Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej ale tak toto je fakt na granata do nosu vydat neuplnou hru ale az tak to je bomba a nejvetsi kulervouci je ze lidi to kupujou plivat na ea a ty jardy co to vedou lituju ty lidi co se snazi udelat hru a oni jim hazou klacky pod nohy co takhle odklad to ne prasulky musi byt hned ukazka vysmechu zakaznikum
  • Prosim napiste mi co vylepsil update pls pls
  • Porad je HUT mrtvej v NHL 14 nebo to zase ozilo ?
  • NHL 15 jsem si koupil na starou generaci konzolí zhruba před týdnem, takže jsem ještě nečetl tuto recenzi a netušil, že je to tatáž hra, jako NHL 14. Na jednu stranu se cítím pohoršen, jelikož je to jen a jen vypočítavost developperů, protože teoreticky stačilo vydat v rámci DLC update soupisek a nebo tu hru neprodávat za plnou cenu. Bohužel v marketingovém oddělení vědí, že takových "idiotů", jako jsme já, se najde mnoho.

    Nicméně musím říct, že nebýt této recenze, tak bych ani netušil, jaká je pravda. NHL 15 se mi velice líbí. Poslední, které jsem hrál, bylo 12. 15=14 a někdo zde píše, že 14 je téměř stejná jako 13. Jinými slovy by mezi 15 a 12 neměl být téměř žádný rozdíl, a přitom se to hraje úplně jinak, vypadá to mnohem lépe a konečně to už připomíná hokej. Next gen verzi samořejmě nechci hodnotit, ale díval jsem se na letsplay na hrej a přišlo mi, že je stále co vylepšovat. Například kontakt hokejky s pukem stále vypadá velice nerealisticky, vzájemná interakce hráčů je také míle za fyzikou z FIFA atd.

    Tak doufám, že NHL 16 už bude hotová hra a kompletně next gen.
  • Tak pan Bach má rád industrial, to jsou věci.... Pevně doufám, že jste si v tom případě nenechal ujít ani jeden z obou dosud v ČR proběhnuvších koncertů Skinny Puppy, páč to je zážitek, který industriálnímu fandovi vydrží na hodně dlouho...vlastně asi navždycky.
  • Tak po novým updatu,to je naprosto rozdílná hra, herně se to posunulo mnohem víc k realnýmu hokeji...
  • hovorte si co chcete zabava je to uzasna aj graficky ....aj atmosferou mody chybaju ale tie co su tam ked nieste magori na manazment postacuju na perfektnu zabavu hlavne na superstar hardcore ... *5*
  • Mě nepotěšilo jak se EA vykašlalo na starý konzole(a to neříkám jen protože vlatním starší konsoli).Prostě NHL 15 je na starých konzolích úplně stejný jako NHL 14.Před rokem jsem říkal že NHL14 nepřineslo nějaký zásadní novinky(jen bodyčky a bitky).Ale NHL 15 nepřineslo na X360 a PS3 nic nového.Takže radši bych zůstal u NHL14.Co se týče XOne a PS4 tam je supr grafika a hratelnost je o kousek lepší ale zamrzelo mě že tam není sézóna a Life the Live(pardón Be a Pro) není takový jako ve NHL14.Já osobně dofám že na starších konzolích(protože ty budou stejně ještě pár let mít milióny lidí)se předvede alespoň Fifa 15, a že NHL 16 přinese nějaký větší změny.
  • Odulin
    Přístup EA obhajovat nebudu, ale koupil jsem na PS4 a spokojenost. Vždycky jsem hrál akorát online versus a sem tam ultimate, takže absence módu mě nezasáhla. Bránění mi celkem vyhovuje. Hraje se to jinak a chce to cvik, ale na těch mých pár zápasů týdně to stačí.
  • Zůstanu u třináctky a klasické sezóny, na PS4 si časem nějaký ročník taky pořídím, až to vypilují.
    A kdyby měla série pro nezájem skončit, koupím ten poslední díl.
    Však na PC jsem taky spokojeně hrál 09 a nebrečel jsem, že nejsem in.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit