • Pre mna ako fanusika hokeja na konzoliach je NHL trosku kontroverzna tema. Ja by som to az tak cierne nevidel. Samozrejme pytat 60€ za hru kde chyba 3/4 modov je skandal. Ale ja nastastie patrim do skupiny hracov ktori hraju len online zapasy a na ligu nemam casto chut ani cas. Pozitivum je urcite gameplay a odsudzovat herne mechanizmy po tyzdni hrania je mozno trosku silna kava. System branenia je narocnejsi ale neraz som sa stretol s hracmi ktori umne brania a nepustaju ma do vylozenych sanci. Jedine co ma trosku hneva je mozno velka ucinnost kluciek a to aj pri slabsich hracoch takze ak natrafite na "virtuoza s hokejkou" tak si casto ani nepipnete. Na druhu stranu s tretinovym rozpoctom oproti Fife samotni vyvojari (nie sponzori) odviedli kvalitnu pracu a na novy hokej na nextgene sa pekne pozera a lepsie hraje, chce to len cas kym vam prejde nova fyzika do ruk. Takze ak patrite k hracom co nemaju tolko volneho casu a obcas chcete vypustit paru po tazkom dni v praci tak si NHL15 veselo zadovazte. Vy co ste hrali aktivne NHL a venovali ste cas EASHL lige a podobnym zalezitostiam tak si asi pockajte rok. Kazdopadne ja som celkom spokojny a mody ktore som ani nehral mi nechybaju ale urcite neobhajujem pristup EA a dufam ze sa z tejto situacie poucia a do buducnosti daju hracom to co chcu. Niektorym neostava asi nic ine ako pockat na updaty a kupit si hru ked bude dorobena kompletne. Asi tolko :)
  • Tak jsou toho lidi schopni! myslím ted samotnou diskusi, snad jediná která řeší hru samotnou a ne válku konzolí s PC atd... jsou tu i celkem docela zajímavé věcné přízpěvky :) Já osobně z nového NHL cítil přesně to, co z toho vzešlo, ukazovali v demech samý next gen effekt, jako vlvnění dresů, ale o možnostech a rozsáhlosti hry ani muka, holt od EA poslední dobrou hrou (a ted mě okřižujte) byl Dead space 3... jasně první DS byl nej, ale třetí díl měl co do sebe a bohužel osatatní EA hry jsou pro mne už nemyslitelnou koupí, max v humble bundle a to max za 1 dolar.
  • jestli sis nevsim, tak minus zde se rovna nelibosti. Samozrejme je to zde pravidelne a takrka buransky zneuzivano k zesmesneni kvalitnich nazoru, ale tak to internetu chodi na vice mistech.
  • Rok pauza a stejný hokej. Pokud bude takhle vypadat i další ročník tak ať to radši vydají na PC, PC hráči by jim za tohle ruce utrhali, konzolistum se nedivim že jsou zklamaní.
  • Nesmyslne vlajici dresy jak ve vichru - ANO. EASHL a dalsi herni mody a vylepseni - NE. EA si to letos posralo neskutecnym zpusobem a nedivil bych se, kdyby o NHL 16 byl tak maly zajem, ze NHL 17 uz ani nevyjde...
  • Nechápu, proč jsi dostal minusy, kdy máš pravdu. Jen proto, že si někdo přeje PC verzi NHL a ono to přitom z logických důvodů moc nejde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit